Şimdi Ara

SON DAKİKA: Ali Koç, Acun Ilıcalı, Uğur Dündar Aziz Yıldırım'ın listesinde yer alıyor (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
104
Cevap
0
Favori
2.688
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şadan Kalkavan, Selim Soydan mı kalmış arkadaş, yalandır bu liste. Selim Soydan iki kelimeyi bir araya getiremiyor, işimiz ona kalacaksa vay halimize... MAA'yı destekliyorum ama listesi leş.
  • Uğur dündarmış, acunmuş şaka gibi ama maalesef @oyuncu11790 haklı Aziz Yıldırım mevcut üyeler ile kazanması büyük ihtimal tek umut yargıtay dedirtecekler sonunda...
  • Azeri milyarder bi iş adamı da listedeymiş devre arasında paraya güvenip yine milyonluk kazmalar almasak bari

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aziz'i sevmiyorum ama MAA'nın başkan olmasındansa Aziz'i başkan olarak görmeyi tercih ederim.
  • Acun ne lan diyip gülenler adam hepsinden zengindir belkide..Hey gidi acun firarda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ultralisan

acun ne lan

Deniz Seki oluyor da Acun olamıyor mu :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: aSeRR

quote:

acun ne lan

Candan Erçetin olacaktı özür dilerim

• AY kazanır ama doğruysa MAA nında listeside boş değil

sonuçta umarım Fenerbahçe kazanır

• quote:

quote:

quote:

acun ne lan

Candan Erçetin, 1963 yılında Kırklareli’nde doğdu. 1982 yılında Galatasaray Lisesi’nden mezun oldu. İstanbul Üniversitesi Klasik Arkeoloji Bölümü ve İstanbul Belediye Konservatuvarı Şan Bölümü’nü bitirdi. Viyana Üniversitesi’nde Klasik Arkeoloji dalında yüksek lisans eğitimi gördükten sonra turizm, organizasyon, tanıtım alanlarında çalıştı. 1994-2008 yılları arası Galatasaray Lisesi’nde müzik öğretmenliği yaptı. 2007-2009 dönemi Galatasaraylılar Derneği Başkanı olarak görev aldı. 1995’ten bu yana profesyonel şarkıcılık mesleğine devam eden Candan Erçetin, halen Galatasaray Eğitim Vakfı’nda başkan yardımcılığı görevini, Galatasaray Üniversitesi’nde okutmanlık ve GSÜ Kültür ve Sanat Merkezi Koordinatörlüğü görevini sürdürmektedir. Candan Erçetin, Fransızca ve Almanca biliyor.

acun'da hangi meziyetler var? akp yandaşı ve paralı olmak dışında.

• quote:

quote:

quote:

quote:

acun ne lan

Candan Erçetin, 1963 yılında Kırklareli’nde doğdu. 1982 yılında Galatasaray Lisesi’nden mezun oldu. İstanbul Üniversitesi Klasik Arkeoloji Bölümü ve İstanbul Belediye Konservatuvarı Şan Bölümü’nü bitirdi. Viyana Üniversitesi’nde Klasik Arkeoloji dalında yüksek lisans eğitimi gördükten sonra turizm, organizasyon, tanıtım alanlarında çalıştı. 1994-2008 yılları arası Galatasaray Lisesi’nde müzik öğretmenliği yaptı. 2007-2009 dönemi Galatasaraylılar Derneği Başkanı olarak görev aldı. 1995’ten bu yana profesyonel şarkıcılık mesleğine devam eden Candan Erçetin, halen Galatasaray Eğitim Vakfı’nda başkan yardımcılığı görevini, Galatasaray Üniversitesi’nde okutmanlık ve GSÜ Kültür ve Sanat Merkezi Koordinatörlüğü görevini sürdürmektedir. Candan Erçetin, Fransızca ve Almanca biliyor.

Candan Erçetin'de oldu olacak gs galibiyetlerinden sonra futbolculara şarkılar söyler

• ultralisan U kullanıcısına yanıt
    sıfırdan Türkiyenin en zenginlerinden biri olacak iktisadi sosyal zekaya sahip senin saydıkların yetiyorsa bu fazla bile hoş bana göre ne erçetin ne acun spor klubu yöneticiliği için uygun isimler değil.
  • ultralisan U kullanıcısına yanıt
    Siyasi kimliğiyle ne alakası var

• quote:

quote:

quote:

quote:

acun ne lan

Yazık olmuş

• quote:

Orijinalden alıntı: f@ithline

sıfırdan Türkiyenin en zenginlerinden biri olacak iktisadi sosyal zekaya sahip senin saydıkların yetiyorsa bu fazla bile hoş bana göre ne erçetin ne acun spor klubu yöneticiliği için uygun isimler değil.

Bencede öyle ikiside biraz reklam amaçlı, ama Acun'un bir anda böyle patlamasıda belli.

arkadan yürü oğlum dediler oda yürüdü
  • Acun transfer dönemi kutu açtıracak mış
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eser.

quote:

Orijinalden alıntı: Surveillance

Aziz Yıldırım'ın listesi daha iyi.

Kaldı ki MAA listesini tamamen para babalarından dahi yapsa kendisi yönetim kurulu başkanı adayı olduğu sürece ka-za-na-maz...

Şike yapmadık dediği halde bir Fenerbahçeli olarak başkanına inanmayıp, hasta yatağındaki adama yaptık diyelim kurtulalım diyebilecek karakterde bir adamın bu kulüpte işi olamaz olmayacak da.

Aziz Yıldırım'ın bu ülkenin adalet sisteminde adil olarak yargılandığına asla inanmıyorum. Tüm polis fezlekelerini, dava iddianamelerini okudum, avukat arkadaşlarla beraber de yorumladık.

O iddianameler sonucunda FB ve BJK yöneticilerinin suçlu bulunup aynı mesnetsiz iddialarla suçlanan TS yöneticilerinin tamamının sözde aklanması bence büyük bir hukuk katliamıdır.

Fenerbahçeliyim diyen işin ucundan azıcık bilgisi olan herkesin bu haksızlığın farkında olması ve tepki olarak duruşunu bozmaması gerekiyor.

Ben de Aziz Yıldırım için ölüp bitmiyorum ama yıllarca Genelkurmay Başkanı olarak teröre karşı mücadele vermiş bir adamın terörist yaftasıyla ceza aldığı bir ülkenin hukuk sisteminden de adil yargılama beklemiyorum. Bu doğrultuda Aziz Yıldırım, ben ve arkadaşlarım şike yapmadık, biz de herkes kadar temiziz diyorlarsa bu ülkenin bağımsız olduğu iddia edilen adaletine değil Aziz Yıldırım'ın sözlerine inanırım.

Keske herkes bunlarin farkinda olarak belirtse fikrini ama insanlar kolayini tercih ediyor.

İlave olarak İlker Başbuğ'un terörist sıfatıyla müebbet hapis cezası almasını protesto edip kabullenmediklerini söyleyen bazı arkadaşların (özellikle galatasaray taraftarı bazı arkadaşların) aynı yargı sisteminin Aziz Yıldırım ve ekibini suçlu bulmasını ""Aziz yapmıştır abi" genellemesiyle değerlendirmelerini de ayrıca komik ve tutarsız bulduğumu ekleyeyim.

• Fb TV Türksat'a geçip Var mısın yok musun,Survivor,Yetenek sizsiniz vs. verse iyi para kırarlar valla
  • quote:

Orijinalden alıntı: kakakola

quote:

quote:

quote:

quote:

acun ne lan

Candan Erçetin'de oldu olacak gs galibiyetlerinden sonra futbolculara şarkılar söyler

Yaş kaç ?

• quote:

Orijinalden alıntı: KaranlıkSokak

Acun Ilıcalıya çok şaşırdım. Hükümet yanlısı birinin Aziz Yılıdırmın Listesinde olması garip.

Şu an ki son seçilen mevcut listede de var onlardan hocam.Aziz Yıldırımı eleştiribileceğimiz ciddi noktalardan biri.

• azizin takımı çok güçlü olmuş. maç zevksiz giderse acun maa'lara hamdi azizlere geçer.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.