Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

Soğuk havalarda hayvanları unutmayalım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
12
Cevap
0
Favori
418
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Ülke ve Dünya Gündemi >> Soğuk havalarda hayvanları unutmayalım
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
      885 Mesaj
      10 Ocak 2019 20:04:21 Konu Sahibi
      ‘Onlar üşümez diyenler’ ve ‘Köpekler insanlara saldırıyor’ diye başlık atan katil medya mensupları. Bunu izleyin...
      Burası Giresun Şebinkarahisar; Bir patisini kaldırıp diğeri buz gibi olana kadar havada tutan sonra sırasıyla diğer patisini dondurucu soğuğa indiren bir bebek bu.

https://www.facebook.com/haberaycom/videos/386363725470261/

|
      |

• Uzaklaştırılmış 10 gün cezanın, 9 gün 23 saat 36 dakika kadarı kaldı.
      7 Not
      10 Ocak 2019 20:24:42
      Ortada bu kadar hayvan düşmanı, insan görünümlü ruh hastası varken, güzel konu. Ayrıca kış diye su bulurlar demeyin, bir kap suyunuzu kapıya koyun.

Şimdiden "evine al besle o zaman" diyecek beyinsizler için, ben alabildiğim kadarını evime aldım zaten. Sizden ise beklediğimiz su yemek falan değil; "Gölge etmeyin başka ihsan istemez"

Mercedes W220 S500 Long V8 5000CC 306Hp
      Opel Corsa B GSi 1600CC 106Hp
      "Fighting for peace is like screwing for virginity." George Carlin
    • Yarbay
      2881 Mesaj
      10 Ocak 2019 20:36:09
      lanet olsun kış denen iğrenç mevsime

bu dandik ızdıraplı hastalığın kol gezdiği mevsimin gelmesini dileyenlerde ayrı ilginç kafalar

• Binbaşı
      1148 Mesaj
      10 Ocak 2019 20:39:31
      evet bu soğuk havalarda hayvanları unutmayın. öyle bi yudum mama ile olmuyor bu işler evinize alın soğuktan ölmesinler hayvanseverliğinizi gösterin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lazer__ -- 10 Ocak 2019; 20:40:26 >

• Uzaklaştırılmış 10 gün cezanın, 9 gün 23 saat 36 dakika kadarı kaldı.
      7 Not
      10 Ocak 2019 20:56:29

|
      |
      lazer__ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Mercedes W220 S500 Long V8 5000CC 306Hp
      Opel Corsa B GSi 1600CC 106Hp
      "Fighting for peace is like screwing for virginity." George Carlin
    • Yarbay
      3947 Mesaj
      10 Ocak 2019 21:46:13
      Ben kedileri onemserim. Kediler burada hep fareleri oldurup inanilmaz kritik bir gorev ustleniyorlar. Yemekhanenin dibinde fare olduruyordu hatta bir tanesi. Bunu kopek yapamazken, bu hayvanlarin kopekten daha az deger gormesi uzuyor. Hatta arada ufak tefek besledigim kedi vardi sokakta, alistirmistim kendime normalde kacarken hep, artik beni gorunce kosar kucagima atlardi pek fazla yemek veremesem bile, hatta 1-2 kez verebildim en fazla, fakirlik iste. Zeytin falan yerdi ilginctir. Onu firtinadan sonra goremedim, oldu mu diye endise ediyorum.

Kopeklere pek yaklasmiyorum zaten kopek de yok cevrede. Kocaman kopegin hangi midesini besleyeyim zaten normal fakir insan isi degil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CSB yazmayan adam -- 10 Ocak 2019; 21:50:57 >
      |
      |
    • Yarbay
      3947 Mesaj
      10 Ocak 2019 21:47:26

Kis soguk gecmeyince baharda cok cicek oluyor hep alerji oluyorum. Ki normalde hic olmam. Cok sinir bozucudur o yuzden kis soguk gecmeli.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |
      Rivalı Efsunger kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Vodafone smart 6 kullanıcısı(2015 ten beri)||PC: Anakart Asus m5a87||cpu amd phenom 2 x2 565|||GPU Amd radeon sapphire r9270x 2GB 256 bit gddr5||PSU 450W bir psu işte||Tablet:Acer bir şey 1 gb ramli ekranı kırık ama idare ediyor
    • Binbaşı
      1941 Mesaj
      10 Ocak 2019 21:48:47
      Devletin yapması gereken işler bunlar. Gelde devlete anlat.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

Cevap vermeyi kesiyorsam, ya sen haklısındır, ya ben haklıyım, ya ikimiz haksızız, ya ikimiz haklıyız, ya başka biri haklı.
    • Yarbay
      6747 Mesaj
      10 Ocak 2019 22:04:35
      Soğuktan donarak şehit olan askerlere yardım etmeyen hükümet, hayvanlara mı yardım edecekmiş? Spor kulüplerini ziraat bankasıyla kurtarır anca.

• Yüzbaşı
      885 Mesaj
      10 Ocak 2019 22:55:21 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: Tugrul_512bit

Soğuktan donarak şehit olan askerlere yardım etmeyen hükümet, hayvanlara mı yardım edecekmiş? Spor kulüplerini ziraat bankasıyla kurtarır anca.
      haklısın. ama iyi insan olmak bizim elimizde.
      |
      |

• Yarbay
      2509 Mesaj
      13 Ocak 2019 02:59:41
      Herkes kapısının önüne ya da müsait bir yere 1 kap su 1 kap mama koymalı. Mama dediğimiz imkan varsa kuru mama olabilir yoksa yemeklerinizden artanlar olabilir. Lütfen süt koymayın kediler için zararlı sindirim sistemlerini bozuyor. Hayvanları düşünen herkesten Allah razı olsun.
      |
      |

NZXT S340 Elite ~ i7 4790 @3.6 GHz ~ Kingston HyperX Savage 2x8 16 GB ~ Sandisk Ultra II SSD 120 GB ~ WD 1 TB ~
      Asus Expedition GTX1050Ti OC ~ Evga GQ 650W 80+ Gold ~ Viewsonic 24" 1080p 1ms @75Hz ~ Razer Ornata Chroma ~
      Razer Kraken Chroma 7.1 ~ Razer Deathadder Chroma ~ Razer Goliathus Medium ~ Acer V3-772G ~

#Ankaragücü!
    • Yarbay
      3807 Mesaj
      13 Ocak 2019 03:39:37
      quote:

Orijinalden alıntı: Rivalı Efsunger

lanet olsun kış denen iğrenç mevsime

bu dandik ızdıraplı hastalığın kol gezdiği mevsimin gelmesini dileyenlerde ayrı ilginç kafalar

+1

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

"İstikbal göklerdedir." M.K. Atatürk

"Başka zeki uygarlıklar Breaking Bad den daha iyi dizi yapabilir mi?"
    • Yarbay
      5439 Mesaj
      13 Ocak 2019 11:21:58
      quote:

Orijinalden alıntı: DnzIrmk

Ortada bu kadar hayvan düşmanı, insan görünümlü ruh hastası varken, güzel konu. Ayrıca kış diye su bulurlar demeyin, bir kap suyunuzu kapıya koyun.

Şimdiden "evine al besle o zaman" diyecek beyinsizler için, ben alabildiğim kadarını evime aldım zaten. Sizden ise beklediğimiz su yemek falan değil; "Gölge etmeyin başka ihsan istemez"
      siz sevgi pıtırcıklatın anlamadığı şey, siz sokakta kedi köpeklere yem su veriyorsunuz ve bu hayvanların sayısı git gide artıyor. sonra agresifleşiyor ve toplu yaşamı etkiliyor. benim evin 50 metre önünde park var. senin gibi düşünen 3 kişi nerede başı boş kedi köpek varsa bu parka alıştırdı, 15 köpek 10 tanede kedi var. sabah erken ya da gece geç saatte çıkınca çete gibi kovalıyorlar, birisi saldırsa diğerleri o hızla parçalar. zaten bir kangal var ayı gibi, bir insanı tek başına öldürebilir. komşular belediyeye şikayet etmiş, belediye toplamıştı dedim oh be sonunda çocuklar parkta korkmadan oynayabilecek, evin önünde rahat dolaşabilecekler ama olmadı! belediye 2-3 güne hayvanları geri bıraktı, sözde kısırlaştırmışlar ama nasılsa bahar vakti sayıları pat pat arttı. gece 2-2 motor ya da araç geçerse köpekler 1 saat havlıyor, uyu uyuyabilirsen o sese. gündüz ise kediler susmuyor. hayvanı sevmek isteyen varsa alsın evine beslesin, sokaktaki hayvanların kontrol edilmesi gerekiyor. sırf sizin gibi 3-5 kişinin gönlü hoş olacak diye çoğunluk tedirgin olmak zorunda değil, keşke toplu yaşamın zorunlulukları içinde bu kadar duyarlı olsanız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

DH istatistiklerini görmek istiyorsan oku takip et

Reklamlar
doğum sigortası, doğum paketi, çocuk sigortası
millenicom;internet;servis
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
nice türkiye
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,266
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.