Şimdi Ara

Sonunda Playstation 3 Türkçe (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
98
Cevap
2
Favori
1.707
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Guzel rekabet iyidir demiştim Microsoft sevmiyim ama oyun sektöründe rekabet oluşması cok şeyi değiştirecek herne kadar sony turkiye Deki pazarın büyük bi kısmını elinde bulundursa da bu rekabet turk oyuncular icin cok iyi olacak

• 4.30 FW güncellemesi çıktı, denildiği gibi Türkçe dil desteği geldi. Çeviri çok başarılı, hata kodlarının bile çevirisi yapılmış. Bazı İngilizce kelimelerin tam bir karşılığı olmadığı için en mantıklı Türkçe kelimeye uyarlamışlar. Artık Türkçe karakterleri mesaj yazarken kullanabiliyoruz. PSN kartınızın 3. sekmesinde yer alan, İngilizce(ABD vs.) yazan kısmı Türkçe olarak değiştirebilirsiniz.
  • Çeviri dili, lobi türkcesi :) singstar ise 132 mb yanılmıyorsam boyutu var ama içinde hiç şarkı yüklü değil. Şarkılar 2,50 tl den satılıyor. Biraz para tuzağı gibi geldi bana

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Singstar için mikrofon içeren her hangi bir alet gerekiyor ayrıca. (USB mikrofon, ps eye -kamera- veya headset)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Abi değişik geldi ya, senelerdir ingilizce kullandık herşeyi alışmak zaman alıcak
  • %100 olmayan çevirilerle hayatta işim olmaz. Parça parça olacaksa yapmasınlar hiç daha iyi baştan savma iş gibi. Tamamen yapılırsa kullanırım.

• Gayet iyi çevirmiş baktığım kadarıyla. Ana menüdeki bazı ayarlar İngilizce olduğundan dikkatimi çekmemişti. Şimdi Türkçe olduğu için bazı ayarları değiştirdim. Mesele disk takınca otomatik başlatma :D Dilimizi herzaman görmek isterim.
  • yeni yükledim güncellemeyi güzel olmuş
  • Sacma olan birsey var arkadaslar account management in ici hâla ingilizce 6 ayda bu kadar mi yapabilmisler

• Az önce PS3'ü açtım,baktım uptade var.Yapayım derken orada "Turkish,Türkçe" kelimelerini görünce oh dedim sonunda geldi Türkçe.Hepimize hayırlı olsun.
  • Psn Store turkce olmuşmu?

• Adamlar yapmış .
  • Valla çok güzel olmuş.
    Az önce update yaptım, çeviriyi çok iyi yapmışlar.

Ufak şeyler bunlar ama altında derin anlamlar var.
  • Installing %70.

Yihuuuuuuuuuuuuuu

• account management hala ingilizce
  • no ss no güven

SS atın beyler
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.