Şimdi Ara

Son DAKİKA - Kamu bankalarından taşıt kredisi kampanyası [ %0.49 - %0.69 ] İlk Mesaj Güncel (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
342
Cevap
19
Favori
132.961
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İndirin vergiyi işte ne kredisi yahu 150 ye i20 mi alalım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yıl sonuna kadar beklenir. Satış hedeflerinde geride kalan şubelerden indirim alınır ve kredi kullanılarak kombo yapılır . Bu dediklerim olmaZsa pek bir cazibesi yok.

Bence araba alacaklarda hemen atlamasın. Yıl sonunu beklemekte fayda var. Bunlar, biz alamadığımız için bu kampanyayı yaptılar. Biraz daha beklersek belki ÖTV desteği bile gelir.

• An itibari ile honda'nın sitesi kilitlenmiştir.Ne araba açlığı varmış millette.Ya da caponlar fiyatları güncellemekle meşgul.
  • Goudelock kullanıcısına yanıt
    kendileri bilir hocam. almamaya devam ederiz. onlar da zırlamaya devam eder.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beklemek lazım belki ÖTV desteği de gelir yılbaşı indirimleri de cabası..
  • fiyatları kaydedin 1 ekimde tekrar bakarız
  • Honda’nın fiyat listesine baktım. Daha önceden var mıydı bilmiyorum. Yanına üretim yerleri eklenmiş. Eğer ki sadece yerli üretim olanlarsa civic sedan düZ var 119.500 ₺ diğerleri 120000 üstü. 120 altında jazz ların üretimi Japonya. HR V , CR V bunlara hiç girmiyorum hem yerli üretim değil hemde o fiyatlara araba alanın aklına şaşarım.

• devlet vatandaşı sürekli borçlandırıyor krediyle uğraştırmak yerine ötv indirimi yapabilirdi

• TzisTa kullanıcısına yanıt
    İpotekli araç neden satılmasın? Elde nakit olduktan sonra herşey olur. Önce kredi kapanır sonra satış işlemi yapılır

• quote:

Orijinalden alıntı: xyz35

İpotekli araç neden satılmasın? Elde nakit olduktan sonra herşey olur. Önce kredi kapanır sonra satış işlemi yapılır
    "elde nakit olduktan sonra"

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kampanya çok iyi. Kimse bahane bulmasın. Valla arabayı satmış olsam hemen faydalanırdım. Honda hariç gerisi tırt markalar.
  • TzisTa kullanıcısına yanıt
    ben aracı satıcının kredisini kapatarak aldım. Adamın elinde nakit var. Bak "elde nakit var".

• Honda dursun burada :)

Son DAKİKA - Kamu bankalarından taşıt kredisi kampanyası  [ %0.49 - %0.69 ] İlk Mesaj Güncel
    Son DAKİKA - Kamu bankalarından taşıt kredisi kampanyası  [ %0.49 - %0.69 ] İlk Mesaj Güncel
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• quote:

Orijinalden alıntı: Akhenatonnn

devlet vatandaşı sürekli borçlandırıyor krediyle uğraştırmak yerine ötv indirimi yapabilirdi
    1- devlet değil, hükümet
    2- hükümet vatandaşı hiçbir zaman düşünmediki.

• ikinci ele olmuyor herhal sanırım :(
  • Toyota yok kampanya çöp

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: xyz35

ben aracı satıcının kredisini kapatarak aldım. Adamın elinde nakit var. Bak "elde nakit var".
    Adamın kredisini kapattınız ve adam kaçtı/trafik kazasında öldü/kayboldu/battı/çıktı ne yapacaksınız? Çok büyük risk. Böyle bir işlemi asla yapmam.

• Kredileri böyle bol keseden, piyasa gerçeklerine aykırı şekilde dağıtıyorlar, geri alamayınca da bankaların açıklarını işsizlik ödeneğinden kapatıyorlar. Nasılsa bordrolu köleler işsizlik kesintisini tıpış tıpış ödüyor. Sokağında milyon TL harcanarak açılan ve 6 ay sonra kapanan lüks işletme var ya? Hah işte onun kamu bankalarına olan batık kredi borcunu sen ödüyorsun, ücretli kardeş. Bu kölelik düzeni gerçekten bir harika👏🏻 Bence daha çok araba almalı, daha çok akaryakıt almalısın. Sudan, Malawi, Etiyopya, Nijer gibi lider ülkelerin kıskandığı böyle cennet gibi bir ülkede %300’e varan vergi ödemenin verdiği huzur gerçekten bir başka.

• Ekonomi batar ayak bari millet sermaye sahiplerine paraları atarsın diye.. Sıradan vatandaş için değil bu kredi avantajları.. Otomobilleri satanların elinden araçlar çıksın diye..

• kamu zararı falan demişsiniz, beyler ne kamu zararı ya? 100 bin kredi çekip diğer yandan 55k kemiksiz vergi verecek insanlar. Böyle kamu zararına can kurban

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.