Şimdi Ara

Sokakta bira içen genç vatandaşı rahatsız eden sokak magandası (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
357
Cevap
2
Favori
15.060
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
175 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gerçek bir dindarı ya ibadet ederken gördüğünüzde yada bir sorup sorup düzgün bir cevap aldığınızda tanırsınız. Onun dışındakiler çirkinliğini, fakirliğini, kusurunu yada dahada kötüsü ahlaksızlığını dinle kapamaya çalışan liboşlar olur. Bunlara diğer insanların hareketleri sürekli batar. Kafalarında '' ulan ben yaşayamıyorsam o da yaşamasın ben çile çekiyorsam o da çeksin '' düşüncesi vardır. ASIL mesele dindende ziyade kıskançlıktır.

(Ortalık yerde içki içilmesini ne ramazanda ne normal zamanda tasvip etmiyorum)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MehmetKarahanlı12 -- 28 Nisan 2021; 12:46:1 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Halka açık alanda alkol almak zaten yasak?

• vallaha kimse kusura bakmasın,

böyle yolun ortasında milletin gelip geçtiği yerde bu tarz şeyleri yapanları hiç bir zaman desteklemiyorum. ben bile olsam oradan geçen, birşey demesem bile rahatsız olurum.

izmir karşıyakada yaşıyorum, ben de dışarıda alkol alıyorum ama milletin toplandığı veya daha müsait olan yerler (bizim burada çok geniş ve gençlerin sandalyelerini getirip toplandığı yeşil park alanlar veya sahil rekreasyon alanı) var ve oralarda herhangi bir rahatsızlık vermeyecek şekilde istediğimizi yapıyoruz.

ayrıca aslında bildiğim kadarıyla halka açık yerlerde ezelden beri de halka açık alanlarda alkol almak ta yasak uygulanmasa bile.

herşeyin adabı vardır. bu konunun alkol alan genç tarafında savunulacak hiç bir tarafı yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ksk_mehmet -- 28 Nisan 2021; 13:23:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: oknglr

Bunun cezasını kesmek te birkaç primata kaldı öyle mi ? Orada içtiği şey su bile olsa aynı tepkiyle karşılaşacaktı zaten.Bunu sende iyi biliyorsun!

Yoo primatlar beni bağlamaz. Git polise sikayetci ol temizlesinler. Ben alkolun genel kamu alanindaki yerinden söz ediyorum. Iki primatla ilgili tek mesajım yok. Ne yapamaya calisiyorsun yoktan yere üstüme camur mu atacaksin ?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Bunun sebebi ben oruç tutarken bu adam neden bu kadar rahat neden çarpılmıyor yoksa bize yanlış mı öğrettiler oğlum sanrısıdır. Bunları sorguladıkça daha da saldırganlaşır.

• RevengeRain kullanıcısına yanıt
    Sıkıyosa kursana ramazan ayı olsun olmasın umuma açık yerde alkol tüketilmesi yasak tepki çok doğru

• Çocuğu zayıf gördüler tepesine bindiler. Orada başka bir tip olsa idi ,maganda tipli birisi yanına bile yaklaşamazlardı. Gücü gücü yetene. Mesela ben olsaydım şişeyi kafasında parçalardım. Sinirlenince sinir krizi geçirebilirim. O zaman bana deli gücü geliyor. Dayak yesem bile acı hissetmem.

• quote:

Orijinalden alıntı: MoKoKoSeekeR

Bu mesaj silindi.

İslam ülkesinde yaşamak istiyorsan irana gitmeni tavsiye ederim. Milleti kovacağına kendin daha rahat edeceğin bir yere neden gitmiyorsun?

• Özgürlüklerinde bir sınırı var. Kişi şayet alkol yada sigara ile çevreye rahatsızlık veriyor ise, o kişinin özgürlüğü orada son bulur.

Bunu kamu alanı olarak değil kendi evi dahi olsa bir sınır var.
    Evinde müzik dinleyebilirsin, lakin gecenin bir yarısı hiç bir komşunu rahatsız edemezsin.

Görüntüde kişi kimseyi rahatsız etmiyor yada taşkınlık yapmıyor.

• aşırı rahatsız edici bir durum biz de içmiyorlar diye onları mı rahatsız edelim yani

• MoKoKoSeekeR kullanıcısına yanıt

Bu ülkenin anayasasında laik bir ülke olduğu yazıyor ama islam ülkesi olduğu yazmıyor.

islam ülkesi zırvalığını oturma organından mı uydurdun?

• Yobazlık diyorsunuz müslümanlardan hoşgörü bekliyorsunuz ama bırak hoşgörüyü İslam'a tahammül bile edemiyorsunuz. Kimin ne olduğu ortada lafa pek hacet yok. Hatta susun da adam sansınlar.

• Burası ne tam olarak laik ne de tam olarak müslüman olan bir ülke değildir böyle azıcık laiklik biraz islam biraz demokrasi ile karmakarışık b.ktan bir ülkedir

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.