Şimdi Ara

SON DAKİKA:Aziz Yıldırım Canlı Yayın 14:00 (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
263
Cevap
3
Favori
6.476
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Musbab

quote:

Orijinalden alıntı: lAristo

çok atıp tutuyosunuz 3 temmuz sürecinde hakkımız yenilmese o kadro bozulmasa şlden gelen paralarımızda olsa şuan fenerbahçe çok farklı yerde olurdu tamam hata yapmış olabilir bazı yerlerde ama ben hakkımızın yenildiğini düşünüyorum ve o kadro bozulmasa şuan aziz yıldırım için çok farklı yorumlar yapılıyodu burada.

İyide o 3 temmuz sürecini neden yaşadık arkadaşım ?aykut kocamanın 17de16 yapması mümkünmü.Madem o kadro bu kadar iyiydi bu işlere bulaşmasaydıda cümle aleme rezil olmasaydık

ben inanmıyorum o sürecin doğru olduğuna arkadaşım ondan sonraki sezonda kadro o kadar dağılmasına rağmen şampiyonluk son maçta gitmedimi ? bienvenu ile 2. bitirmedimi bu takım o zaman ligi ?

• La Haine kullanıcısına yanıt

Kral adam.. Bir kaç sene daha başkanlık yapsın, oğlu falan varsa yerine o başkan olsun saltanat devam etsin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Guaire kullanıcısına yanıt
    zamanında bık bık öten tipler vardı. şimdi hiçbirisi yazmıyor. utandıklarından da değil, verecek cevap arıyorlar şimdi. Gidip " ersun şu maçlarda şöyle oyun oynatmıştı" falan diyebilmek için.
  • sayın aziz yıldırım senden rica ediyorum bir bjk li olarak bırak fb yide eskisi gibi yine çirkefsizce rekabet edelim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sanırım gelecek sezon Aziz Yıldırım'ı görmeyeceğiz. Türkiye futbolu ve Fenerbahçeliler adına güzel bir haber.
  • Bu aziz bizi herhalde embesil sanıyor.
    Pararlelmiş

Tapelerde RTE ile Bilal'in konuşmalarını hatırlayın.
    Fb'yi bitirmek isteyen RTE dese eyvallah derim de.
    Sırf yalakalık için kendini bu kadar küçük düşüreceğini beklemezdim.

• Aziz konuşuyor.
  • Her gecenin sabahı olmaz diyor.

Pazartesiden itibaren intikam filan diyor.
  • Aziz Yıldırım: "Beni kimse tehdit edemez. Ben öyle bir babanın oğluyum ki beni tehdit edemezler."

Babası , karısını pompalı tufekle öldürdü . aziz yildirim hakli :dd

• Baskete harcanan para 29 milyon euro, paranın çoğunu ülker veriyormuş, işin kötüsü seneye ülker yokmuş.
  • Basketbola geçmiş olsun Ülker seneye yok.
  • Agzinda lafi geveliyo zö zö zö

• Alex' e geçti.
  • Markp aurellö

• Bu adam Fenerbahçe'nin kanseridir,vebasıdır,tümörüdür,Tayyipidir.Gittiği gün Fenerbahçe'nin bayramı olacak.
  • 50 milyon futbol için transfere, 25 milyon için de basketbola lazımmış seneye.
  • Bu işi Aziz' den başka yapacak pek kişide yok gibi, aziz' in iyiliğinden ziyade yerine geçecek başka birisi yok, KOÇ hariç.
  • Aziz Yıldırım: "Tribünleri herkese açacağım. Esrar da içsinler kokain de çeksinler ne yaparlarsa yapsınlar. Artık uğraşmayacağım."

Aziz Yıldırım: "Alex'e dışarı çık dediniz, yuh dediniz. Kalktım alkışladım Alex'i zamanında. Sahadaki Alex'i hepinizden çok seviyorum."

Ulan sevmeyelim de taşa mi dönelim?? #staywithusazizyildirim

• quote:

Orijinalden alıntı: Rwenzori

Bu işi Aziz' den başka yapacak pek kişide yok gibi, aziz' in iyiliğinden ziyade yerine geçecek başka birisi yok, KOÇ hariç.

Aziz hangi işi yapmış,komikmisiniz la.En son şampiyonlar ligini 8 yıl önce gördünüz.Aşırı biat kafa yapıyor galiba.
  • Dönüp dolasip Alex konusunu açıyor. Taraftar her zaman Alex'i senden çok sevdi başkan

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.