Şimdi Ara

Son dakika! İbrahimovic Milan'da !!! (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
166
Cevap
1
Favori
4.579
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Klübüne dönmek varkan Galatasaray'a niye gelsin Huntelar bile gelmem dedi

Son dakika! İbrahimovic Milan'da !!!
  • quote:

Orijinalden alıntı: oguzozan

quote:

Orijinalden alıntı: Talk2MyHand

bizi sallayacak önümüzdeki beş senesi çöp olan milana gidecek ha şu an milan gs ile yarışacak durumda değil

Milan in adi yeter hocam

Şu an Juventus dışındaki tüm büyük İtalyan kulüpleri ile bizim üç büyükler başa baş mücadele eder. Özellikle de Milan ve Inter.

Milan ve Inter her ne kadar eski günlerine dönmek için yapılanma içine girdiyse de şu an sadece adları var.
  • İbrahimoviç milana gidiyo, gsliler ehihihi fenerliler korkuyo diyo, başkan td elbirliğiyle ne hale getirmiş taraftarını, üzücü :D

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: OPM

buda pm'den ufak bi görüntü.

Hahahaha

Sen nasıl birşeysin oyle .Bekliyorum gelmeni gelmesen. ..

• quote:

Orijinalden alıntı: etihadb

Daha oncedeyazmistim IBRAHIMOVICI Fnerbahce bile alamazdi.. Messi ve Ronaldodan sonra Ibra gelir

Fenerbahçe bile mi Nerenin takımı bu Fenerbahçe ?

BİLE
    BİL

B

• quote:

Orijinalden alıntı: KfY_

quote:

Orijinalden alıntı: El Pueblo Unido

Fenerliler hemen sevinmeye baslamis. Korktular tabi Kadikoy'de tekvandolu gol yemekten

Biz kadıköyde ibrayıda ronaldoyuda gördük vaktinde kaleyi göremeden maçı bitirdiler o yüzden oyunculara bireysel anlamda laf söylemiyoruz tabiki efsaneler ancak orasıda kadıköy

Hımm kaç defa görmüş Kadıköy İbraları, Ronaldoları, Messileri Görende ne zanneder.

• Ben sana adresimi verdim ayrıca yolum düşerse geliceğimide söyledim.
  • Sen önce bi numaranı atta ciddiye alıyım seni.
  • quote:

Orijinalden alıntı: OPM

Sen önce bi numaranı atta ciddiye alıyım seni.

Gelceksin ya numarayı yazdiracam unutamayacaksın

• Bana telefon numaranı at adres vermene bile gerek yok.
  • Bakalım karşımdada bunları söylebilicek cesaretin olducakmı.ben senin gibilerini bu forumda çok gördüm.
  • Eğri oturup doğru konuşalım. Bir fenerbahçeli olarak ibradan cidden korkuyordum. Adam insan değil adeta futbol tanrısı. Adamın cesedini rakip ceza sahasına koy sinir kasılması masılması olur yine kıçıyla başıyla atar o golü korkmayan da ılıktır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • fenerliler derin bir oh çekmiş ama öne sürüldü diyo:S başlık yanıltmasın
  •  Son dakika! İbrahimovic Milan'da !!!

• Milan'a gitmese bile alabilir misiniz yahu. Biraz ayık olun. Cidden yazık la.
  • Yaptığınız yakışıyormu ? Saçma sapan bir muhabbetin içine girmişsiniz , birde öyle mesajlar yazmışsınızki gören sizi delikanlı sansın mantığıyla...

@Pthe. @OPM

• RVP fenere geliyor haberlerinde kıskançlıktan korkudan ölen GSlilerin, bu konuda 2 tane FB liden gelen Mesajları görünce 'çok mu korktunuz, hehehehhehehe hühühü' demeleri çok şaşırtıcı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • gs nin 93244 rtsine milan 1667432 rt ile cevap verdiği için ibra milanı seçti
  • quote:

Orijinalden alıntı: melihcskn

Yaptığınız yakışıyormu ? Saçma sapan bir muhabbetin içine girmişsiniz , birde öyle mesajlar yazmışsınızki gören sizi delikanlı sansın mantığıyla...

@Pthe. @OPM

Arkadaş Pm'de ne çapulculuğumuzu bıraktı ne adamlığımızı.ayrıca mahalle delikanlısı ağzı ile konuşarak tartışmaya başlatan kendisi telefon numaramı atıyım dedi bende at dedim kendisine ama hala yok.
  • Şu takım kavgası yapanları anlayamıyorum. Siz birbirinizi yiyin futbolcular arkanızdan para kazansın. Boş şeyler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.