Şimdi Ara

SON DAKİKA:Aziz Yıldırım Canlı Yayın 14:00 (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
264
Cevap
3
Favori
6.474
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Jack Rabbit Slims

Bahsedilen ilan hangisi?
    .
    .
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sred -- 2 Ağustos 2017; 23:40:3 >
  • Bizim işimize gelir gitmemesi ama ben bile gitmesini istiyorum artık, Türk futbolu bir nefes alsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Piêr Dé Sans

Aykut Kocaman da sportif direktördü. Önder Özen de sportif direktördü. Bu öyle " alıcam edecemle " olmuyor. Oraya inmeden, kadroya dokunmadan rahat edemiyor. İLla direktöre müdahale edecek.

Yerine kim gelecek daha güçlü kim var demişsin. Yahu böyle diye diye 17 sene tuttunuz adamı takımda. Birisi gelir, o olmazsa başkası gelir. Aziz Yıldırımdan başka kimse yok mu memlekette? Bu kadar kör olmayın yahu. Adam kulübü hala kalkan olarak kullanıyorum diyor siz kim gelecek diyorsunuz.

Niye mahkeme kararından sonra bırakacakmış sordunuz mu hiç kendisine? Fener başkanlığını bıraktığı anda ceza evine girecek. Şu an kulüp başkanı olarak kaldığı için fazla dokunamıyorlar. Elinde güç arkasında destek var. yoksa anında içeri atacaklar.

Doymamışlar rakibi 2 senede 1 şampiyon yapmaya.

• quote:

Orijinalden alıntı: BaYoFFHeLL

Fenerbahçede taraftarın ne kadar etkisiz olduğunun kanıtıdır aziz yıldırımın aday olması fenerbahçe taraftarının ve tribünlerinin bi takım üzerinde hiç bir etkisi yok
    .
    .
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sred -- 2 Ağustos 2017; 23:40:46 >
  • çok atıp tutuyosunuz 3 temmuz sürecinde hakkımız yenilmese o kadro bozulmasa şlden gelen paralarımızda olsa şuan fenerbahçe çok farklı yerde olurdu tamam hata yapmış olabilir bazı yerlerde ama ben hakkımızın yenildiğini düşünüyorum ve o kadro bozulmasa şuan aziz yıldırım için çok farklı yorumlar yapılıyodu burada.
  • ilan gülen cemaati tarafından verilmiştir haberiniz olsun...
  • Sred kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam. Aykut'umuz kısmı hariç iyi ilan.
  • aziz yildirim cok hakli.
    insallah bir 5 sene daha kalir.
    fenerin vizyonunu genisletti adam.
    insallah ismail kartalda kalir.
    kesinlikle daha basarili olacaklardir gelecek sene.
    takimin tek eksigi kek kalibi.
    sezon basinda bir de kek kalibinin icine girdik mi kesin sampiyonuz.

• Her şey bir yana İsmail denen zat takımın başında kalırsa cidden yazık. İyi insan olabilir ama hocalık bilgisi koca bir sıfır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Noctivagant

Her şey bir yana İsmail denen zat takımın başında kalırsa cidden yazık. İyi insan olabilir ama hocalık bilgisi koca bir sıfır.

sen halen ismail in td olarak mi takimin basina geldigini saniyorsun.
    adam sadece araci kurum olarak calisiyor takimda.
    bu yuzden aziz baska birisi ile bunu yapamayacagindan mecburen cekeceksiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lAristo

çok atıp tutuyosunuz 3 temmuz sürecinde hakkımız yenilmese o kadro bozulmasa şlden gelen paralarımızda olsa şuan fenerbahçe çok farklı yerde olurdu tamam hata yapmış olabilir bazı yerlerde ama ben hakkımızın yenildiğini düşünüyorum ve o kadro bozulmasa şuan aziz yıldırım için çok farklı yorumlar yapılıyodu burada.

İyide o 3 temmuz sürecini neden yaşadık arkadaşım ?aykut kocamanın 17de16 yapması mümkünmü.Madem o kadro bu kadar iyiydi bu işlere bulaşmasaydıda cümle aleme rezil olmasaydık
  • Diktator kimleri harcadi biraksa millet rahat nefes alicak.Babasinin kulubu mu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bence artık bıraksın. Buradaki oylamada da taraftarın çoğu bırakmalı diyor. Artık bir kan değişimine ihtiyaç var

http://luckyshoot.com/question/aziz-yildirim-fenerbahce-baskanligini-birakmali-mi

• quote:

Orijinalden alıntı: Musbab

quote:

çok atıp tutuyosunuz 3 temmuz sürecinde hakkımız yenilmese o kadro bozulmasa şlden gelen paralarımızda olsa şuan fenerbahçe çok farklı yerde olurdu tamam hata yapmış olabilir bazı yerlerde ama ben hakkımızın yenildiğini düşünüyorum ve o kadro bozulmasa şuan aziz yıldırım için çok farklı yorumlar yapılıyodu burada.

İyide o 3 temmuz sürecini neden yaşadık arkadaşım ?aykut kocamanın 17de16 yapması mümkünmü.Madem o kadro bu kadar iyiydi bu işlere bulaşmasaydıda cümle aleme rezil olmasaydık

Ha Besiktas i,Gs yi,Ts yi de sike yapip yendik di mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ***Leopard***

quote:

quote:

Bu sene yendikte ne oldu?Demekki şampiyonluğa giden yol anadolu takımlarından geçiyor.Onuda gördük

• quote:

quote:

trabzon ayni peroyodu bir beraberlik ile bitirince birsey yok ama fenerbahce kayipsiz kapatinca sike var degilmi.bu kadarda uzun boylu degil.

bu adam halen fenerbahce yi kendisine kalkan yapiyor.
    eyy fenerbahce li bu adam gitmesse ne avrupa basaris nede dunya kulubu olabilir.
    tekrar yaziyorum.aziz yildirim fenerbahce nin uzerine cokmus kara vebadir.kimseyi masa tenisi boks memnun etmez.

bu adamin vizyonu dar.stad salon bla bla bla galatasaray bir allahin kurusu harcamadan modern stadyum da maclarini oynuyor.
    adamlar bir sezonda 3 baskan 2 teknik drektor degisikligi ile sampiyon oldu daha ne istikrarindan bahsediyoruz.

bu adamin goygoyu artik dinlenmemeli.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ***Leopard***

quote:

quote:

Bu sene yendikte ne oldu?Demekki şampiyonluğa giden yol anadolu takımlarından geçiyor.Onuda gördük

Zaten onu gecen sene gorduk.Anadolu takimlarini duman eden ama derbilerde vasat bir takim cok rahat sampiyon oluyor zaten

Al bu sene Gs Ts ye 6 puan birakti ama sampiyon.Neden?Anadolu yu ezdi

• Bu adam Fikret Orman'ın tırnağı olamaz demokrasiden bahsediyor peh...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3.yıldızıı gördü 4.yıldızı gördü darısı 5'e, bizim başkan olsaydı efsane olmuştu
  • quote:

Orijinalden alıntı: INTRUDERTR

adam bugun bile 30 yildir şike yapiliyor ben yapincami suclu oldum diyor.yapmadim diyemiyor .

turkiyede her takimin modern kaliteli insanlara yoneticilere ihtiyaci var aziz bunlardan degil.

bence asıl mesele hala ben şike yapınca demesi ve hala orda durması. Hapiste felan olması lazım bu adamın
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.