Şimdi Ara

SON DAKİKA! 14 SAVAŞ UÇAĞI TERÖRİSTLERİ ÇEMBERE ALDI !!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
92
Cevap
0
Favori
2.868
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bingöl Muş karayolunda PKK’lı teröristler tarafından askeri servis aracına düzenlenen hain saldırı sonrası Diyarbakır’dan kalkan F-16 savaş uçakları Bingöl kırsalında PKK’lı teröristleri ateş altına aldı.

http://www.haberturk.com/gundem/haber/777602-f-16lar-bingolde

• olağanüstü hal gelmeli artık her gün onlarca şehit veriyoruz bu nedir ya
  • Gösteriş lvl 95 oldu . 5 lvl daha lâzım. Şimdi mi kalkıyor o uçaklar diye sormazlar mı adama ?
  • Ulan o kadar bombayı araziye atacağınıza konvoyu adam akıllı korusaydınız zırhlı otobüs ile taşısaydınız askerleri.Emin olun maliyeti bundan az olurdu.
  • Gaz alma vol. 456615135131
  • Her ŞEHİT haberinden sonra,pkklı öldürmek moda oldu galiba ?
  • Beyler Kulp,Muş,Bingöl üçgenin de büyük operasyon varmış.
  • biri yav hehe gifini koysun Allah aşkına.
  • bonbanın ucunu taramalı taksalardı 1 F-16 yeterdi
  • Çember boşa gitmesin paraşütle atlasınlar halay çeksinler , 55014914. çember bu araya alıp yukardan el sallıyolar heralde vuracaksan vur.
  • Başlığı görünce midem bulandı editlemeden buraya yazayım . Çember'e alındı koymayın şu başlıkları.
  • şimdi 50 terörist öldürüldü derler herkes şehitleri unutur. Gaz almaya devam giden gittikten sonra bombalasan ne olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Helikopterle olsa tamam da savaş uçağıyla bir kaç kişiyi çembere almak biraz garip geldi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: NuTeRX

Helikopterle olsa tamam da savaş uçağıyla bir kaç kişiyi çembere almak biraz garip geldi.

atıyorlar... savaş uçağı neyi çembere alıyon...destekli atsalar bari...
    ayıptır ya...14 tane savaş uçağı.. tövbe tövbe.. ulan bu hıyarlar 6-12 kişi ile geziyorlar.ayrıca şehirde yaşıyorlar..dağlara araçlarla bırakılıyorlar.
    14 uçak halay çekiyor diye başlık atsalarmış...

ayrıca önce gözü nerdeymiş bu uçakların...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kartalaraz -- 18 Eylül 2012; 17:40:07 >

• Hükümet çemberden sıkılmış yeni geometrik şekiller üzerinde çalışıyormuş yetkili kurumlar.
  • olm 14 uçak kara hedefini nasıl çembere alır lan. ne biçim haber bu. 14 uçak arka arkaya daire yparak mı ucuyor
  • Bu saate kadar ben ülke dışına çıkardım ki zaten haber gaz alma haberi.

• Opereyşın geniş çaplı değilse inanmam
  • başlığı görünce alay etme amaçlı sandım ama harbiden gerçekmiş savaş uçağı ile çember nasıl oluyor anlamadım
  • dağda yaşan hayvanlara acıyorum... gösteriş yapacaz diye boş dağa sıkıyolar ama yanlış hayvanları öldürüyolar...
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.