Şimdi Ara

Sol sırt bölgesinde ağrı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
5.067
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Narthyard -- 24 Aralık 2022; 16:18:25 >

• Bana bir kere bench press den sonra olmuştu o ağrı ama 2-3 gün içinde kendiliğinden düzeldi, bir anlık zorlama ile olduğunu düşünüyorum umarım seninkide önemli bir şey değildir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Narthyard N kullanıcısına yanıt
    Antrenmanda çok yüklenmişsindir. Ama dokunduğunda dayanılmaz bir acı veriyorsa orası bir başka. Ağrı kasta mı kemikte mi hissediyorsun?
  • @yigit_tecimer

Bulk dönemindeyim yaz olmasına rağmen(imkan yoktu kışın), max ağırlık az rep giriyorum. Dediğin gibi sanırım, fazla ağır girmeden. Sol da biraz sağ koluma göre güçsüz. Sağ olasın iyi dileklerin için.

@Teknik_Psikopat

Kemikte sorun yok, kasımsı bir ağrı var, sanırım fazla zorladım. Dokunduğumda, daha doğrusu bastırdığımda sertçe, bir ağrı oluyor ama dayanılmayacak kadar değil. Fakat spor yaparken çok ağrıyor. Sadece sol tarafta var, sanırım ağırlıklar konusunda iyi seçim yapamadım. Sağ sola göre çok güçlü ve sol için ayrı antrenman yaptığım halde pek de sağı yakalayamadım hala, alışagelmiş motor sinirler ve hayliyle sağlak olduğum için.
  • Kardeşim bende dumbblr pullover yapıyodum 30kg dumbble ile tam arkaya götürdüm son 1 2 tekrarda o gösterdiğin bölgede bişey kıt dedi ve su anda kolumu oynatirken ozellikle arkaya doğru götürürken ağrı oluyo aynı bölgede çok yüklenmekten olsa gerek

• quote:

Orijinalden alıntı: waleron

Kardeşim bende dumbblr pullover yapıyodum 30kg dumbble ile tam arkaya götürdüm son 1 2 tekrarda o gösterdiğin bölgede bişey kıt dedi ve su anda kolumu oynatirken ozellikle arkaya doğru götürürken ağrı oluyo aynı bölgede çok yüklenmekten olsa gerek

Aynen hocam, arkaya doğru ittirince kolu ağrıyor. Ümit ederim ki tez iyileşiriz.

Hiç sevmiyorum bulk dönemini.
  • Valla bende öyle bi dönem yok genrl olarak az yağlı bol proteinli ve orta karbonhidratli abur cubur olmadan yumurtami lorumu yiyorum yagsiz yagsiz kaslar define bi şekilde büyüyor :)

• Valla benimde boyunda var.Yanlış hareketlerden kaynaklı büyük ihtimal.
  • Up

Ayni agri bugun bench de agirligi arttirdigimda bende de oldu. Ciddi bir sey olmasa gerek. Ne kadar zamanda gecer?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.