Şimdi Ara

Son Durum ( Kızın Cevabı) Bir kıza aşık olmak için illa tanımak mı gerekir?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
1
Favori
2.009
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bir kızla 1-2 muhabbetiniz olmuştur ama ilk görüşte bir şey olmuştur yani seviyorsunuzdur bağlanmışsınızdır o gülüşüne , gözlerine konuşmasına hayransınızdır onu pür dikkat izlersiniz yeri gelir aralıksız 1 dk bakışırsınız , aklınızdan çıkmaz hep onu düşünürsünüz bu aşk mıdır ? hayranlık mıdır ? yoksa başka birşey mi kızla konuşmayı düşünüyorum fakat kızın daha beni tanımıyorsun nasıl seviyorsun demesinden korkuyorum açıkcası.

Birde kızın bir kaç apaçi arkadaşı var kız Elisha Culbert gibi ama ben anlamıyorum nasıl seviyesini düşürüyor bunlarla konuşuyor bilmiyorum ya işte aklımdan çıkmıyor bir türlü yazayım dedim belki bir faydanız dokunur.

Bir şey daha ekliyeyim bu arada 12. sınıf üniversiteye hazırlanan bir öğrenciyim.

Dershanede ben derslere genelde 1-2 dk geç girerim buda dersten çıkmış wc ye doğru gidiyordu gözü kıpkırmızıydı ben birşey demedim ya gözüme tüymü ne birşey soktu arkadaşım dedi yaa falan dedim bi bakarmısın dedi ben bittim masmavi gözler prüzsüz ten önümdeydi dondum resmen sonra o yüzünü yıkadı bende sınıfa gittim.

Ya daha da bir kaç olay var aslında kızla başımızdan geçen dersin ortasında yanıma gelip oturmuştu bir kere çok heyecanlanmıştım muhabbet etmeye çalışmıştı.

Son durum: Kıza dışarı çıkıp yemek yemeği kahve içmeyi dolaşmayı teklif ettim ve sevgilim var cevabını aldım , 10 saniyeliğine beyne giriş izni verilmedi sanki mala bağladım sonrada tamam dedim döndüm gittim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kubilây -- 12 Mart 2012; 13:17:34 >

• Tanımadan nasıl aşık olacaksın ki?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: HeartQuake

Tanımadan nasıl aşık olacaksın ki?

Ya tanımadan hiç ismini bile bilmeden değil 2 aydır görüyorsundur 1-2 muhabbetin olmuştur yani.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kubilây

quote:

Ya tanımadan hiç ismini bile bilmeden değil 2 aydır görüyorsundur 1-2 muhabbetin olmuştur yani.

Olsa olsa hoşlanmadir,bence.

• 2010 eylülde aynı durumdaydım. Okul açıldığında tanıştım ve aynı şekilde apaci vardı etrafında. Senin gibi düşündüm. Ve kızı tanıdığımı düşünene kadar yazıştım. 2011 nisan ın 14.günü açıldım. O gün bugündür sevgilim.

Edit akbayram:

Bence tanış. Ufaktan "nelerden hoşlanırsın" muhabbetine gir ama doğrudan söyleme, konu oraya gelecek şekilde ayarla. Zaten bi süre konuşunca iyi kötü bilgin olur. Eğer kız senin için "değer"se muhabbete devam et. Bi süre sonra niyetini anlayacaktır. Eğer o dile getirmezse sen ufaktan belirten falan filan.

Not: özlemişim bu muhabbetleri...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Meakka -- 29 Şubat 2012; 19:39:18 >
  • quote:

quote:

quote:

Olsa olsa hoşlanmadir,bence.

Ya hoşlanma olsa gördüğün zaman aklına gelir sert duygular hissetmezsin , ilk görüşte aşk'a inanan yok mu?
  • quote:

Arkadaşlar bir kızla 1-2 muhabbetiniz olmuştur ama ilk görüşte bir şey olmuştur yani seviyorsunuzdur bağlanmışsınızdır o gülüşüne , gözlerine konuşmasına hayransınızdır onu pür dikkat izlersiniz yeri gelir aralıksız 1 dk bakışırsınız , aklınızdan çıkmaz hep onu düşünürsünüz bu aşk mıdır ? hayranlık mıdır ? yoksa başka birşey mi kızla konuşmayı düşünüyorum fakat kızın daha beni tanımıyorsun nasıl seviyorsun demesinden korkuyorum açıkcası.

Birde kızın bir kaç apaçi arkadaşı var kız Elisha Culbert gibi ama ben anlamıyorum nasıl seviyesini düşürüyor bunlarla konuşuyor bilmiyorum ya işte aklımdan çıkmıyor bir türlü yazayım dedim belki bir faydanız dokunur.

senle uzun süreli bir görüşmülüğümüz yok biliyorum ama senden çok hoşlanıyorum bunun adı aşk mı bilmiyorum sen aklıma gelince tuhaflaşıyorum.. senin içinde bir sakıncası yoksa seni daha yakından tanımak isterim diye muhabbete gir

ilk görüşte aşk var bazen bir gülüş bile yeter...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eurofıghter -- 29 Şubat 2012; 19:34:06 >
  • Zaten fiziğine aşık oluyoruz Hani bir söz varya

"Beğendiğiniz bedenlere hayalinizdeki ruhları koyup 'aşk' sanıyorsunuz" diye tam bu durumu anlatıyor işte
  • Dostum hatan var o aşk değil :) Şimdi şöyle açıklim yaşadım çünkü. Sana onu çok seviyorsun gibi geliyor. Ama tanıdıkça ve sevgili olunca o zaman aşık olursun. Yani duyguların katlanır.
  • tanımadan aşık olamazsın. onun adı etkilenmektir.

günümüz gençleri her gördüğü insandan etkilenince aşık oldum deyip, 2 gün sonra başkasından etkilenince hay ben bu aşkın gibi laflar ediyorlar

halbuki aşk bu kadar basit değil
  • insan zaten tanımadığı kişiye aşık olur diye biliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: bayraak

Dostum hatan var o aşk değil :) Şimdi şöyle açıklim yaşadım çünkü. Sana onu çok seviyorsun gibi geliyor. Ama tanıdıkça ve sevgili olunca o zaman aşık olursun. Yani duyguların katlanır.

Dostum bu duygular katlanırsa patlama yaşarım.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: bayraak

Dostum hatan var o aşk değil :) Şimdi şöyle açıklim yaşadım çünkü. Sana onu çok seviyorsun gibi geliyor. Ama tanıdıkça ve sevgili olunca o zaman aşık olursun. Yani duyguların katlanır.

Dostum bu duygular katlanırsa patlama yaşarım.

yaşamassın merak etme sadece Mutlu olrsun :D
  • Biraz incir reçeli terk olacak ama, sevdiğin insan cidden tanıdık geliyo...
  • Birde kız face kullanmıyor numarasını da almaya cesaret edemedim daha.
  • olur.Ben ortalama 6 aydır platonik gidiyor.Hala da tanımış değilim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Volleyballer*

olur.Ben ortalama 6 aydır platonik gidiyor.Hala da tanımış değilim.

Aynen Ne yapcaz ya?

• quote:

• quote:

Orijinalden alıntı: mebrar

quote:

Aynen Ne yapcaz ya?

Şimdi sana aşk doktorluğu yapmak istemiyorum.Tamam okuduklarım falan zamanında çok işe yaradı kaymağını yedim ama bi kız çıktı karşıma,yanında bi kelime konuşamaz oldum,ne yapacağımı şaşırır oldum.Unutmaya çalıştım(sevdiğimi sandığım kızları çok çabuk unuturdum.)olmadı.İlk zamanlarda ki kadar olmasa bile hala çok seviyorum.Eğer böylesen kolay gelsin.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mebrar

quote:

Aynen Ne yapcaz ya?

Şimdi sana aşk doktorluğu yapmak istemiyorum.Tamam okuduklarım falan zamanında çok işe yaradı kaymağını yedim ama bi kız çıktı karşıma,yanında bi kelime konuşamaz oldum,ne yapacağımı şaşırır oldum.Unutmaya çalıştım(sevdiğimi sandığım kızları çok çabuk unuturdum.)olmadı.İlk zamanlarda ki kadar olmasa bile hala çok seviyorum.Eğer böylesen kolay gelsin.

kardeşim aynı benim durumumu özetlemişsin Çok şıpsevdi bir insanımdır ama onu hala unutamıyorum...
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.