Şimdi Ara

SONUCLAR AÇIKLANDIĞINDA HERKESİN YIKILCAK OLMASI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
1.561
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sonucunu kontrol eden insanların %90ı tamamını kontrol etmemiş.Genelde emin olmadıkları ya da çoğu insanın yapamadığı soruları kontrol etmişler.Sonuçlar açıklandığında 6*8 net düşük gelicek maalesef.2019 yksde'de öyle oldu bu seneki msüde'de aynısı oldu.özellikle bazı insanların netlerini bi kenara yazdım.msü açıklandıktan sonra kontrol ettiğim 9 kişinin 7sinin neti daha düşük geldi.ben her gün kontrol ediyorum neredeyse.size de tavsiye ederim.sınav günü ösym'ye nerden başvuruyoruz yaa sonucum eksik hesaplanmış demeyin.

• Msü benim beklediğim gibi geldi 2 net düşük geldi yksde de beklediğim gibi gelecek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam kendinizi çok avutuyorsunuz bence milletin taş çatlasa 2 3 net oynar

• nicki ilk 100 olan biri de beni eleştirmesin git kumda oyna sen bebe
  • yolcu-10 Y kullanıcısına yanıt
    msüde neden oynadı?ben zaten herkese olcak demedim.ama insanımız çok iyimser ve en iyiyi düşünüyor.adam 92-93 tyt yapmış.bi şeyleri arttıra arttıra 95 yapmış.hesaplarken öyle hesaplıyor.sonra 90 tyt geldiğinde kahroluyor çocuk
  • Ben yanlış hatırlamaktan korkuyorum tyt adına. Ayt hatırlamak kolay o değişmez

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • navi markelof N kullanıcısına yanıt
    aynen sıkıntı bence de tytde.aytde max 1-2 net oynar.ozellıkle türkçe ve matematikte çok eksik hesaplıyorlar.
  • -

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi __caesar -- 6 Nisan 2021; 22:56:35 >
  • Lowrance L kullanıcısına yanıt
    Hocam sizin eski hesap adınız lordemircan mıydı bir aralar öyle söylenti dönüyordu da
  • Yok artık, insanların netlerini not almak mı? Acilen psikolojik yardım almalısınız.
  • 6-7net fazla olmadı mı? Gelse gelse max 2-3 tane gelir.

• Hocam bu kaçıncı seviye sfadsfgda başkasının netlerini not almak nedir,nasıl bir işsizsiniz dhsvghjdgf
  • Hocam sen kafayı yemişsin haberin yok

• quote:

Orijinalden alıntı: Venuuex

Hocam sen kafayı yemişsin haberin yok
    hocam bu lordemircan
  • evet
    Oha hocam şaşırdım :d sizi ilk zamanlarınızdan beri takip ederdim. Başlangıçta iyiydi ama sonlara doğru açtığınız konularda seviyenin düştüğünü düşünüyorum. Açtığınız konular biraz fazla moral bozucu bilerek mi yoksa istemeden mi bilmiyorum ama neyse :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-E8AF95BA1 -- 7 Temmuz 2020; 19:2:19 >
  • Vallaha milletin netlere falan bakınca bura harbi yıkılacak disco disco
  • ya beyler tytde hesapladım 180 net geliyodu neden sonuç kısmında 30 net gözüküyo yaaaa
    aaaa pardon kaydırma yapmışım şimdi farkına vardım
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.