Şimdi Ara

ŞOK ŞOK ŞOK APO NUN AVUKATLARINA 120 BIN EURO PARA ODEYECEZ !!!! KAHROLSUN AVRUPASIDA BIRLIGIDE

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
0
Favori
864
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ANKARA (İHA) - Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi'nin (AİHM) teröristbaşı Abdullah Öcalan'ın yeniden yargılanmasıyla ilgili verdiği kararla birlikte Türkiye, 3 ay içinde teröristbaşı Öcalan'ın avukatlarının bildirdiği bir hesaba 120 bin euro yatıracak.

BU KADAR ADILIK OLMAZ KENDI CEBIMIZDEN CIKAN VERGILERI APO NUN AVUKATLARINA VERECEZ TIKSINIYORUM BU ULKEYI YONETENLERDEN DE AVRUPA BIRLIGINDEN DE

Haberin Kaynagı

http://haber.mynet.com/detail_news/?type=flash&id=A00B3AD3&ref=haberdetail&date=12Mayis2005

• ülkenin emektarlarına asgari ücreti çok görenler eğer avukat başına 120 bin euro öderlerse patlama yakındır
  • Avukat avukat olsa adam 30 bin kişiyi öldürdü birde üstüne para ödeyecez 120 bin euro delirmemek elde degil
  • haram olsun
    allah belalarını versin
  • HARAM ZEHIR ZIKKIM OLSUNDA mustafa kardes nasıl oderler benim paramı apoya allah belalarını versin deliriyor insan ya ben kontur alıyorum vergi kesiyolar telefon parası oduyorum vergi kesiyolar ben bunları apo ya versinler diyemi oduyorum
    quote:

Orjinalden alıntı: mustaa@

haram olsun
    allah belalarını versin
  • ben ödemem aq, salsınlar da biz yargılayalım apoşu
  • vallaha biz ödemeyecez bizim paramızı alan akp li hukumet alacak ellerinle ödeyecek apoşumuza Koca Turkiye cumhuriyeti itin köpegin elinde maskara oldu ya helal olsun
    quote:

Orjinalden alıntı: antiochos

ben ödemem aq, salsınlar da biz yargılayalım apoşu
  • quote:

Orjinalden alıntı: ismail_yk

vallaha biz ödemeyecez bizim paramızı alan akp li hukumet alacak ellerinle ödeyecek apoşumuza Koca Turkiye cumhuriyeti itin köpegin elinde maskara oldu ya helal olsun
    quote:

Orjinalden alıntı: antiochos

ben ödemem aq, salsınlar da biz yargılayalım apoşu

Dikkatli Cevap Ver KARDES KİMSENİN KİMSEYE MASKARA OLDUGU YOK 120.000 EURO BENDE ODEMEK ISTEMEM AMA BuRADA ONURUMUZLA YASIYIORUZ KİMSEYE MASKARA OLDUGMUZ YOK AYRICA BİR KAYNAK GOSTER BAKALIM İLGİLİ MERCİİLER NE ACIKLAMA YAPMIS

TC MASKARA OLDU DEMEK BİNLERCE SEHİDİMİZİ VE ASKERİMİZİ YOK SAYMAKTIR...
  • Modlar allah aşkına bu topic de küfür serbest bırakın küfürleri saydırmak istiyorummmmmmmm
  • nasıl maskara olmadık kardeş bu hukumet resmen maskara yaptı bizi hukumet yavas yavas alıstıra alıstıra anlatır artık bize bu parayıda öder bunlar apo yuda yargılayacaklar bastan

Maskara olmak icin nedenleri sayayım sana

AB DEDİ DEPLİLER SERBEST BIRAKILDI
    AB ISTEDI KIBRISDA DENKTASI BITIRDIK RUMA PEŞKEŞ CEKTIK KIBRISI
    AB YETKILILERI GELDI DOGUMUZA KURDISTAN DEDI GENE MASKARA OLDUK
    BAYRAKLARIMIZ YAKILDI MASKARA OLDUK
    APO NUN AVUKATINA TAZMINAT ODEYIN DIYOLAR

BUNDAN BUYUK MAZKARALIKMI VAR????

YA BU HUKUMET AB ILE IPLERI KOPARCAK YADA BU PARAYI ODEYECEK OLAY BUNDAN IBARET HABER LINKIDE YUKARDA VAR AL OKU
  • Terar yargılanacak beraat edecek orası kesin.
    Ama daha kötüsü bunu sonunda apo içeride yattı diye özür mahiyetinde tazminat ödenecek.
    Sonra apo aklanacak. Siyasi parti kuracak. Kim oy verir demeyin, zaten şimdiden %10 barajını geçen gölgesi var.
  • Şimdi şöyle oluyor.Normalde insanların avukat paralarını kendi ceplerinden vermesi gerekiyor.Onun parasını biz vereceksek bu ne biçim iş?

DEVLET BİZDEN KALKINMAK ÜLKENİN REFAHINI ARTTIRMAK İÇİN VERGİ TOPLUYOR ADAMLARDA BİLMEM KAÇ PARAYA ALIYOR?

BİR SANİYE BU ADAM OTURDUĞU YERDEN ÜLKEYİ BATIRIYOR YA O KADAR PARAYI SÖMÜRECEK Mİ?OTURDUĞU YERDEN ZARAR VERİYOR.ELİNİ KOLUNU SALLAYA SALLAYA

• Dediklerinize İnanamıyorum Bu Ulkede ASKER WAR bir ihtilal Cıkarsa AB Mb tanımaz Bayaragımız Yakıldı Ama sonrasını goren Destekciler Agızlarnı acmaya cesaret edemedi

KIbrıs bizimdir Kimseye peskes Cektigimiz yok

Apo Aklanırsa Bu Ulkede Olacakları Kimse Durduruamaz Ya asker Gelir Ya da ulkede Kanlar Irmak olurr....

Kurtler Den Bu kadar Korkmayın Biz Tek Yumruk oLduk mu Ne Kurtu ne amerikalısı Ne Ermenisi Kalır Bunların Soyu belli bizim Soyumuz Belli...
  • Kürtlerden korkan yok zaten

Kıbrısta Annan Planını kabul ederek peşkeş cektik Hukumet kac yıllık milli davamızı yok sandı

Bekliyoruz hukumet ne yapacak yeniden yargılayacakmı tazminatı odeyecekmi
  • İsmail Yk Dostum bu dediklerim sanada ama birbirimizi kırmayalım Su cumleleri dikkatli kullan biras...
  • Tamam Alyc de insan bir an olsun kendini kaybediyor Bu Vatan Bizim Herseyimiz Baska Turkiye Yok Bu vatanın kıymetini bilelim böyle apo gibi serefsizleri konusturmayalım

Ab bu kararı cıkardı diye bizim gorusmeleri askıya almamız lazım ama yapacak adam nerde
  • Kurtlar Vadisi mafya dizisi öyle mi

Şu diziyi anlamayanlar izlemese,önyargılar olmazdı.Orda herşeyi anlatıyorlar.O AİHM dediğiniz yerin bizimkilerden farkı yok.Ordada aynı çarklar dönüyor.
    Oktay Sinanoğlu Kimyacı ama adamın yazdığı kitapları okumanızı öneririm...
  • apo yargılansa bile sebest kalamaz çünkü dışarı çıktığı an ölür...Onu halk tan koryacak polis zaten yolda öldürülür..Kısaca kimse savunmayacağı için bence dışarı salınması daha iyi...Ya bi kaç serseri ya da ordudan bi sniper indirir onu bi şekilde...Hapiste kalıp bu şekilde iş aşçağına başımıza gebersin gitsin it...
  • İncirlikle ilgili Bakanlar Kurulu kararnamesinin detayından haberdar olanlar doğuda resmi adı bile konmuş bir Kürt devletine lojistik desteğin nasıl sağlanacağını da anlamış olurlar.
  • it oğlu it öldürdüğü o kadar insan yetmedi hala başımıza iş açıyo
    Yargılamıyalım bu nedir ya ab'ye de
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.