Şimdi Ara

Son dakika! İbrahimovic Milan'da !!! (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
166
Cevap
1
Favori
4.579
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: OPM

quote:

Orijinalden alıntı: melihcskn

Yaptığınız yakışıyormu ? Saçma sapan bir muhabbetin içine girmişsiniz , birde öyle mesajlar yazmışsınızki gören sizi delikanlı sansın mantığıyla...

@Pthe. @OPM

Arkadaş Pm'de ne çapulculuğumuzu bıraktı ne adamlığımızı.ayrıca mahalle delikanlısı ağzı ile konuşarak tartışmaya başlatan kendisi telefon numaramı atıyım dedi bende at dedim kendisine ama hala yok.

Baktınız saçma sapan konuşuyor , bloklayıp geçersiniz.Bunu sadece bu arkadaşa karşı demiyorum , madem saçma şeyler söylediğini düşünüyorsunuz bırakın konuşsun istediği kadar.Konunun yarısı kusura bakmayın ama siz ikinizin serserice söylemleriyle dolu.Ben aranızda ne geçti , neler yazıldı bilmiyorum o yüzden sizi veya o arkadaşı yargılayamam ancak forum mesajlarına bakacak olursam , ikinizde alevlendirmişsiniz yani ikinizdede suç var.Şimdi lütfen kendi aranızdada kapatın bu saçma , gereksiz konuyu daha saçma yerlere gitmeden

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• IcyTea Lemon kullanıcısına yanıt
    fb zaten her sene kazanıyor derbileri niye korkalım yeni yıldızlar alırsanız hayırlı olsun önemli olan avrupada başarı yakalamak
  • Forumda beni tanıyan serseri olmadığımı bilir zaten, kültürümde belli okuduğum okullarda.ama tehdit edilmektende hiç hoşlanmıyorum oldum olası.
  • ayrıca 26 yaşındayım böyle gereksiz tartışmalara giricek yaşı geçtim ama attığı mesajlar görmezden gelicek gibi değil basit bişey olsa bloklar geçerim zaten ki zaten şu an blokladım.
  • quote:

Forumda beni tanıyan serseri olmadığımı bilir zaten, kültürümde belli okuduğum okullarda.ama tehdit edilmektende hiç hoşlanmıyorum oldum olası.

Mesaj kutunu aç bakayım sen. Kültürümle diyor birde ilk sen hakaret edecem ban yemeye korkuyom diyen sen. Özel mesajı aç

• quote:

Orijinalden alıntı: Pthe.

quote:

Forumda beni tanıyan serseri olmadığımı bilir zaten, kültürümde belli okuduğum okullarda.ama tehdit edilmektende hiç hoşlanmıyorum oldum olası.

Mesaj kutunu aç bakayım sen. Kültürümle diyor birde ilk sen hakaret edecem ban yemeye korkuyom diyen sen. Özel mesajı aç

senin piskolojik sorunun var kardeşim attığın mesajlardan belli ikile şurdan milleti rahatsız edip durma.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Pthe.

quote:

senin piskolojik sorunun var kardeşim attığın mesajlardan belli ikile şurdan milleti rahatsız edip durma.

Kimin psikolojik sorunları var acaba ?

Attığın mesaj :
    bişey yazardım ama bir GS'li yüzünden ban yemek zoruma gider o yüzden yazmıyorum.

• Şimdi Burak>Ibra diyenler çoğalır artık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Türkçü2015

quote:

Orijinalden alıntı: kkratoss

Asadsads

Ula konu şu konuya art arda yazmanız bile nasıl bir psikoloji içinde olduğunuzu gösteriyor. Yusuf mu diyeyim ne diyeyim bilemedim artık. :/ Yok değilse 4 yıldır gölgemizde kalmanızla oluşan HASET'liğin sonucu mu bu?

Bu sene şampiyon olamazlarsa sen gör curcunayı hocam.

Olurlar gibi duruyor ama.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: El Pueblo Unido

Fenerliler hemen sevinmeye baslamis. Korktular tabi Kadikoy'de tekvandolu gol yemekten

Kadikoy? Galatasaray? Korku?

• Biz fenerliler ibra dan niye korkalim ki ? Sonuçta aynı ligde oynamiyoruz size gelmeyeceği kesindi zaten siz konu actiniz TT gündemi yaptınız 1 milyon forma alcaz dediniz diye ibra mi gelcekti? Gs deki ilk 11 oyuncularinin maaşı= ibranin senelik ücreti bu da Kasasında 14 milyon $ olan Gs< İbrahimovic yapar

• Tekvandolu golü geçtim, en son galibiyet sevinci yaşadığında hoca kulağına adını okuyordu
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Türkçü2015

quote:

Asadsads

Ula konu şu konuya art arda yazmanız bile nasıl bir psikoloji içinde olduğunuzu gösteriyor. Yusuf mu diyeyim ne diyeyim bilemedim artık. :/ Yok değilse 4 yıldır gölgemizde kalmanızla oluşan HASET'liğin sonucu mu bu?

Bu sene şampiyon olamazlarsa sen gör curcunayı hocam.

Olurlar gibi duruyor ama.

Aksine savunmaları zayıf ve de bu ligde yazın transfer şampiyonu olan genelde şampiyon olamaz,bunu da hatırlamak lazım.

• Şu konunun haline bak. 4. yıldızın etkileri devam ediyo demek ki
  • quote:

ayrıca 26 yaşındayım böyle gereksiz tartışmalara giricek yaşı geçtim ama attığı mesajlar görmezden gelicek gibi değil basit bişey olsa bloklar geçerim zaten ki zaten şu an blokladım.

Yaşınızın bu durumla bir alakası yok(malum akıl yaşta değil baştadır) , size serseri yakıştırması yapmadım zaten ama tartışmanız o şekildeydi.

Demek istediğim , siz eğer seviyesiz gördüğünüz(hala söylüyorum ikinizide bilemem ve yargılayamam , o yüzden sizin fikirleriniz üzerinden konuşuyorum) bir insanla tartışmaya girerseniz kültürünüzün farkı ne olur ?

Önemsemediğiniz birinin , size söylediklerinide önemsemeyin lütfen.Yoksa o böyle dedi , şu şöyle dedi diye diye Allah korusun başınıza bir bela gelir boş yere.Belki mükemmel bir insan olarak bunları söylemiyorum ama hayatımda 1 sefer böyle bir tartışmaya girdim yada girmedim(10 lu yaşlarımda belki) , belki sizede bir yararım olur fikirlerim diyerek yazma gereği hissettim.Yanlış birşey dediysemde özür dilerim

• Gelmesi düşük ihtimal zaten onu anlarımda burda gelmiş elemanın teki ciddi ciddi RvP ile Ibra yı karşılaştırmış.
  • Ya Allah aşkına kendinizi güldürmeyin tamam Rvp iyi oyuncu, ama yuh be adam İbra Rvp eşit demiş Allahdan kork be adam, İbra dediğin adam Messi Ronaldo'dan sonra geliyor, hatta bir çok insana göre en iyisi. Merakda etmeyin 3 takım birleşse alamaz. Biraz at gözlüğünü çıkarında yorum yapın.
  • Hocam tüm trolleri toplamak istesen böyle toplayamazdın elinize bu fırsat daha da geçmez bu konu komple seni bekliyor toplu kıyım için tek tek şikayete bile gerek yok

• Keşke gelse RVP den sonra İbra izlemekte keyif olurdu.
  • hamza ilk röportajından beri denge diyor, Burak'lar küsmesin diye almıyor
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.