Şimdi Ara

CANLI SONUÇLAR !!! NASIL OLUYORDA OLUYOR...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
9.925
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar futbolu çok sevmeme ve iyi bi araştırmacı olmama rağmen bu sorunun cevabını halen bulabilmiş değilim.Örneğin türkiye de bir maç oynanıyo ve gol atıldıktan en geç 20-30 saniye sonra gol sinyali yanıyo sitelerde.Ardından aynı saatte japonya da oynanan maçta da gol oluyo ve onda da 30 saniye geçmeden gol sinyali yanıyo.Derken meksika,avusturya,almanya,italya,hatta alt ligler...Bunların herbirinden an ben an nasıl haberdar olabiliyorlar ? Varmıdır mantıklı bi açıklaması.

• tahmin bile yapacak biri yokmu
  • Bunlar uzaylı
  • bence adam yolluyolar moderatör maça adam giriyodur orda internete ordan skoru yazıyodur.
  • Apachi dostum takma bunları..

sen aç dijiyi maçların keyfine bak..

Özledim la şifre göndermeyi
  • O değilde saçma gelecek belki, spikerler maç sırasında oyuncuları nasıl karıştırmıyorlar. Mevkiye göre diyeceksiniz ama bazen defanstaki adam bile forvete gidebiliyor...
  • Her ülkenin ulusal ve yerel medyası var.Birde uluslararası medya kurumları var ki bunların tüm ülkelerde temsilcileri var.Her temsilci sorumlu bulunduğu maça ait anlık bilgileri sisteme girerse bu iş kolaylıkla çözülür.Muhtemelen bu tarz bir sistem vardır.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Powermove

O değilde saçma gelecek belki, spikerler maç sırasında oyuncuları nasıl karıştırmıyorlar. Mevkiye göre diyeceksiniz ama bazen defanstaki adam bile forvete gidebiliyor...

Sırt numaraları sayesinde.Maç öncesi spikerlerin elinde oyuncu isimleri ve dizilişleri olur.Böylelikle karıştırma ihtimali en aza iner.
  • aracı siteler vardır mutlaka

livescore.com vb

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nihat1551 -- 1 Eylül 2008; 23:51:45 >
  • Matrix
  • www.tumspor.com a gir canlı sonuçları tıkla bak nasıl oluyormuş
  • bu olay benımde aklımı kurcaladı.2. lıg maçları bıle anında işlenıyor ılgınc
  • canlı sonuçları veren siteler adına çalışan elemanlar var maça gidip sonuçları merkeze bildiriyorlar...bir ara maçkolik bu iş için eleman alıyordu siteye girer girmez form vardı
  • quote:

Orjinalden alıntı: Powermove

O değilde saçma gelecek belki, spikerler maç sırasında oyuncuları nasıl karıştırmıyorlar. Mevkiye göre diyeceksiniz ama bazen defanstaki adam bile forvete gidebiliyor...

tv de bir ara görmüştüm.spikerin ünündeki ekranda altta mavi font üzerine büyük harflerle top kimde ise o oyunucunun ismi yazıyodubi pc programı sayesinde heralde
  • her hafta yüzler maç oynanıyo ve dünyanın 4 bi yerinde.şirketlerin adam tutması imkansız ama bi arkadaşın dediği gibi her ülke kendi medyasıyla ortak bi çalışma yapılırsa bu olay çözülebilir galiba.yoksa hangi adam dayanır bu işe.çok zor iş vallaa,allahtan para almıyolar canlı sonuçları göstermek için
  • http://futbol24.com/f24_livenow/LiveNow.html

En kralı budur, goller anında geliyor.
  • konuyu güncel tutman lazım , daha cevap alamadık.
  • Bak şimdi atıyorum sen almanyadasın. bende türkiyedeyim. sen almanyada kendi sitenin gollerini anında girebilirsin dimi aynı şekilde bende türkiyede ki golleri aynı şekilde girebilirim. He geldik bütün liglerin maçlarının gollerini nasıl güncellendiğine. Ben türkiyeden senin almanyadaki güncel tuttuğun siteden iframe ile bilgileri alıp siteme yerleştiriyorum. Sende aynı şekilde benim tükiyedeki sitemden kodları alıp kendi sitene yerleştiriyorsun ben güncelledikçe seninkide anında güncelleniyor. Tabi bu işlemleri sağlam sitelerden yapmakta fayda var.
  • bunlar tahmin mi yoksa bi dayanağı bi kaynağı varmı ? mantıklı ama onlarca site ile ortak çalışma gerektirmezmi ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: appachii

bunlar tahmin mi yoksa bi dayanağı bi kaynağı varmı ? mantıklı ama onlarca site ile ortak çalışma gerektirmezmi ?

tahmin olurmu hiç sen hangi maçın hangi dakikada gol olduğunu nereden bilebilirsin.. Ya sen A evinde oturuyorsun bende B evinde oturuyorum. öğretmen ödev verdi ben dersimi yapmıyorum sende bilgisayardan ödevini yapıyorsun. ama unuttuğun bir şey var aramızdaki AĞ BAĞLANTISINI bende bundan faydalanarak senin yaptığn ödei kendi bilgisayarıma alıyorum. Şimdi anladın mı :)
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.