Şimdi Ara

Sonuç derece yayınları nasıl?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
19.082
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sonuç yayınları aşırı kolay.Orta düzeyse alacağım Lys için.%100 yayınlarının tüm konulardan fasilkülü yok malesef

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Zor olarak bildigim bi yayin. Lys mati gecen sene apotemi metin 3 4 5 karekok iddialisinayla birlikte kok sokturenlerdendi
  • Yapma hocam bence Apotemi şu an gereksiz kasıntı Ygsye kadar Her Lys konusundan 1 fasikül bitirme hedefim vardı.Soru bankaları şu an gereksiz konuları iyece öğrenip Ygs bitince Karekök çözecektim.Gür yayınları da hafif kaçıyor soruları da kaliteli değil .%100 Full çözümlü sorularda kaliteli ne kolay ne çok zor

• Ne demek istedigini anlamadim. Bu yayin apotemiye (345/metin/karekok iddialisina)benziyor diyorum, bunu alma apotemi al demedim. Bu 5 yayin ayni kasintilikta.

Her konudan fasikul bitirme hedefini mantikli bulmadim %100 un fasikul cikardigi konular fasikulden bitirmeye degen konular, diger konularda o kadar dolu odlu soru cozmek muhtemel vakit kaybi olacaktir zaten bana kalirsa.

Ama illa cozcem diyorsan sonuc derece al, ben denemesinin zorlugunu biliyorum sadece, bi tanesini alirsin zorsa diger fasikulleri almazsin.
  • Zorluk olarak Apotemiye eşit dedin ya.Şu Apotemi zorluğu gereksiz onu yazdım.Her konudan 1 fasikül bitirmeyeceğim mesela 2.derece denklem,eşitsizlik,parabol 1 fasilkülün içinde.Zaten Türev-Trigonometri-İntegral hariç kek konular var Lysde

• apotemi kadar zor değil.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.