Şimdi Ara

Sony 55hx850

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.190
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bu paneli 4200 liraya almak uzereyim sizce nasildir oncesinde sharp 60le857 dusunuyordum sony i ucuza bulunca dikkatimi cekti dusuncelerinizi merak ediyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 4200 e kapalı kutu nerde hocam açıkçası sharp düşünüyorum ama bu fiyata hx850 bence daha cazip.
  • cemsuzen kullanıcısına yanıt
    46hx850 olanini kullaniyorum, tavsiye ederim, tv hakkinda sormak istediginiz birsey varsa direk sorabilirsiniz :) söLe söylim icinde gelen dahili uydu alicisi cok iyi sd ve hd olArak memnun kalirsiniz, yanliz kanal gecisleri yavastir film izlemek isterseniz görüntüsü cok net ve akici geliyor, smart özelliklerden youtube facebook twitter gibi gündelik seyler kullanimir ve kolay tv yi alirsaniz ölü pixel varmi bulutlanma ve isik sizmasi asirimi diye kontrol edin alirkende bu sorunlar olabilirmi olrsa degisim yapiyorlarmi diye gene de sorun, lakin benim ilk aldigim gün kontrol edip ikinci günü degistirdigim oldu bunu,

• alker A kullanıcısına yanıt
    hocam baya teknosalarda satılıyordu ben denizlide baktım teşhir vardı ama istanbuldaki mağazalarında arayıp sorarsanız kapalı kutu bulabilirsiniz diye düşünüyorum.
  • ErTuFx kullanıcısına yanıt
    ilginiz için teşekkür ederim hocam çok yardımcı oldunuz . Birşey sormak istiyorum hocam bu tv nin media playerında mkv ve türkçe karakter desteği varmı?
  • cemsuzen kullanıcısına yanıt
    ben genelde tv de orjinal film bakan birisiyim ve pek ugrasmiyorum MkV olaylariyla, söyle söylim ben alirken düsünmüstüm aslinda mkv ve alt yazili filmleri bakarim diye, ama gene de bir sony bdp-s590 blu ray okuyucu aldim ve onda bir filmi denemistim olmustu alt yazi ve mkv ama direk tv den hic takmadim o konuda iyi bir bilgilendirme yapamicam, eger deneme imkaniniz varsa almaya gideceginiz yerden disarda bir gördügünüz tv ye takin usb yi bir deneyin bakalim olacakmi, birde sunu söylim tv ye disardan bir harici harddisk takip yayini kaydedebiliyorsunuz durdurma oynatma yapabiliyorsunuz ama sony telif haklarindan dolayi bir kere üzerine video kayit icin baglanmis olan harddisk i tv den baska bir seyde izlenilmesine olanak saglamiyor yani tv üzerinden cekeceginiz bir mac yayinini gidip de bilgisayara atamiyorsunuz izleyemiyorsunuz, gene tv den izliyorsunuz, bunun nedeni telif haklari sanirim, forumda cogu kisinin bu mkv olayi icin bir player aldigini okuyorum bende öyle yapmistim lakin mkv olayina pek girmedim apple tv tembelige alistirdi iyice :)

• Mkv leri oynatmıyor, alt yazılarda ve bazı ses dosyalarındada sorun var, tasarım inanılmaz güzel, görüntü kalitesi süper, kapalı kutu bulunabileceğini de sanmıyorum....

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.