Şimdi Ara

Sokak röportajında konuşan İsmail Demirbaş tutuklandı.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
204
Cevap
3
Favori
20.617
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 ay
  • Cevaplayan Üyeler 126
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 6
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 saat 29 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1
  • Favoriye Eklediklerim 3
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • pragkasabı (28 mesaj) hulkibey (8 mesaj) johnback45 (6 mesaj) cormen (5 mesaj) Merkur (4 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (95 mesaj) Mobil (71 mesaj) Mini (13 mesaj) Uygulama (25 mesaj)
  • @
405 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Ülke ve Dünya Gündemi >> Sokak röportajında konuşan İsmail Demirbaş tutuklandı.
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    307 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: TulparHAN

neyin arkasındasın ?

Muhabir falan değil birileri bu çocuğu fonluyor aylık 30-40 bin tl mi ne veriyorlar galiba bu kadar büyük para kazanmasa adli süreç olunca hemen geri çekilip kanalı kapatırdı.

Tarafsız falan değil.

Hocam, fonlamayı en iyi pelikancılar bilir.

|
    |

Doğru diyorsun. Bir de buna taciz, tecavüz iftiralarını ekle. Çünkü akp döneminde taciz,tecavüz iftirası atan bütün kızlar serbest bırakıldı. Onları tutuklamazlar, ama birileri akp yi eleştirse hemen tutuklarlar. Konuşma özgürlüğüne karşılar çünkü. Özgürlükten nefret ediyorlar.

|
    |
    Jeopol kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: pragkasabı

Siz Trumpın yerinde olsaydınız ne yapardınız? Bir düşünün evli çocuklu bir adamsınız birkaç kişi f** sizin adınızı yazıp milletin içinde dolaşıyor çok onur kırıcı bir olay bence. Şahsa hakaret küfür var her şeyin bir bedeli olmalı

Takma adınızı niye katliamlarıyla meşhur prag kasabı koydunuz? Özendiğiniz için mi?

|
    |

Oda birşey mi ben alttaki tweet yüzünden ifadeye çağrılmıştım. İfademi alan polis bile şaşırdı bunda ne var diye.

Simdi su ciftlik evinde uyusturucu alip bana topluca tecavuz ettiler diyen kadinin sikayetci oldugu chp li baskan hakkinda ne islem yapildi bir duyalim hdp li milletvekili tecavuzden ne ceza alacak bakalim ona gore konusalim tecavuz konusunda malum objektif olmak lazim adalet ve hukuk konusunda adalet mulkun temelidir ya altan kardeslerin oglu nun yaninda yuksek dozdan olen defne joy konusunu bir aydinlatalim demi hatta youtube kapatma kararinin hemen ardindan anayasa mahkemesinin firlayip karari kaldirmasinin hizina bakarsak ordada globalci birim var demek mumkun bu bakis aciniz dogruysa toplumca elele calisip bunlarin hepsini duzeltcez yoksa adil olmaz.

Amerikada baska kufredenlerle hukuken onlara arka cikanlarla Turkiyede baskana kufredip hukuken arka cikmaya calisanlarin asagilik lik ve globalcilere biat konusunda ne farki var ....

Kadin 3 ay yuruyemedim dedi aslanlar kimse niye bu hanim ablaya bir destek cikamiyor adalet savascilari ne ayak hsssttt ...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yüzbaşı
    360 Mesaj

Korku vermeye calisiyor yilmamali insanlar direnmeli.

|
    |

AMD Ryzen İşlemci Kullananlar Kulübü

Sapphire Radeon RX 5700 XT / Ryzen 5 3600 / MSI B450M GamingPlus / NZXT Kraken X62 / Phanteks Eclipse P300 / Samsung 970 EVO 1TB / Kingston 16GB(2x8) HyperX 3200mhz / FSP FSP600-60AHBC 600W / AOC AGON AG241QX 23.8" 2K 144 Hz 1ms / BenQ RL2455HM 24 / Iphone 11
  • Teğmen
    201 Mesaj

Unutma unutturma

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Netflixde bir belgesel var "Hitler's Circle of Evil". İzlerken Allah Allah diyeceksiniz.

|
    |

Hadi bee! Yakalandık beyler. Sorosun ülkenin %60'ına her ay para gönderdiğini buldu adam.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    TulparHAN kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: pragkasabı

Arkadaşlar bir daha kimse beni alıntılamasın. Ben dediklerimin de arkasındayım, bu adam resmen saddam Kaddafi deyip sokaklarda bilmem ne yapılır falan demiş. Soruyorum size bu ne demek oluyor?
    Ülkeden ve dünyadan bi haber olmanı geçtim, simitçilere kadar herkese sorosun para göndermesini falan geçtim de... Bu nedir yahu

"bi daha kimse beni alıntılamasın. (bir cümle). Soruyorum size bu ne demek oluyor?

Merak ettim de sen küçükken kaç yaşındaydın?

Çok haklısın arkadaşım. Bi tane de ben hatırlıyorum. Kabataşta başörtülü bi bacımızın üzerine işeyen üstleri çıplak deri pantolonlu 50 kişilik bi grup vardı. O 50 kişiden hiçbirisi yakalanamadı. Soros polise para verip rockefeller ailesi de savcıları tehdit etmiş olabilir.

|
    |
    CMteria kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    [16 Mart 2021 14:58:56 tarihine dek bölüme mesaj atamaz]

Hocam sinirden ne yazdığımı ben de bilmiyorum

|
    |
    asderty kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

tutuklanmış.

|
    |

|
    |

İsnat edilen suç neydi?

|
    |
    AugKunzee kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hocam bu tiwitten dolayi nasil bir soru yonelttiler? Ne dediniz?

|
    |
    AugKunzee kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Kapıları çalan benim kapıları birer birer.
    Gözünüze görünemem göze görünmez ölüler.
    Hiroşima'da öleli oluyor bir on yıl kadar.
    Yedi yaşında bir kızım büyümez ölü çocuklar.
    Saçlarım tutuştu önce gözlerim yandı kavruldu.Bir avuç kül oluverdim külüm havaya savruldu.
    Benim sizden kendim için hiçbir şey istediğim yok.Şeker bile yiyemez ki kâat gibi yanan çocuk.
    Çalıyorum kapınızı,teyze, amca, bir imza ver.Çocuklar öldürülmesin şeker de yiyebilsinler.
  • Binbaşı
    1509 Mesaj

Soros rockfeller işi gücü yok sokakta paramı dağıtıyor kafayimi yedin sen

|
    |
    pragkasabı kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    (CPU)AMD Ryzen 7 3800X 3,9GHz 36MB _ (MSB)MSI B450-A PRO MAX _ (GPU)MSI GeForce GTX1080Ti ARMOR 11GB _ (RAM)Crucial 28GB Ballistix DDR4 3600MHz _ (PSU)Thermaltake 700 Watt psu _ (SSD) SAMSUNG EVO PLUS SSD 256GB _ (CASE) COUGAR PANZER-G GAMING SİYAH KASA _ (MAUSE)THERMALTAKE TT ESPORTS BLACK GAMING
  • Teğmen
    137 Mesaj

Yalanciyi sevmiyorlar tabi CNN deki canlı yayinlanan fck Trump müziği ve pankartları yüzünden New York'un yarısı ifade veriyor şu an CNN'de kapandı haklisin dünyanın her yerinde dediğin gibi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    pragkasabı kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3740 Mesaj

Bunlar cok ayip seyler. Usenmeyip bu insanlarin Avrupa insan haklari mahkemesine basvurmasi bu hukumeti dunyaya rezil etmesi lazim. 10 kisi gitse normal vatandasa bidaha bu kadar kolay dokunamazlar.

Gerci gazeteciler tutuklu dunya basininda herkes dile geldi de bisey degismedi. Ama hadi onlar gazeteci, yine yanlis biseyde o adamlar binlerce kisiye ulasiyor tek bir haberle. Yahu elin zavalli gariban Turk halkindan ne istiyorsunuz asgari ucret al bide git ifade ver hapis yat Erdogani elestirdim diye.

Yaziklar olsun gercekten.

|
    |
    Öncelikle hakaret ile eleştiriyi ayırmak lazım,ondan sonra konuşmak lazım... İkinci olarak bu tutuklama olayı gerçek mi bilmiyorum ama ağır saçmalık. Sokak röportajında konuşanların peşine düşmek yerine dışarıda gezen hırsızları katilleri yakalamakla uğraşın be kardeşim.

|
    |
Masal Oku
kripto para haberleri
Google Play Kodu, LOL RP, Oyun Satış Sitesi
ankara gülüş tasarımı
Radyo Dinle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,953
1.2.165

Kripto Paralar
Sembol
Fiyat
Değişim
    Tümünü Gör
    Reklamlar
    - x
    Bildirim
    mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.