Şimdi Ara

SOMA (2015) [ANA KONU] (12. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
264
Cevap
4
Favori
14.783
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tamam da Omicron'daki kopyamızda, bilincimiz yeni bedene geçmeyebilirdi. Cath'in dediği Coin Toss olayı yani. Omicronda şanslıydık. Asıl bilincimizi yeni bedene aktarabildik. Ama bu tamamen şans işte. Aktarılamayabilirdi de. Toronto'dan 100 yıl önce geldiğinde şanslıydı, Omicronda da öyle. Ama işte çekirge 3.'de zıplayamadı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Teslaman -- 21 Nisan 2016; 2:38:49 >
  • Teslaman kullanıcısına yanıt

Her olayda asıl bilincimiz iki tarafta da devam etti, bize sadece oynamamız gereken bedeni gösterdiler. Yani torontodaki ben de yaşamımı sürdürdü, bilincimi hatıralarımı kopyaladığımda ilk bedende bir ben daha yaşıyordu. Eğer canlı bıraktıysan bir süre sonra uyanıp bir şeylerin ters gittiğini düşünecek olan bir sen daha var. Sonunda o kısım da gösterilse daha çarpıcı olurdu

Şunu da ekliyeyim. Yani çekirge yine zıpladı ama bize ilk geride kalan kendimizi gösterdiler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kayser -- 21 Nisan 2016; 6:48:45 >
  • Bu oyun oldukça korkunç tamam sürekli sizi kovalayan bişiler yok outlast gibi veya diğer korku oyunları gibi ama mekanlar çok ürkütücü müziklerde öyle.Mekanlar beni acayip gerdi korkuttu kaldıki bir şey geldiği zamanda tam geliyor burda yazmak kolayda oynarken bir an önce çıkayım gidiyim şurdan diyorsunuz.Böyle derin bir korku var oyunda ortalara kadar oynadım oyunun save dosyası silindiği için o ana kadar sağlam kovalamacalar vardı
  • bu arada format sonrası oyunu kaldığım yerden oynamak istiyorum save dosyalarının yedeğini almıştım bunu nereye atıcam document soma main içine attım oyunu açtım load en son kaldığım yer görünüyor ama tıklayınca hiç bir save yeri açılmıyor siyah ekran geliyor o şekilde kalıyor ilerlemiyor ne yapmak lazım
  • türkçe yamayı tam olarak nereye kuracağız? menüler türkçe ama dialoglar ingilizce
  • Korku oyunlarını oynamayı çok istiyorum ama her seferinde bırakıyorum Amnesia The Dark Descent çok hoşuma gitmişti ama yarısına yakın oynamıştım Outlast'ı hiç oynayamadım :D Bu oyunda da makineye çıkardığım yere gelince kapattım bakalım ne olacak
  • WoodPecker. W kullanıcısına yanıt
    Böyle bir efsaneyi bitirmelisiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu oyunun sadece 250bin satabilmiş olması gerçekten çok üzücü adamlar 5 senenin hakkını vermiş inanılmaz oyun yapmış. çıkışı çok sessiz olmuştu diye hatırlıyorum,bazen satış rakamları oyunun güzel olmasını değil reklamının iyi yapılmasını temsil ediyor buna örnek no man's sky ve watch dogs olabilir. keşke reklama da biraz önem verselermiş diye düşünüyorum
  • oyunun geçmişini konu alan filmin çekimleri tamamlanmış. detaylar için göz atabilirsiniz.
    https://forum.donanimhaber.com/m_120371955/tm.htm
  • Oyunu şu dakika itibarı ile bitirdim. Tam içimden söverken bu nasıl son arkadaş diye gerçek sonu görünce oh dedim :D Uzun zamandır oynadığım en iyi hikayeye sahip oyun. Tek kelime ile muhteşemdi ya...
  • Gerçekten güzel bir oyun. Ben oynamadım. Direk Fedupsamania kanalından izlemiştim 2015 te.

Filmi çıksa olur yani.

• Efsane oyundur. Hikayesi çok çarpıcı. Fiyatı sonuna kadar hakediyor.

• Muazzam bir hikaye. Black Mirror izleyenler bilirler,
    bu zihnin kopyalanıp bir kapsüle hapsedilmesi ve yüzyıllarca yaşaması fikri orada da vardı
    . Gelişen teknoloji bizi nereye götürecek bilmiyorum ancak Frictional Games çalışanları gibi hayal gücü aşmış insanlar sayesinde daha nice kaliteli bilim kurgu oyunları, dizileri, filmleri göreceğiz bakalım. Elbette bundan 100 yıl öncesinde de bilim kurgu türü vardı ancak gelişen teknoloji bu gibi yapımları temellendiriyor, altını dolduruyor ve insan olmaz olmaz diyemiyor.

Okyanus tabanına indiğimiz kısımda çok ciddi nefes problemleri yaşadım. Gemi bizsiz fırlatıldığında ise çaresizliğim öyle bir noktaya geldi ki elimizde silah olsa direkt kafama sıkardım herhalde. Okyanusun dibinde, kör karanlıkta yapayalnız! Şimdi bile başıma ağrılar giriyor düşünmekten. Klostrofobiyi bu denli yoğun yaşatan oyunları say deseniz Penumbra ve Amnesia derim, bu adamlar bu işin hakkını sonuna kadar veriyor.

Bu arada, gemi fikriyle alakalı olarak oyunun ortalarında bir anket dolduruyorsunuz, aynı anketi oyun sonunda gemiye bindiğimiz zaman da dolduruyoruz, verilen cevaplar arasında uçurum var.

Hazır 15 tlye düşmüşken alıp arşivinize ekleyin. Hatta oynayamam ben bunu çok korkunç diyenler, siz de alın, daha sonra açın Youtube'dan serisini izleyin. Böylesi yapımcıların para kazanması lazım.

• bu kadar övgü üzerine satın aldım.youtube ada videolarını yüklüyorum.seri tamamlandığında burayada link paylaşırım :) oyunu birde benden dinleyin hehe
  • bu oyunu şimdiye kadar oynamadığım için üzüldüm, az sattığını duyunca daha da üzüldüm. sıradan bir korku oyunu basitliğinde değil kesinlikle adamlar şahane hikaye yapmışlar, mekanlar sesler için çok emek vermişler. ortaya sağlam bir bilimkurgu-gerilim oyunu çıkmış.
  • O kadar tavsiye etmişsiniz ki %80 indirimde iken 9,8 tl'ye aldım. Kaliteli yapımcılara destek olmak gerek tabi
  • ingilizce oynarken hiçbişi anlamamıştım tr yama ile hikayeyi kavradım çok muhteşem bir oyundu
  • PS4’de oyun Türkçe mi? Eğer Türkçe yoksa anlayabilir miyiz?

• quote:

Orijinalden alıntı: V1CT0RY

Oyunu şu dakika itibarı ile bitirdim. Tam içimden söverken bu nasıl son arkadaş diye gerçek sonu görünce oh dedim :D Uzun zamandır oynadığım en iyi hikayeye sahip oyun. Tek kelime ile muhteşemdi ya...
    Gerçek son diye birşey yok her iki sonda doğru.
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.