Şimdi Ara

Sokak röportajında konuşan İsmail Demirbaş tutuklandı. (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
205
Cevap
3
Favori
21.020
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
405 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: TulparHAN

neyin arkasındasın ?

Muhabir falan değil birileri bu çocuğu fonluyor aylık 30-40 bin tl mi ne veriyorlar galiba bu kadar büyük para kazanmasa adli süreç olunca hemen geri çekilip kanalı kapatırdı.

Tarafsız falan değil.

Hocam, fonlamayı en iyi pelikancılar bilir.

• Jeopol kullanıcısına yanıt

Doğru diyorsun. Bir de buna taciz, tecavüz iftiralarını ekle. Çünkü akp döneminde taciz,tecavüz iftirası atan bütün kızlar serbest bırakıldı. Onları tutuklamazlar, ama birileri akp yi eleştirse hemen tutuklarlar. Konuşma özgürlüğüne karşılar çünkü. Özgürlükten nefret ediyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-F059F8BEE

Siz Trumpın yerinde olsaydınız ne yapardınız? Bir düşünün evli çocuklu bir adamsınız birkaç kişi f** sizin adınızı yazıp milletin içinde dolaşıyor çok onur kırıcı bir olay bence. Şahsa hakaret küfür var her şeyin bir bedeli olmalı

Takma adınızı niye katliamlarıyla meşhur prag kasabı koydunuz? Özendiğiniz için mi?

• Oda birşey mi ben alttaki tweet yüzünden ifadeye çağrılmıştım. İfademi alan polis bile şaşırdı bunda ne var diye.

• Simdi su ciftlik evinde uyusturucu alip bana topluca tecavuz ettiler diyen kadinin sikayetci oldugu chp li baskan hakkinda ne islem yapildi bir duyalim hdp li milletvekili tecavuzden ne ceza alacak bakalim ona gore konusalim tecavuz konusunda malum objektif olmak lazim adalet ve hukuk konusunda adalet mulkun temelidir ya altan kardeslerin oglu nun yaninda yuksek dozdan olen defne joy konusunu bir aydinlatalim demi hatta youtube kapatma kararinin hemen ardindan anayasa mahkemesinin firlayip karari kaldirmasinin hizina bakarsak ordada globalci birim var demek mumkun bu bakis aciniz dogruysa toplumca elele calisip bunlarin hepsini duzeltcez yoksa adil olmaz.

Amerikada baska kufredenlerle hukuken onlara arka cikanlarla Turkiyede baskana kufredip hukuken arka cikmaya calisanlarin asagilik lik ve globalcilere biat konusunda ne farki var ....

Kadin 3 ay yuruyemedim dedi aslanlar kimse niye bu hanim ablaya bir destek cikamiyor adalet savascilari ne ayak hsssttt ...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Korku vermeye calisiyor yilmamali insanlar direnmeli.

• Unutma unutturma

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Netflixde bir belgesel var "Hitler's Circle of Evil". İzlerken Allah Allah diyeceksiniz.

• TulparHAN kullanıcısına yanıt
    Hadi bee! Yakalandık beyler. Sorosun ülkenin %60'ına her ay para gönderdiğini buldu adam.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-F059F8BEE

Arkadaşlar bir daha kimse beni alıntılamasın. Ben dediklerimin de arkasındayım, bu adam resmen saddam Kaddafi deyip sokaklarda bilmem ne yapılır falan demiş. Soruyorum size bu ne demek oluyor?
    Ülkeden ve dünyadan bi haber olmanı geçtim, simitçilere kadar herkese sorosun para göndermesini falan geçtim de... Bu nedir yahu

"bi daha kimse beni alıntılamasın. (bir cümle). Soruyorum size bu ne demek oluyor?

Merak ettim de sen küçükken kaç yaşındaydın?

• CMteria C kullanıcısına yanıt
    Çok haklısın arkadaşım. Bi tane de ben hatırlıyorum. Kabataşta başörtülü bi bacımızın üzerine işeyen üstleri çıplak deri pantolonlu 50 kişilik bi grup vardı. O 50 kişiden hiçbirisi yakalanamadı. Soros polise para verip rockefeller ailesi de savcıları tehdit etmiş olabilir.

• asderty A kullanıcısına yanıt

Hocam sinirden ne yazdığımı ben de bilmiyorum

• tutuklanmış.

• Eeeee,peki hani olmaz ya oldu diyelim.8-10 milyon insan internet ortamında toplaşıp biz de aynı fikirdeyiz derse ne olacak?Hepsini tutuklayacaklar mı?

• AugKunzee kullanıcısına yanıt

İsnat edilen suç neydi?

• AugKunzee kullanıcısına yanıt

Hocam bu tiwitten dolayi nasil bir soru yonelttiler? Ne dediniz?

• Soros rockfeller işi gücü yok sokakta paramı dağıtıyor kafayimi yedin sen

• Yalanciyi sevmiyorlar tabi CNN deki canlı yayinlanan fck Trump müziği ve pankartları yüzünden New York'un yarısı ifade veriyor şu an CNN'de kapandı haklisin dünyanın her yerinde dediğin gibi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bunlar cok ayip seyler. Usenmeyip bu insanlarin Avrupa insan haklari mahkemesine basvurmasi bu hukumeti dunyaya rezil etmesi lazim. 10 kisi gitse normal vatandasa bidaha bu kadar kolay dokunamazlar.

Gerci gazeteciler tutuklu dunya basininda herkes dile geldi de bisey degismedi. Ama hadi onlar gazeteci, yine yanlis biseyde o adamlar binlerce kisiye ulasiyor tek bir haberle. Yahu elin zavalli gariban Turk halkindan ne istiyorsunuz asgari ucret al bide git ifade ver hapis yat Erdogani elestirdim diye.

Yaziklar olsun gercekten.

• Öncelikle hakaret ile eleştiriyi ayırmak lazım,ondan sonra konuşmak lazım... İkinci olarak bu tutuklama olayı gerçek mi bilmiyorum ama ağır saçmalık. Sokak röportajında konuşanların peşine düşmek yerine dışarıda gezen hırsızları katilleri yakalamakla uğraşın be kardeşim.

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.