Şimdi Ara

Son Durum ( Kızın Cevabı) Bir kıza aşık olmak için illa tanımak mı gerekir? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
1
Favori
2.027
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Tanışır tanışmaz seni seviyorum dersen hemen tekmeyi yersin. Senden çok etkilendim dersin.
  • Ortam duygusallaştı,bide Osman Sonant abimizden şiir dinliyelim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kubilây

Arkadaşlar bir kızla 1-2 muhabbetiniz olmuştur ama ilk görüşte bir şey olmuştur yani seviyorsunuzdur bağlanmışsınızdır o gülüşüne , gözlerine konuşmasına hayransınızdır onu pür dikkat izlersiniz yeri gelir aralıksız 1 dk bakışırsınız , aklınızdan çıkmaz hep onu düşünürsünüz bu aşk mıdır ? hayranlık mıdır ? yoksa başka birşey mi kızla konuşmayı düşünüyorum fakat kızın daha beni tanımıyorsun nasıl seviyorsun demesinden korkuyorum açıkcası.

Birde kızın bir kaç apaçi arkadaşı var kız Elisha Culbert gibi ama ben anlamıyorum nasıl seviyesini düşürüyor bunlarla konuşuyor bilmiyorum ya işte aklımdan çıkmıyor bir türlü yazayım dedim belki bir faydanız dokunur.

Bir şey daha ekliyeyim bu arada 12. sınıf üniversiteye hazırlanan bir öğrenciyim.

Dershanede ben derslere genelde 1-2 dk geç girerim buda dersten çıkmış wc ye doğru gidiyordu gözü kıpkırmızıydı ben birşey demedim ya gözüme tüymü ne birşey soktu arkadaşım dedi yaa falan dedim bi bakarmısın dedi ben bittim masmavi gözler prüzsüz ten önümdeydi dondum resmen sonra o yüzünü yıkadı bende sınıfa gittim.

Ya daha da bir kaç olay var aslında kızla başımızdan geçen dersin ortasında yanıma gelip oturmuştu bir kere çok heyecanlanmıştım muhabbet etmeye çalışmıştı.

ben de yaşadım bunun aynısını neredeyse,

fakat kızı tanımadan neye nasıl tepki vereceğini bilmeden sadece uzaktan bakmakla yetinirsin gibime geliyor

• Sen tanımadan sevsende,aşık olsanda o olmadıysa direk açılırsan kıza reddedilirsin emin ol.Aranı yakın tutmaya bak sen.
  • Biraz daha akıllıca hareket edersen olur bu iş. Örneğin kız orda sana gözüme bak dediğinde baktın göremedin üfledin diyelim sınıfa gitmek yerine lavobaya gitmesinde yardımcı olsaydın sana + puan olarak geri dönerdi muhabbeti arttırdıktan sonra dershane çıkışında birşeyler yapalımmı v.b tekliflerde bulun direk açılmak yerine. yada hiç olmadı etüt aldım sende bana katılmak istermisin de
  • quote:

Orijinalden alıntı: aqweme

2010 eylülde aynı durumdaydım. Okul açıldığında tanıştım ve aynı şekilde apaci vardı etrafında. Senin gibi düşündüm. Ve kızı tanıdığımı düşünene kadar yazıştım. 2011 nisan ın 14.günü açıldım. O gün bugündür sevgilim.

Edit akbayram:

Bence tanış. Ufaktan "nelerden hoşlanırsın" muhabbetine gir ama doğrudan söyleme, konu oraya gelecek şekilde ayarla. Zaten bi süre konuşunca iyi kötü bilgin olur. Eğer kız senin için "değer"se muhabbete devam et. Bi süre sonra niyetini anlayacaktır. Eğer o dile getirmezse sen ufaktan belirten falan filan.

Not: özlemişim bu muhabbetleri...

kendimi gördüm şerefsizim ama benim sonu hüsranla bitmişti. arkadaşım olarak görüyorum lafını duyunca

• Bence tanımak gerekir. İlk görüşte sadece dış görüşüne aşık olursun ya da hoşlanırsan artık ne derseniz. Tanıdıkça üç dünyasına aşık olursun , işte buna aşk derim ben. Benimle de tanışmak isteyen bir kız varmış sanırım öyle duyumlar aldım. Bakalım neler olacak. Üniversitedeyim.
  • Bana göre llk görüşte aşk yalan dolan. İlk kez gördüğün biri hakkında ancak fiziksel özellikleriyle ilgili bir yorum yapabilirsin. Aşık olmak için kişilere göre değişen bir zamanı geçirmek gerekir. Bu kimine göre 1 haftadır, kimine göre 1 sene. Ama aşk için az da olsa tanımak mutlaka gerekir diye düşünüyorum. Ha belki ilk kez gördüğün birini beğenebilir ve ilerde çok iyi bir ilişkiye sahip olabilirsiniz. Bu da bir ihtimal.
  • Tanımadan nasıl aşık olacaksın.HIYAR!!!
  • quote:

Orijinalden alıntı: Xaerk

Tanımadan nasıl aşık olacaksın.HIYAR!!!

Akıllı konuşsan az,hıyarlık etmesen!

Erkek hoşlandıktan sonra tanır kadın tanıdıkça hoşlanır.
  • tanımadığın kişiye aşık olmak genel eve gitmeye benzer.yaptığının bi aslı olmaz ve yozlaşır.kafandan kızlar akişilik yükleyerek aşık olmaksa sadece bencilliktir.tek taraflı bişey.bende böyle şeyler yaşıyorum kimileir kaşar felan çıkıyo kötü oluyo sonra :) illaki tanıyacaksın.iş yeirnde bi kız yeni iş girdi.evliymiş çok osnradan öğrendiim neyse tipi mipi dedim güzel bişey.evli olduğunu öğrenic e zaten harekete de geçmemiştim salla deidm.sonrasında aynmı birimde çalışmaya başladık ve 2 yılda anca konuşmaya başladık deidm bana kız ayarlar mısn yok işte iki yıllık dört yıllık fala filan.dedim seninkocma halen öğrenci ? ama össden 6 puan fazla aldı benden dedi doktor olacak felan.işte gördünüz sevgiyi.bu tür düşünceleri almadan neye güvenip aşık olacksın.yada sndne önce çık inişili bi çıkışlı aşk hayatı olup,burda daha çirkinşeyleden bahsediyorum anlayın, bi ameliyatla sna ilkmiş gibi gelemesi vb.....tanıyacaksın.

• quote:

Birde kız face kullanmıyor numarasını da almaya cesaret edemedim daha.

platonik +1 :((

ya beyler kız benim onu sevdiğimi biliyor ama arkadaş olarak goruyormus bir süre hazmedemedim ama sonra iyi arkadaş kalalım dedim şimdi de aynı ortama girdiğimizde filan bana baktıgını goruyorum ( oyun oynamanın yararları karşıya bakarken yan tarafıda seçebiliyorum :D ) mesela bir arkadaşın doğum gününe gidiyordum bir kız arkadaşımla onuda gorduk yolda bize katıldı ben ne zaman arkadaşımın yanında yürüsem çaktırmadan aramıza girdi mesela sonra yürürken ben 190 ım ve dimdik yürürken kafasını kaldırıp kaldırıp baktı yani 10 15 adıma bir ben hiç tepki vermedim donmedim bile :D ya ne demeye getiriyor bu anlayan var mı :D

• Son durum: Kıza dışarı çıkıp yemek yemeği kahve içmeyi dolaşmayı teklif ettim ve sevgilim var cevabını aldım , 10 saniyeliğine beyne giriş izni verilmedi sanki mala bağladım sonrada tamam dedim döndüm gittim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kubilây -- 12 Mart 2012; 13:13:54 >
  • quote:

Son durum: Kıza dışarı çıkıp yemek yemeği kahve içmeyi dolaşmayı teklif ettim ve sevgilim var cevabını aldım , 10 saniyeliğine beyne giriş izni verilmedi sanki mala bağladım sonrada tamam dedim döndüm gittim.

geçmiş olsun dostum, sıkma canını.
    elbet seni acayip seven ve seninde onu sevdiğini bilen biri çıkar karşına.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rubai

quote:

ya beyler kız benim onu sevdiğimi biliyor ama arkadaş olarak goruyormus bir süre hazmedemedim ama sonra iyi arkadaş kalalım dedim şimdi de aynı ortama girdiğimizde filan bana baktıgını goruyorum ( oyun oynamanın yararları karşıya bakarken yan tarafıda seçebiliyorum :D ) mesela bir arkadaşın doğum gününe gidiyordum bir kız arkadaşımla onuda gorduk yolda bize katıldı ben ne zaman arkadaşımın yanında yürüsem çaktırmadan aramıza girdi mesela sonra yürürken ben 190 ım ve dimdik yürürken kafasını kaldırıp kaldırıp baktı yani 10 15 adıma bir ben hiç tepki vermedim donmedim bile :D ya ne demeye getiriyor bu anlayan var mı :D

Yaslanıyodum arkama bunu okuyunca gülerek monitöre yaklaştım. Notepad e yazdım bunu kullanabilirim.

Geçmiş olsun ayrıca.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bat-333 -- 12 Mart 2012; 16:01:13 >

• quote:

Orijinalden alıntı: slimshadyTR

quote:

Orijinalden alıntı: Rubai

quote:

Yaslanıyodum arkama bunu okuyunca gülerek monitöre yaklaştım. Notepad e yazdım bunu kullanabilirim.

Geçmiş olsun ayrıca.

saol hocam :D aslında durumlarda baya değişim var kızın doğum gunu oldu ve gonulleri fetheyledim yani oyle boyle değil :D

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.