Şimdi Ara

Soldier of Fortune Türkçe Yama

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
2.262
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Raven Software'in 2000 yılında çıkardığı değeri bilinmeyen FPS oyunu.

Ekran Görüntüleri;
    Soldier of Fortune Türkçe YamaSoldier of Fortune Türkçe Yama

İndirme Linki:https://drive.google.com/file/d/11eja8EIjxjMAXyXiLbsvqJSWMX6T_lLr/view?usp=drive_open

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Çilekli Puding -- 9 Eylül 2019; 13:9:34 >

• bu oyun efsane oyundur çocukluğumun oyunu ellerinize sağlık gözümden yaş geldi
  • Bu Ne Ya Yılların Oyunları Valla Aglıcam Ya Nerde O eski günler Simdi Mumla Arıyorum Ama gelmiyor :(
  • Eline sağlık.Hatırlıyorum bu oyunu .Kolların bacakların parçalanabildiği ilk oyundu.
    Bu arada oyunun font desteği yok.O yüzden ş harflerini s ı harflerini i ü leri u yaparsan daha iyi gözükür.Diyologlar daha net anlaşılabilir.Tabi bu benim şahsi fikrim yanlış anlama
  • Uzun saatler oynamışımdır çocukluğumun oyunu dediğiniz gibi kol bacak kopma olayı vardı dünyanın bir çok şehrinde operasyon şeklinde bölümleri vardı hala oynarım türkçe yaması gelirse
    kolay gelsin..
  • teşekkürler yutubur çocuk
  • hocam yaman sayesinde oyunu oynama fırsatı yakaladım teşekkür ediyorum öncelikle. oyun çok güzelmiş gerçekten şu forumda söz meclisten dışarı olsun çevirilen çogu oyundan iyi bir oyun gereksiz çok çeviri var bence çevirmenler bu tarz eski ama kaliteli oyunları degerlendirmeliler. oyun baya iyiymiş bu arada hikayesi falan baglantıları çok iyi derin bir hikaye yok tabi. oynanış özellikle çok güzel düşmanlar pusuyor falan nerden kimin çıkacagı belli olmuyor hatta 2 kere kayıt hakkı veriyor sana bölüm başı tabi ayarları zor yaparsanız. bu gibi etkenleri var 2000 yılı oyununa göre harika ve şimdiki çogu oyundan iyi. ben eminim bu tarz çok saglam oyunlar var eksilerden 2000-1999 yılı oyunları yama yapmak için yabana atılmamalı diyorum şimdiki oyunların bazıları çok boş
  • çatışma sırasında uzuvların koptuğu ilk oyun bu oyundu sanırım Vuruş hissiyati olarak halen birçok dönem oyununun çok ilersinde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi evohan -- 8 Kasım 2018; 11:47:13 >
  • harunefetr kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler. Soldier of Fortune 2'de aynı kaliteyi koruyan bir oyun, onun da çevirisini yapınca burada paylaşırım onu da oynayın mutlaka.
  • Çilekli Puding Ç kullanıcısına yanıt
    sof 2 çevrilecekse sana bi lokmata üstüne şikilata birde limonata
  • quote:

Orijinalden alıntı: balikekmekyedim

sof 2 çevrilecekse sana bi lokmata üstüne şikilata birde limonata
    Çevirmeye başladım da o biraz uzun sürecek, SoF 1'in 2 katı uzunluğunda ve çok fazla diyalog var
  • quote:

Orijinalden alıntı: Çilekli Puding

Çevirmeye başladım da o biraz uzun sürecek, SoF 1'in 2 katı uzunluğunda ve çok fazla diyalog var

Alıntıları Göster
    Çilekli Puding beni şaşırtıyorsun SoF çevirmişsin daha önce bu çok iyi oldu GOG'tan indirimdeyken bu nostaljik oyunu Türkçe yaman ile tekrar oynayacağım 2. oyunu çeviriyormusun bir seri gelir mi senden acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: cozepud

Çilekli Puding beni şaşırtıyorsun SoF çevirmişsin daha önce bu çok iyi oldu GOG'tan indirimdeyken bu nostaljik oyunu Türkçe yaman ile tekrar oynayacağım 2. oyunu çeviriyormusun bir seri gelir mi senden acaba

Alıntıları Göster
    2.oyunun 4. 5. bölümlerindeyken ara vermiştim, araya Yakuza Kiwami girdi, Kiwami 2 de girebilir. SoF 2'nin Türkçe yaması gelecek ama uzun sürecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Çilekli Puding -- 26 Nisan 2019; 22:4:24 >
  • 2000'lerin başında çıkmıştı. Tabii o zamanlar internet yok, dergilerle takip ediyoruz. Level da öve öve bitirememişlerdi, özellikle uzuvların kopmasını falan. Hey gidi günler. Emeğinize sağlık.
  • değeri bol bol bilinir.
    o dönemlerde zaten kol bacak koparmalı çok oyun yoktu.
    1 oyunu 50 kez bitirirdik=)
    ellerinize sağlık.
  • link bozuk sanırım
  • Değeri bilinmeyen diye bir şey yok. Değeri fazlasıyla bilindi. Ne var ki oyun şiddet unsurunu arşa çıkarmıştı.

Adamların karınlarını deşip, bağırsaklarını pırtlatıyordunuz... yanlış anlamayın ama bana eğlenceli geliyordu

O yüzden beya bir yaptırıma maruz kaldı diye hatırlıyorum.

Eğer yanılmıyorsam, gelecek oyunlarda da insanların parçalanması olayının kaldırılmasında bu oyunun epey bir katkısı var diye biliyorum. Ama yanılıyor da olabilirim.
  • Bu oyunun ilk çıktığı zamanı hatırlıyorum "Şimdiye kadar görebileceğiniz en kanlı oyun" sloganı ile çıkmıştı. Gerçekten de o dönem için muhteşem görünen, düşmanın koluna bile sıksanız sadece kolu parçalanan harika bir oyundu. Şuanki haline bakıyorumda zaman gerçekten su gibi akıp geçiyor.
  • Şimdi oyuna sansur gelmiş sanırım kolu bacağı kopan oyununu bulamadım Lİnk yok Oyun sansurlu Varsa bilen yardımcı olabilir mi?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.