Şimdi Ara

Şok Markette bravo dondurma max fiyatına 75 kuruş,Soğuk fırsat :)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
59
Cevap
2
Favori
4.614
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şok Markette bir alana bir bedava kampanyası kapsamında 2'li bravo 3 lira bir alana bir bedava yani 3 liraya 4 tane bravo oluyo. Yarın ilk işim soğuk fırsatı yerinde görmek olacak. Bulabilirsem 200 litrelik derin dondurucuyu doldururum sanırım :)

http://www.sokmarket.com.tr/wp-content/uploads/2012/10/4-ikinci-bedava.png

Meyveli olanın resmini koymuşlar ama diğerleri var mıdır bilemiyorum.

• Dondurma ucuzda o pizzayı soykan marketten alıyorum 7-8 lira bişey arada indirime giriyo 6 küsür lira bişey oluyo pizzada 2. bedavanın parasınıda katmışlar.
  • iyi fiyat yarın stoklayım
  • ankarada da hiç şok kalmadı neredeyse

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • pizza Migros da aynı fiyat

ama lahmacun fiyatı iyi

birkaç şok gezdim ama bravo yoktu..2likutular mini bravo diye biliyorum ama yine de alınabilir bulunursa
  • lahmacun nasıl bişey varmı alan deneyen?
  • Teşekkürler eşimin en çok sevdiği dondurma bulabilirsem alırım baya

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pizza icin kardurdada ayni kampanya vardi.lahmacunu gecen hafta aldim, igrencti.belki eti fazla diye tadi cok kotuydu

• lahmacunu bu şekilde alınmasına karşıyı evde hazırlayın içini fırına verin yapılsın
    dondurmanın fiyatı iyi gibi
  • Bu gün dondurma için gittim ama değil 2 tane 1 tane bile yoktu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ama gidersiniz bulamassıznı reklam stratejisi bunlar
  • bravo yok. yalan
  • Aynen, gittim bulamadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Emre_z3 -- 26 Mayıs 2013; 14:56:42 >
  • 400g nutella 4,95tlden aldım 2 tane şoktan
  • dondurma yok piyasada ve ayrıca küçük boyutlu ürünlerden..
  • TARİHİ GEÇMİŞ BU KAMPANYANIN
    http://www.sokmarket.com.tr/24-mayis-2013-sok-kampanya
  • Kampanya devam ediyor,ben bugün aldım.Dondurma küçük,mini magnumlar gibi ama tadı çok hoş.

• pizzadan alsam her akşam iki tane yesem bir öğün 3 liraya geliyor. bir orta boy pizza zaten dışarıda en ucuz 10tl. 7tl kar valla iyi. gideyim de alayım şu pizzadan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aldarisblks

pizzadan alsam her akşam iki tane yesem bir öğün 3 liraya geliyor. bir orta boy pizza zaten dışarıda en ucuz 10tl. 7tl kar valla iyi. gideyim de alayım şu pizzadan.

sperfrech ise tadı kötü sanki tavuk eti varmış gibi.sanki diyorum hem tavuk hem dana eti olamaz...
  • Bulunduğunuz yerde ürünler çabuk bitmiş olabilir belki stoklara da hiç girmemiştir bilemem. Ama bizim burada var dolabın üzerine de yazı asmışlar bir alana bir bedava diye birazdan gidip stok işlemine başlayım diyorum. Ama ürünler mini boy normalde 6 tanesi 8 lira yani 1.3 tl ye filan geliyo bu şekilde 75 kuruşa max,hobyy vs den daha iyidir diye düşünmekteyim.Algida olsa dolabı doldururum ama golf için o kadar abartır mıyım tadına bakınca karar verecem.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.