Şimdi Ara

SON DAKİKA: Ali Koç, Acun Ilıcalı, Uğur Dündar Aziz Yıldırım'ın listesinde yer alıyor (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
105
Cevap
0
Favori
2.688
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • uğur dündar malum kesimin oylarını toplamak için
    acun ılıcalı (hangi cemaate bağlı malum) da malum kesimin oylarını toplamak için.
    aziz yıldırım akıllı taktikle devam ediyor ama zaten ihtiyacı yok, ceketini koysa kazanır, inşallah da kazanır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Barış26

quote:

Orijinalden alıntı: Zendo

quote:

Orijinalden alıntı: ultralisan

acun ne lan

Candan Erçetin ?

Burada arkadaşın parmak bastığı nokta eğitim düzeyi ve yeterlilik. Acun zengin olabilir ancak Acun yöneticilik vasıfları olmayan eğitim düzeyi düşük bir insan. Candan Erçetin ise, her ne kadar yöneticilik vasfı pek olmasa da; eğitim düzeyi yüksek ve o mevkiyi kaldırabilecek bir insan. İstersen dünya çapındaki şirketlerin yöneticilerine bir bak bakalım. Aralarında eğitim düzeyi düşük bir tek insan göremezsin.

acun ve yöneticilik vasfi olmamak aynı cümle içerisinde komik oluyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• acun neler yapacağını düşünuyorumda
    kendisi türk halkını iyi tanıyor yapımlarından belli
    ...ama bende satracı iyi oynarım pes te iyi degilim
    önemli olan alacaklarının finallere taşıması dileklerimle
    eilmden anlatamamaktan başka bir şey gelmiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Black Raven

aziz eger acunu listeye alırsa söylemleri ile yaptıkları ters düşer. oy verecek üyelerde biraz olsun mantıklı davranır cemaat karşıtlıgına devam ederlerse aziz acun sayesinde seçimde çok oy kaybeder. seçimi kazanır mı kaybeder mi bilemem ama acunu listesine alırsa çok oy kaybedecegi kesin

[size=3]sayın yıldırım ustü kapalı cemaat cemaat diye diye hükümete gözdagı vermeye mi çalışıyor o yaptım ettim dedikleri taraftar parası ile ilintili olmasın sakın o taraftarın parasıda ülkenin 2002 den sonra ivme kazanarak 2005 2010 larda alim gücünde patlama yaparak bunun ülke alanına yayıldıgın unutuyor gibi geliyor bana..olaylar birbiri ile zincir...hükümet orada cemaat orada ağaç orada testere orada ....

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.