Şimdi Ara

Soğuk Espriler ve İğrenç Fıkralar (Arşiv Yapıyoruz)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
26
Cevap
5
Favori
5.258
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet aklınızdaki espriler ve fıkraları yazında biraz gülelim veya donalım

Benim aklımdakiler:
    Üç arkadaş olan bi ingiliz bi fransız birde türk uçağa binmişler. Fransız fransanın üzerinden geçerken sandalye atmış. ingiliz ingilterenin üzerinden geçerken masa atmış aşağı. Türkse türkiyenin üstünden geçerken el bombası atmış. Fransaya inmişler. Yoldan geçerken bir kişi ağlıyormuş sormuşlar neden ağlıyorsun diye. Bir densiz kafama sandalye attı acıdı demiş. Sonra gelmişler ingiltereye. Yine yolda biri ağlıyormuş. Sormuşlar neden ağlıyorsun diye. Birisi kafama masa attı çok acıdı demiş. Sonra üç arkadaş birlikte türkiyeye gelmişler bi adam gülüyormuş. Sormuşlar neden gülüyorsun diye. Adam demişki bi osurdum arkamdaki bina patladı demiş
    -----
    Hitler komutana sormuş 2+2 kaç eder diye. Komutan 3 diye cevap vermiş. Hitler kızmış. Demişki burası ne biçim toplama kampı

Birgün bi amiral denizciye sormuş 5-3 kaç eder diye. Denizci demişki 8. Amiral kızmış ve demişki burası ne biçim çıkartma gemisi

----------

Yine biri fransız biri ingiliz biri türk uçağa binmiş ama yolda ıssız bir adaya düşmüşler. Sahilde bir tane kapağı kapalı şişe bulmuşlar. Açmışlar kapağını ve bir tane cin çıkıvermiş. Herkese 1 dilek hakkı veriyorum demiş ve ingilize sormuş ne istiyorsun diye. Ben evime karımın yanına dönmek istiyorum demiş. Dileğini yerine getirmiş. Fransıza sormuş sen ne istiyorsun diye. Fransızda ailesinin yanına dönmek istemiş. Cin bunun dileğinide yerine getirmiş. Son olarak türke sormuş. Peki sen ne istersin diye. Türk demişki ben arkadaşlarımı çok özledim onları geri getir demiş...

Bunlar aklımdakiler

• İlk yorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Taylor Gang -- 4 Kasım 2014; 20:20:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Taylor Gang

İlk yorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BağKurluSamuray -- 4 Kasım 2014; 20:36:04 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BağKurluSamuray

Alıntıları Göster
    adamın biri yolda yürüyormuş ölmüş
  • Günün birinde bir çiftçi varmış ama çok cimriymiş.
    Çiftçinin bu durumuna sinirlenen köy halkı bir gün çiftçiye gidip "Sen çiftçisin ama çiftin yok, ne biçim çiftçisin?" demiş.
    Tabi bizim çiftçi dururmu lafı yapıştırmış "Zamanında çifttim ama çiftimi yedim, o lanet olası zenci popolarınızı 10 saniye sonra hala karşımda görürsem kaportanızı çökertirim lanet olası hippiler." demiş.

• Kadının biri bir gun dolmusa binmis. Dolmusta giderken arkadan bi adam degdiriyormus. Kadin dayanamamis en sonunda dönmüş arkasına "beyefendi yeter yarim saattir deydiriyosunuz ayip ya" demis. Sonra adamda "yanlış anladiniz hanfendi maaşımı yeni cektim o deyiyodur" demiş. Kadında durmuş
    -taksimden kadıköye maasiniza zam mi geldi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi biseksenbidoksan -- 4 Kasım 2014; 20:31:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Iki-Ryo

Oha
  • Konun tutacak merak etme.

Editliycem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi v. Persie -- 4 Kasım 2014; 20:34:46 >
  • quote:

Aradığım mizah
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sheeran

quote:

Aradığım mizah

Alıntıları Göster
    Bir gün temel,fransız,ingiliz,alman tibik kadro işte. Yine uçaktalar sırayla atlıcaklarmış, birden sıra kırılmış hepsi düşüp ölmüş.
  • Editlenecek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sheeran

quote:

Aradığım mizah

Alıntıları Göster
    - Bende zenci olsam Morgan Freeman gibi soyadı alırdım
    +beyler kölelik kalktı !
    -hobaa yaz baba soyadıma freeman yaz bi allaha hesap verir yaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aizanoi -- 4 Kasım 2014; 20:40:30 >
  • -en temiz meyve nedir
    +kiraz

-ineklerin sevmediği element nedir
    +azot

-Hocaaam cevap otuzmu
    +Estağfurullah

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NFN. -- 4 Kasım 2014; 20:42:02 >
  • Temel bi gün uçağa binmiş uçakta ingiliz fransız alman varmış yine mi siz demiş ve uçaktan inmiş
  • Bloklanacak baya kisi cikar buradan devam edin siz
  • quote:

Orijinalden alıntı: John Citizen

Editlenecek.
    Temel bir gün doktora gitmiş doktor buna fitil yazmış ama bu anlamamış bunu nasıl kullanacağını.Karısnın yanına gitmiş:
    -Ula ben bu ilacı nasıl kullanacağum?
    -Ne bilem ben git doktura sor demiş karısı.
    Sonra Temel doktorun yanına gitmiş doktur biy ben nasıl kullanacağımı anlamadım bunu demiş.Doktorda makattan al demiş sonra salak Temel karısının yanına gitmiş.Karısı öğrendin mi diye sormuş?
    -Temel makat filan dedi ama gene anlamadım demiş.
    Karısı kızmış ulan git adam gibi öğren demiş.
    Temel doktorun yanına bir daha gitmiş ve gene anlamadığını söylemiş.Doktor bunu anal yoldan demiş.Sonra mal Temel anlamış taklidi yaparak karısının yanına gitmiş.Karısı gene sormuş.Temel:
    -Anal felan dedi ama gene anlmadım demiş.Temelin hatun iyice kızmış ulan öküz hayvan eşşoğlu eşşek kıt beyinli git düzgün sor demiş.Sonra Temel gene doktorun yanına gitmiş.Gene sormuş.Doktor bu sefer al bunu g........ne sok demiş.Sonra Temel karısının yanına gidip:
    -Ula doktor bana çok kizdu demiş.

• Editlenebilir dursun köşede
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kuriyama Mirai

Editlenebilir dursun köşede
    kurt ile vampir evlenip çocuk yapınca kumpir mi oluyor ?
  • guzel seyler cikabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-5462BC1B1

guzel seyler cikabilir.
    güldümki
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.