Şimdi Ara

Son dakika! İbrahimovic Milan'da !!! (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
165
Cevap
1
Favori
4.579
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Mario Gomez ile Quaresma'nın da Beşiktaş'a geldiğini de yazsaydın keşke
  • Bir kaç konuda yazdım ama buraya da yazayım: İbrahimovic bize gelmeeeeeeez. Türkiye'deki tüm takımlar birleşse yine getiremezler. Bir kere adamda inanılmaz bir ego var kalkıp da bu yaşta Türkiye'ye gelmez. Onu da geçtim niye gelsin ki? Adam 33 yaşında ve buna rağmen şu an her takımda banko ilk 11 oynar.

Birisi de İbra ile RVP aynı seviye oyuncular demiş. Bir de millete futbol izleme falan demiş. RVP çok kaliteli forvet eyvallah da İbra futbolu bıraktığı zaman gelmiş geçmiş en iyi bir kaç forvetten biri olarak anılacak. Neden PSG'de oynadığı da belli değil mi? Adam senelik 14 milyon eurodan fazla para alıyor. Kendisi dünyadanın en çok para kazanan bir kaç futbolcusundan biri.

Kimse kendisini kandırmasın. Bizim ülkemiz belli ligimiz belli. Sneijder, RVP, Drogba gibi oyuncuları ülkemize getirdik ama hepsinin performansı düşüşteyken getirdik. Bu futbolcuların ülkemize para için geldiklerini hepimiz biliyoruz. Dünyanın en iyi oyuncularını ligimize getirmemize imkan yok. Ancak yaşlanacaklar, performansları düşecek, talipleri azalacak ve sonra biz bu oyunculara bir dünya para verip getireceğiz. Diğer türlü gelmeleri için bir sebep yok.

İşte İbra'yı getirmek bu yüzden imkansız gibi bir şey. Adam 33 yaşında olmasına rağmen hala dünyanın en iyi ve en çok kazanan futbolcularından biri. Yarın PSG İbra satılık desin tüm büyük klüpler sıraya girer.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: OPM

quote:

Orijinalden alıntı: dodoruh

Adam taekwondo yapmıyor. Taekwondoyla gol atıyor, lel

RVP'de uçmuyor zaten , uçarak gol atıyor.

Zaten şeh uçmaz murit uçurur
  • Dengemizi bozardı gerek yok [sm=icon_smile_approve.gif

Niasse gelsin ortalık şenlensin

• quote:

Orijinalden alıntı: Türkçü2015

quote:

Orijinalden alıntı: kkratoss

quote:

Orijinalden alıntı: Türkçü2015

quote:

Orijinalden alıntı: kkratoss

Asadsads

Ula konu şu konuya art arda yazmanız bile nasıl bir psikoloji içinde olduğunuzu gösteriyor. Yusuf mu diyeyim ne diyeyim bilemedim artık. :/ Yok değilse 4 yıldır gölgemizde kalmanızla oluşan HASET'liğin sonucu mu bu?

Bu sene şampiyon olamazlarsa sen gör curcunayı hocam.

Olurlar gibi duruyor ama.

Aksine savunmaları zayıf ve de bu ligde yazın transfer şampiyonu olan genelde şampiyon olamaz,bunu da hatırlamak lazım.

Geçen sene en az gol yiyen bizdik nasıl savunmamız zayıf artı kjaer de geldi

• Beyler geçen senenin top 10 forvetleri sıralamasında ibra 3. persie 4. sıradaydı hatırlatırım. Ha şuan persie 4 değilde 6-7 dir ama öyle ibra ve persie arasında fersah fersah fark varmış gibide konuşmayın komik oluyor
  • Konu cok guzel

• Kimi yaptığı transferlerle mutlu olur kimi müzesindeki kupalarla veya göğsündeki yıldızlarla....

• Yılın trollemesi olur milana giderse

• İbrahimoviçi alsanız da almasanız da fark etmez.Sevinmemizi gerektirecek bir durum yok.Terraneo reyis boş durmaz siz İbrayı alırsanız oda gider Robben yada Robben seviyesinde yıldızlar alır :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pthe.

quote:

Sen önce bi numaranı atta ciddiye alıyım seni.

Gelceksin ya numarayı yazdiracam unutamayacaksın

Bildiğin korkmuşsun adamdan. Adama sen demedin mi numaramı vereyim oradan konuşalım diye? Baktın adam ciddi çıktı yemedi değil mi? Senin yerine utandım şuan. Kaldıramayacağın taşın altına da girme.

• Bu sene gelen giden gs ye tokadı çaktı baya ezik kaldı bu sene bi hunteelar çaktı bir gomez çaktı şimdi de ibra çaktı tokadı transferde de biz çaktık baya zevkli bir pre-season oldu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Maul*

Bu sene gelen giden gs ye tokadı çaktı baya ezik kaldı bu sene bi hunteelar çaktı bir gomez çaktı şimdi de ibra çaktı tokadı transferde de biz çaktık baya zevkli bir pre-season oldu

ezik kaldıgımız sezon iki kupayı alıp 4.yıldızı çaktık..ee sizde yıldızı alamayınca başka şekilde göz boyayacaktınız,şuan fb bu transferleri yapıyorsa gs 4.yıldızı aldıgı içindir maksat taraftarı uyutmak
  • quote:

Orijinalden alıntı: Maul*

Bu sene gelen giden gs ye tokadı çaktı baya ezik kaldı bu sene bi hunteelar çaktı bir gomez çaktı şimdi de ibra çaktı tokadı transferde de biz çaktık baya zevkli bir pre-season oldu

Önemli olan sene sonunda yıldızı çakmaktı koçum sizde artık kabul edin Türkiyenin en büyük takımı GALATASARAY

• ne kadar sacma ya rvpden korkuyorsunuz ibradan korkuyorsunuz bir kisiden mi korkulacakmis adam takim oynamazsa ne yapicak takim oynamadiktan sonra hicbir anlami yok yildiz transferinin burda bilala sabriye laf ediyorsunuz ama eger takim olurlarsa yener yani feneri rvp geldi diye tum derbileri fener kazanicak saniyorlar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • yıldızı düşük olanlar hayali 5. yıldız takanlar bir zahmet boşuna çene yormasınlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hidden Blade

quote:

quote:

Bildiğin korkmuşsun adamdan. Adama sen demedin mi numaramı vereyim oradan konuşalım diye? Baktın adam ciddi çıktı yemedi değil mi? Senin yerine utandım şuan. Kaldıramayacağın taşın altına da girme.

Numara verip hakaret edince mi korkacağım yani :D

Adama dedim gizliden arayayım numaranı ver direk mesaj kutusunu kapattı.Adreside verdim onuda yayınlayabilir.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Adama dedim gizliden arayayım numaranı ver direk mesaj kutusunu kapattı.Adreside verdim onuda yayınlayabilir.

Bak sen dedin ki adama, NUMARAMI ATAYIM BANA TELDEN SOYLE NE SOYLEYECEKSEN.
    Dahası mı var? Yok özelden arayayım, yok o vermedi numarasını. Sen lafında durup verecektin numaranı. Neyse Galatasaraylısın alttan almak lazım.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Dahası mı var? Yok özelden arayayım, yok o vermedi numarasını. Sen lafında durup verecektin numaranı. Neyse Galatasaraylısın alttan almak lazım.

Şimdide bu başladı aynı şeye geliyor.Sonuçta konuşacaz. Ben numaramı vermek istemiyorum. Adam numarayı nerde yayınlayacağı belli değil. Baksana konusmalarımızı bile yayınlamış hemen.Devamını koymamış bunlarıda yayınla dedim ama

Sonlara doğru saçmalamışsın. Sen üstten alsan ne olur ?

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Şimdide bu başladı aynı şeye geliyor.Sonuçta konuşacaz. Ben numaramı vermek istemiyorum. Adam numarayı nerde yayınlayacağı belli değil. Baksana konusmalarımızı bile yayınlamış hemen.Devamını koymamış bunlarıda yayınla dedim ama

Sonlara doğru saçmalamışsın. Sen üstten alsan ne olur ?

Saçma sapan meseleyi uzatıyorsun. Madem numaranı vermek istemiyorsun neden hava atıyorsun numaramı vereyim gel özelden diye?

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.