Şimdi Ara

Son kez SB turu mu ? / Deneme zamanı mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
1
Favori
1.983
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Mezunum, netlerim tyt 95-108 , ayt 65-75 değişiyor. İlk 10K istiyorum. (Sizce olası mı ?)
    Sizce bu aşamada özellikle Kimya ve Biyoloji için yeni birer sb alıp onu mu taramalıyım yoksa vakit kaybı mı olur? Konuları biliyorken denemelerle pekiştirmek daha mı iyi olur?
    Bi de bu netlerde olan arkadaşlar matematik açısından nasıl ilerliyor problem mi çözüyorsunuz yine tyt denemeleri mi?

Teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Andrea Pirlo -- 25 Nisan 2018; 18:5:4 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Up

• Aynı durumadyom bende arada kaldım yokmu tavsiye verecek

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • tyt'de 108'e, ayt'de 75'e çıkabiliyorum diyorsun 10k gelir mi diye soruyorsun bu resmen dalga geçmek. biraz empati yapın lütfen
  • Hocam benim ayt mat 25 30 arası çözüm ve acilde ne onerirsin bana

• Deneme tabii ki sanki konu eksigin var.

• soru bankasını konu pekiştirmek dışında hayatta çözmem
  • 2 sinede zaman bulabilirsin bence ben öyle yapıyorum.Soru sorudur zaten kaliteli denemeleri topla 70 i geçmiyor.

• Durumumuz aynı hocam ben de mezunum netler benzer denemelere abanmakta fayda var

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Berk Kaya

tyt'de 108'e, ayt'de 75'e çıkabiliyorum diyorsun 10k gelir mi diye soruyorsun bu resmen dalga geçmek. biraz empati yapın lütfen
    Bizim dilimizde tüy bitti hocam ama bunlar usanmadı

• Hedefi yüksek olan herkese b*k atmayın abi ne dalgası.Bence deneme çöz kanka çok eksik hissedersen bir konuyu ancak o zaman sb ye dön

• quote:

Orijinalden alıntı: Angry Man

Bizim dilimizde tüy bitti hocam ama bunlar usanmadı

Alıntıları Göster
    Zaten bu sitedeki senin trollll dediğin o kitle o nete kadar çıkıp daha çok çalışamayıp(sıkılan) ama bırakınca içi rahat etmeyip en azından dersle alakam olsun diye buraya giren insanlar diye düşünüyorum.

Kimseye hava atma derdinde değilim. Sadece değişen sistem dolayısıyla ve mezun psikolojisiyle tereddütlerim var. İnsanlara bok atarak troll/veled’in kim olduğunu da göstermiş oluyorsunuz. Sürekli 75-108 de yapmıyorum çok değişiyor denemelerim. Ama İspat istiyorsan atayım özdebir/töder sonuçları kes sesini otur. Bok atacağına troll herkes 120 yapıyor haa troll site demeyi bırakın artık. Herkesin her seviyede insanın tavsiyelere ihtiyacı vardır. 108 yapan alimdir taktik almaz diye bi kanun da yok sana gerizekalı demediğim sürece gelip yav hehe diyemezsin. Seni bağlamıyorsa okur çıkarsın. Hadi kardeşim yallah başka konuya

• Tavsiyeler için sağolun beyler. Bugün gittim işlere Limit Biyo ve Nitelik Kimya almak için , ikiside yokmuş.

İlahi işaret diye düşünüyorum deneme alıp başlıyorum. Bölüm denemesi için önerilerinizi alırım.

• Deneme+tekrar seni uçurur.
  • Tytde 108 net yazmışsın zaten 120 soru var aytde 75 yazmışsın zaten 80 soru var 10k demişsin favoriye atıyorum inşallah sınav sonunda burda olur ve o netleri yaparsın

• Hocam bastan cok iyi bildigin konuyu cozmek sacma ben suan tyt mat adina 345 ve acil mat aldim memnunum her gun 1 tane cozuyorum hem hiz kazanmak icin hem problem geo adina. + Ayt denemeleri bazen tyt genel cozuyorum yanlis cikan sorularin konularini kitaptan cozuyorum. Bir de zor,unutulan konulari tekrar amaçli cozuyorum arada organik sistem manyetizma vs. Şuanlik iyi gidiyor denemelerde sizin gibi netler.

Palme,cozum ayt sayisal deneme tavsiye ederim.

Mat 345 Acil Mat. Sonuc Derece tavsiyem iyi gunler :))

• Andrea Pirlo kullanıcısına yanıt
    O neti mutlaka birileri yapiyordur ve sinavda da yapicaktir sen de yapiyorsundur burda garipsenen o netleri yapan kaç kişi vardir? Sistem değişti de konular değişti mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: coreturk4

O neti mutlaka birileri yapiyordur ve sinavda da yapicaktir sen de yapiyorsundur burda garipsenen o netleri yapan kaç kişi vardir? Sistem değişti de konular değişti mi?
    Hocam neden bu kadar garip davranıyorsunuz ? 95 netle 10K olmama ihtimali gayet var. Benimde 95-100 yaptığımda oluyor. Amacım ukalalık değil. 108’i bir kez gördüm ve bu bir şey ifade etmiyor. Geçen sene de böyle devam ettim sınavlarım 120-140 arasıydı.(bir kez 140 yaptım) sınavda 107 yapıp 54k oldum. Lys’de 27k’ya çekip mezuna kaldım. Bu sene temkinli gidip deneme mi sb mi yazınca size nefen batıyor anlamadım ki ? Seni bağlamıyorsa çık başka konuya gir, kimse sizi aşağılamamış , dalga geçmiyor. 10K’ya kim girer bilinmez. Ama bu dh’nin bir kısmı kendi hayal dünyasına karşı gelen herkese troll şerefsiz muamelesi yapmaktan bıkmıyor.

• Andrea Pirlo kullanıcısına yanıt
    Ben seni aşağilamadim, küçük görmedim hakaret de etmedim. Garip davrandigimi da duşunmuyorum. Neyse neden böyle tepki verildigini ve verdigimi açiklayayim. Denemelerde 120-140 arasindayken sinavda 107 yapmaniz sizin sorununuz. Stres yapmişsiniz vs. Ama 125 civari bir şey gelseydi muhtemelen geçen sene lys ile 10bindeydiniz. 125-140 arasinda olan birisinin 10bine girmesi gerekirdi.

Aytde 65-75 diyorsun ki o zaman ortalaman 70 bunu yapabilen kaç kişi var ? 10bine giremezseniz büyük ihtimal stresden giremezsiniz. Bilgisizlikden degil ve bence sonuç olarak 10bin gelmiş oluyor fakat siizn kişisel sorunlarinizdan dolayi siz alamiyorsunuz.

Sen vuraya tyt 95 108 yazdiginda heralde sinavda 105 yapsam ne olur? Anlaşiliyor tekrar tekrar yaziyorum bu senin sorunun. Denemede yaptiklarini sinavda yaparsan 10bin gelir ve bu durumda senin bu soruyu sorman saçma oluyor.

• Hocam sen arkadaşlara bakma.Onlar ya 12 ya da şanslı mezunlar.Çoğu kişi bilir ki deneme gerçek sınav gibi olmuyor.Umarım bu netleri sınavda yapabilirsiniz.Gelelim konumuza;

Bitmeyen sb varsa onları bitirmeye bak.
    Kimya ve biyoloji için ince bir kaynak varsa onu tara istersen.
    Ayt denemelerinden tekrar etmek daha mantıklı olacaktır zannımca.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.