Şimdi Ara

Son DAKİKA - Kamu bankalarından taşıt kredisi kampanyası [ %0.49 - %0.69 ] İlk Mesaj Güncel (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
342
Cevap
19
Favori
132.961
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Goudelock

Adamın kredisini kapattınız ve adam kaçtı/trafik kazasında öldü/kayboldu/battı/çıktı ne yapacaksınız? Çok büyük risk. Böyle bir işlemi asla yapmam.

Alıntıları Göster
    aynen. ya da başka sorun çıkrı araba devredilmedi diyelim. para yanar
  • quote:

Orijinalden alıntı: xyz35

ben aracı satıcının kredisini kapatarak aldım. Adamın elinde nakit var. Bak "elde nakit var".
    sen haklı ol bakalım.
  • Sen önce vergileri yükselt, baktın satmıyor kredi faizlerini düşür. Sonra milleti faize, banka batağına bağla.
  • 236bin yazıyo dizel otomatik honda sivic, amma artmış fiyatlar sanki bmw alıyon

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: göktuğbey

236bin yazıyo dizel otomatik honda sivic, amma artmış fiyatlar sanki bmw alıyon
    130-140 civarı benzinli otomatik honda Civic alınabilir. Dizeller zaten uçuk TRde.
  • Goudelock kullanıcısına yanıt
    Dediğiniz doğru ama 1 sn sonra ölmeyeceğimizinde de garantisi yok. Bizim şartlar biraz farklıydı adamın kaçma gibi bir durumu ve iptal etmek gibi bir durumu olamazdı. Yani burda asıl olay yakın arkadaş olur, akraba vs olur tanıdık birinden krediyi kapatarak ipotekli araç alınabilir.

• ŞAKACI kullanıcısına yanıt
    vay çakallar faiz düşünce zam yapmışlar hemen ha
  • Çoğu markada olduğu gibi honda dizel üretimi yok benzin 7,25₺ ortalama 8 lt yaksa 60krş yakar eee o zaman nereye LPG sırasına

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Haberde yerli üretim olan bütün araç markalarının olmaması firma katkı paylı bir kampanyayı akla getiriyor. Böyle olursa zaten kompanse ettiği faiz oranının getirdiği maliyeti yansıtma çabasına düşecektir. Bunu da piyasa yemez zaten. Anlamsız bir kampanya olur. Katkı paylı konut kredisinde de böyle olmuştu.

Yerli üretim bütün markalar olmasa da; ben firmaların değilde bankaların maliyetini üstleneceği bir kampanya bekliyorum. Bankalar açısından anlamsız olsada hükümetinde rasyonel hareket ettiği söylenemez zaten. Başka türlü amaca ulaşmaz. Görelim bakalım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lok'tar ogar -- 26 Eylül 2019; 12:7:1 >
  • Faiz düşsün diye boşuna ali cengiz yapmadı kutlu padişahımız. Kredi faizleri de inecek ki böyle böyle şahısların 3-5-10 yıllık kazançlarını bankalara peşkeş çekecek. Sonuçta finans sektörü güçlenecek, konut ve taşıt üretici/satıcıları fahiş fiyatlı ürünlerini satacak.

Kazananlar; satılan ürün veya hizmetten vergisini alan padişahımız, hareketsiz finansmanını kiralayan bankalar ve ürünlerini yine yüksek fiyattan satacak olan konut ve taşıt üreticileri. Kaybeden ise, kazanmadığı parayı ipotekleyen dar gelirli ama sıfır ev veya araç aldığı için sevinmekte olan vatandaş. O vatandaş ki ne iş değiştirebilecek ne zam isteyebilecek bundan sonra.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi armutsever -- 26 Eylül 2019; 12:20:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KARE7

An itibari ile honda'nın sitesi kilitlenmiştir.Ne araba açlığı varmış millette.Ya da caponlar fiyatları güncellemekle meşgul.
    Siz de girmişsiniz galiba

• quote:

An itibari ile honda'nın sitesi kilitlenmiştir.Ne araba açlığı varmış millette.Ya da caponlar fiyatları güncellemekle meşgul.
    Siz de girmişsiniz galiba

• quote:

Hocam sen açlığı olanlardan mısın ? Fiyatı güncelleyenlerden misin ?
  • Transit connect. Yani fordun doblusu. 186 opsiyonsuz

• Demek ki ötv indirimi olmayacak.

• dün fiat egeaya baktım . 2017 de 60a aldığım araç şimdi 98 bin tl yapmışlar. gecen ay 82bindi. çok aşırı bindirim uygulamışlar. nedeni belli oldu.
  • faiz oranları iyi fakat araç fiyatları yüksek.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tok kapı sesli volkswagen yok listede ilginç
  • Firma katkı paylı olacakmış. Fiyatlar nasıl olacak bakalım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lok'tar ogar -- 26 Eylül 2019; 13:22:1 >
  • Yerli üretim çöpler için sıcak fırsat sayılır.

3 model düşük alırım, yerliyi almam.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.