Şimdi Ara

Son dakika! İbrahimovic Milan'da !!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
166
Cevap
1
Favori
4.579
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Galatasaray'ın transfer listesinde bulunan Zlatan İbrahimovic'in Milan'la anlaştığı öne sürüldü.

Fenerbahçe'nin Nani ve Robin Van Persie transferlerinin ardından gözlerin çevrildiği Galatasaray'da, ismi sık sık sarı-kırmızılı ekiple anılan Zlatan Ibrahimovic ile ilgili flaş bir gelişme yaşandı. İsveçli yıldız futbolcu için eski kulübü Milan devreye girdi. Zlatan İbrahimovic eski takımı ile her şartta anlaştı.
    Ertem Şener'in Radyo Bilyoner'deki programı Fireball'da açıklanan transfer haberi neredeyse kesinleşti. İbrahimovic İtalyan takımı AC Milan ile anlaştı. Transferin önümüzdeki saatlerde açıklanması bekleniyor.

• dedim ben 1milyon beğeni olmadan bırakmayalım diye

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir rüyanın daha sonuna geldik. Yarın Lewandowski ismi atılması lazım haset çatlamasına karşı
  • Bizden çok fenerli mesajı var.Adamlar ne kadar çok korkmuşlar ibrayı duyunca

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fenerliler hemen sevinmeye baslamis. Korktular tabi Kadikoy'de tekvandolu gol yemekten

• Ben gelmeyeceğini söyledim zaten ama fenerliler yusufcuk olmuş :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu kadar eziklik olmaz yav, hayır alır alamazda size ne oldu ?
  • Gomeze okadar parayı veremeyen yönetim ibrahime gomezin 2 katını veremez ünal aysal olsaydı ibrahimovic gelirdi
  • Fenerlilerin ne kadar ağzımıza baktığını da gördük. Adamların tek umudu bizim güçsüz kalmamız
  • bizi sallayacak önümüzdeki beş senesi çöp olan milana gidecek ha şu an milan gs ile yarışacak durumda değil
  • Ibra kim , Ibra bizden korksun.
  • Hoca da gelmesini isterim diye açıklama yapmıştı.Bacca da yapmış son açıklamasında gelse de bize italya ligi için yardım etse.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Talk2MyHand

bizi sallayacak önümüzdeki beş senesi çöp olan milana gidecek ha şu an milan gs ile yarışacak durumda değil

Milan in adi yeter hocam

• tabi ki sevinecegim ibranın gelmemesine şaka mısınız olum siz niasse nere ibra nere

• Bu nasil korkudur böyle daha İbra bir yere gitmiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: oguzozan

quote:

Orijinalden alıntı: Talk2MyHand

bizi sallayacak önümüzdeki beş senesi çöp olan milana gidecek ha şu an milan gs ile yarışacak durumda değil

Milan in adi yeter hocam

bizim de adımız var bizim de uefa kupamız var
  • quote:

Orijinalden alıntı: El Pueblo Unido

Fenerliler hemen sevinmeye baslamis. Korktular tabi Kadikoy'de tekvandolu gol yemekten

bu arada herkes tekwando yapabilir ama kimse uçamaz.bunu Kadıköy'e geldiğinizde daha iyi anlıycaksınız
  • öne sürüldü.
    öne sürüldü.
    öne sürüldü.
    öne sürüldü.
    öne sürüldü.
    öne sürüldü.
    öne sürüldü.
    öne sürüldü.
  • Ya internette ki çocukların hepside bu forumda gezmez ki ? Konuya bakıyorum.Herkes neden İbra gelir diye korkuyodunuz diyo ? İbrayı getirecek bütçe yokta şu an zaten,vizyonda yok.Korkanlarda korkmamalıydı.Sahi varsayıyorum İbra gelse uyum saglar mı sanıyorsunuz ? İbra dünya yıldızı bu adamı idare edecek potansiyel,kabiliyet neyse yok bu takımda,yönetimde.Bak Ünal Aysal yönetimi olsa olma dahilindeydi.Fener bu sene ciddi atılım yaptı.Aldığı oyuncuların hepsi Ba ve Fabiano dışında sağlam oyuncular.Bu takım yavaş bütünleşiyor.Şu an korku?yoruz ya asıl korku o zaman gelecek :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.