Şimdi Ara

Sokak röportajında konuşan İsmail Demirbaş tutuklandı. (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
205
Cevap
3
Favori
21.021
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
405 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Guest-F059F8BEE

Aman iyi halt etmişler. Hakaret etmeyi siz medenilikten mi sayıyorsunuz? Hem unutmayalım ki bu tarz kişileri genelde Soros rockfeller gibi aileler fonluyor

evet soykırımcı bir şerefsizi avatar yapıp nik olarak kullanmakta büyük medenilik gerçekten.

• Allahın a kurban

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • cormen kullanıcısına yanıt

Halkı kin ve nefret suçundan ifade verdim hocam

• erkahn kullanıcısına yanıt

Hocam zaten ifademi alan polis memuruda çok şaşırdı. Bende ben sadece merak ettiğim için soru sordum felan dedim. Dava açılmadı zaten sonra. amaç göz korkutmak

• Sokak röportajında konuşan İsmail Demirbaş tutuklandı.

• Biz Kabile ülkesi değiliz ama şimdilik:)

Bu arada bu haber doğru da olmayabilir!! ama tabii baskı çok yüksek bazen ben bile şöyle yazarsam ne olur diye düşünüyorum:)

• hulkibey kullanıcısına yanıt
    Öyle güzel açıklamışsınki adam yazabilecek bir şey bulamamış

• Ulkede elle tutulur düzgün hicbirsey yok resmen osmanlinin dagilma donemini anlatan tarih kitaplarindaki olaylari yaşıyoruz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cok zoruma gidiyor artik.

• https://www.yuzyilhaber.com/korkmuyorum-hepsini-yayinlayin-demisti-sokak-roportajinda-akp-iktidarini-elestiren-ismail-demirbas-tutuklandi.html

Duvar’dan Hacı Bişkin’in haberine göre, Demirbaş ikinci kez konuştuğu bir sokak röportajında yine iktidarı eleştirince bir kez daha gözaltına alındı. Demirbaş hakkında bu kez ev hapsi kararı verildi. Demirbaş ev hapsi kararına itiraz etmek için bir gün sonra adliyeye gitti. Burada dilekçe veren Demirbaş hakkında tutuklama kararı verildi. Demirbaş için CMK’den atanan avukat, Demirbaş’ın cumhurbaşkanına hakaretten tutuklandığını söyledi. Demirbaş Antalya E Tipi Cezaevi’ne gönderildi. 

• https://www.gercekgundem.com/siyaset/229427/erdogani-yalanlayan-karar-elestirene-ihrac-ya-da-tutuklama

"Adalet Bakanlığı Yüksek Disiplin Kurulu’nun gerekçeli kararında, Yaşar’ın sosyal medya üzerinden paylaşımlarının hepsinin ayrı ayrı değerlendirildiği belirtilerek şöyle denildi: 

“İnfaz ve koruma memuru Ali Yaşar’ın bir paylaşımı hariç yapmış olduğu tüm paylaşımların düşünce ve ifade özgürlüğü kapsamında olduğu, ağır eleştiri sınırlarını aşmadığı şeklinde değerlendirilmiştir. Ancak; ‘Ergenekon kumpası çöktü...’ şeklindeki paylaşıma Ali Yaşar’ın ‘Bunun hesabını o dönem o alçak kumpasların savcısıyım, hâkimiyim diyenler verecek. FETÖ ile kol kola girip ülkeyi soyup soğana çevirenler, ülkedeki liyakat ve ehliyet sistemini çökertenler verecek’ şeklindeki paylaşımı ile Cumhurbaşkanı’nın muhatap alındığı, somut fiilde matufiyet koşulunun da oluştuğu tartışmasızdır. Anılan paylaşımla FETÖ silahlı terör örgütü ile bağlantı kurulup Cumhurbaşkanı’nın haksız menfaat temin eden, deyim yerindeyse hırsızlık yapan kişi olarak somut madde isnadı suretiyle yaftalanması başlı başına eleştiri sınırlarının aşıldığını ortaya koymuştur. Yaşar, ‘cumhurbaşkanına hakaret’ suçunu işlediğine dair hakkında bir dava açılmadığını, buna rağmen idari soruşturmayla meslekten ihraç edildiğini belirterek şunları söyledi: “Yazılı savunmamda, paylaşımımla Cumhurbaşkanı’nı değil, FETÖ’cü hâkim ve savcılardan bahsettiğimi söyledim. Paylaşımlarımda Cumhurbaşkanı’nın şahsına yönelik bir ifadem de bulunmamaktadır. Buna rağmen beni, sözlü savunma bile almadan ‘cumhurbaşkanına hakaret suçu işledin’ diyerek ihraç ettiler. Cumhurbaşkanı’nın kendisi bile ‘Ben bu davanın savcısıyım’ sözünü söylemediğini belirtirken, Adalet Bakanlığı Yüksek Disiplin Kurulu’nun bu cezayı vermesi o sözü Cumhurbaşkanı’nın söylediğini onayladığı anlamına geliyor.”

CUMHURBAŞKANI’NA HAKARETTEN GÖZALTI

Eski Sağlık Bakanı ve Doğru Parti Genel Başkanı Rifat Serdaroğlu, Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’a hakaret suçundan Esenboğa Havalimanı’nda gözaltına alındı. Doğru Parti Genel Başkanı, eski bakan Serdaroğlu hakkında “cumhurbaşkanına hakaret” iddiası ile soruşturma açıldı. 

...

İKTİDARI ELEŞTİRDİ TUTUKLANDI

Sokak röportajı sırasında ekonominin gidişatını ve iktidarı eleştiren İsmail Demirbaş hakkında önce ev hapsi kararı verildi, sonra da tutuklanarak cezaevine gönderildi. 

...

"

• quote:

Orijinalden alıntı: Merkur

https://www.yuzyilhaber.com/korkmuyorum-hepsini-yayinlayin-demisti-sokak-roportajinda-akp-iktidarini-elestiren-ismail-demirbas-tutuklandi.html

Duvar’dan Hacı Bişkin’in haberine göre, Demirbaş ikinci kez konuştuğu bir sokak röportajında yine iktidarı eleştirince bir kez daha gözaltına alındı. Demirbaş hakkında bu kez ev hapsi kararı verildi. Demirbaş ev hapsi kararına itiraz etmek için bir gün sonra adliyeye gitti. Burada dilekçe veren Demirbaş hakkında tutuklama kararı verildi. Demirbaş için CMK’den atanan avukat, Demirbaş’ın cumhurbaşkanına hakaretten tutuklandığını söyledi. Demirbaş Antalya E Tipi Cezaevi’ne gönderildi. 

Öne çıkaralım, benim haberim yoktu hiç. Adam sadece düşündüklerini söyledi diye içerde şu an. Arkadaş, ne hale geldik ya.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-67F5FEFCC

Öne çıkaralım, benim haberim yoktu hiç. Adam sadece düşündüklerini söyledi diye içerde şu an. Arkadaş, ne hale geldik ya.

Alıntıları Göster

Aynen, alttaki mesajımda ki haberide oku!!!

Konu sahibi başlığı tutuklandı olarak düzeltir misin!

@johnback45

• No problem bloğuna blok kardeş Sokak röportajında konuşan İsmail Demirbaş tutuklandı. 

• Amerika da olsun almanya da olsun avrupa ülkelerinde başbakanlar ile ne dalgalar geçiyorlar video klipler yapıyorlar. Ama burada 2 kelime ettiğin zaman hakaret bile olmasa hemen gel bakalım ifadeye diyorlar ondan sonra demokratik ülke oluyoruz ALLAH sonumuzu hayretsin.

• siyasal islam bu ülkenin kanseridir. dillerinden allahı düşürmezler ama onlardan da Allahsızı yeryüzünde yoktur. Millette anladı da iş işten geçti, her kademede usulsüzlük batak diz boyu

• CSGSERKAN C kullanıcısına yanıt
    Levent Kırca az taşşak geçmedi başkanlar ile ne zaman dünya lideri geldi adamı işinden insanları keyfinden etti.

• Merkur M kullanıcısına yanıt

Editledim hocam.

• Adminlere sesleniyorum..
    Bu başlığı silin buradaki bazı kişiler çok fazla boş yapıyor

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.