Şimdi Ara

Tyt matematikte 30 ve üstü net yapanlar, bu başarıya ulaşmak için neler yaptınız?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
13
Favori
11.690
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Matematik'te köklü sayıları yeni bitirmiş, Kampüs ve 345 yayınlarını kullanan, Buders adlı youtube kanalından konu eksikliğini gidermeye çalışan, temeli oturmamış bir mezunum.
    Tyt matematikte 30 ve üzeri net yapmak istiyorum ama bunu nasıl yapacağımı bilmiyorum..

Tüm tavsiyelerinize açığım. Anlattıklarınız asla havada kalmayacak, bana yol olacak bunlar.
    Yapanlar nasıl yaptı, tam da şu dönemde neler yapmalıyım, hangi kaynakları çözmeliyim, hangi kanalı dinlemeliyim, tecrübelerinize dayanarak bunların cevabını rica ediyorum sizden.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Video hiç izlemedim sadece soru çözdüm. Supara 345 karekök çözdüm. Üstüne endemik problem fasikülü. sınavda 35.5 yaptım.
  • 01Alucard01 kullanıcısına yanıt
    Benim konu eksiğim olduğu için izlemek zorundayım. 345'ten sonra hangisini çözeyim peki?

• Benim ayt mat çalıştıkça ve ALES sorularını çözünce netler artmaya başladı

• berat_38 B kullanıcısına yanıt
    Kullandığınız kaynaklar hangileriydi, sırasıyla söyler misiniz?

• Bbengi kullanıcısına yanıt
    Karekök kesin çöz
  • Eğer temeliniz varsa 20 üzeri net yapıyorsanız 1kitap yeterli fazlasını çözmeyin asıl sizi geliştirecek olan denemeler bol bol süre tutarak deneme çözün.
    Eğer temeliniz yoksa maksimum 2-3 kitap bitirin sonra full deneme. Tyt denemesi çözmek için aralığı falan beklemenize gerek yok ekim gibi alıp başlayabilirsiniz
    Ben yarım kitap bitirmiştim o da 345ti yani tek 345i önerebilirim kitap olarak.
    Deneme olarak ise 345, endemik, bilgi sarmal,3D

35

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CyFrodo -- 2 Ağustos 2020; 13:34:0 >
    345+3D ama karekök+3D öneririm

• berat_38 B kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim😊

• 38 net yaptım. 345 ve acili çözdüm tyt matematik için.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • CyFrodo C kullanıcısına yanıt
    temelim var 345+bilgisarmal çözdüm şimdi ne çözmeliyim? deneme eksiğim vardı onu biliyorum ama bir tane soeu bankası bitirmem gerek sanki:d

• CyFrodo C kullanıcısına yanıt
    2019 sınavına girmiştim ve matematikten 10 net yapmıştım. Yani temelim yok denecek kadar az. 345 ve Kampüs kullanıyorum onlar bitince karekok kullanmayı düşünüyorum, denemede ise önerdiklerinizi kullanacağım. teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: deütıpicin

temelim var 345+bilgisarmal çözdüm şimdi ne çözmeliyim? deneme eksiğim vardı onu biliyorum ama bir tane soeu bankası bitirmem gerek sanki:d
    Eğer 20 üzeri yapıyorsanız deneme alın çözün derim. Sorulardan korkmayın ayrıca tytde soruları sınıflandırın derim. Yani genel olarak tytde ilk 15 soru temel işlemler olur ardından 10 soru problemler gelir sonrasında 5 soru kadarıyla polinom, fonksiyon gibi konular gelir ve son olarak geometri gelir. Mesela ben ilk 20 soruyu ve son 10 soruyu çözüp sosyale geçerdim yorulduğumdan dolayı. Bu size kalmış çözme sıranız

• ekanosfer456 kullanıcısına yanıt
    345'te, ÖSYM tarzı sorulardan 5 tane varsa en fazla 3 tane çözebiliyorum, bu kitap bittikten sonra Acil çözebilir miyim acaba, o düzeye ulaşmış olur muyum?

• tyt mat biraz zeka ve pratik işidir sınav anıyla ilgilidir ayt matta 40 yaparken tyt matta 20 yapabilirsin sakin olup bol pratik yapmak önemlidir deneme çöz analizini iyi yap günlük problem at
  • KalkülüslüDiferansiyel kullanıcısına yanıt
    Tamam, teşekkür ederim.

• Apotemi problemler en çok yardım etmişti hocam. Biraz zorlar ama verdiğiniz emeğin karşılığını verecektir diye düşünüyorum

• Şu an Sonuç problem çözüyorum. Apotemi'den önce hangi kaynakları kullanmam gerekiyor peki?

Ben problem çok çözemesem de çözmeyi sevdiğim için apotemi ile başlamıştım ama senin için şu an çözdüğün tyt matematik kitabı varsa onun problemleri güzeldir başlangıç için

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.