Şimdi Ara

Düştüm, dizim şişti, buz fayda etmiyor. Yardım LÜTFEN

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
8
Cevap
1
Favori
25.741
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bugün okul çıkışı bi arkadaşı kovalarken allah sopası olmadığını gösterdi ve kayıp düştüm dizimin üstüne. eve geldiğimde (3.30'da falan) şiştiğinin farkında değildim. az önce yemek yerken farkettim dizimin şiştiğini buz koydum. fakat hiç fayda etmedi. (buz su halini alana kadar dizimde tuttum) hala aynı ve ağrıyor. tavsiyeleriniz var mı? yürürken çok zorluyor maalesef.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kivanc1Mac -- 5 Haziran 2008; 19:27:07 >

• Arkadaşlar yok mu tavsiyesi olan. 2. torbayı da koydum şu an dizime. neredeyse yürüyemeyecek kadar acıyor... sanmıyorum ama bir şey olmuş olabilir mi? bu kadar acımazdı genelde...
  • Dizini kıpırdatmadığında da agrı var mı? büyük ihtimalle incinmiştir korkma, hepimizin başına gelmiştir zamanında böyle şeyler, gelir geçer yani..Evde böyle yaralanmalar için merhem varsa sür, reçetesini iyi oku ve son kullanma tarihine iyi bak ilacın..Geçmiş olsun
  • Karı kızda var ney hocam

forum iyice dallasa döndü
  • Kıpırdatmadığımda çok fazla bir ağrı yok ama yine de hissediliyor... Kıpırdattığımdaysa hiç sormayın...

Evde maalesef bu tür yaralanmalar için bir şey bulamadım. Sadece buz tedavisi yapabiliyorum kendi kendime. Hala dizimde buz var. Dizi kurtaralım derken zatürreden gitmesek bari

quote:

Orjinalden alıntı: oxsıde

Karı kızda var ney hocam

forum iyice dallasa döndü

Cevap falan gelmeyince "gel gel karı kız da var" yazmıştım fakat başlığı eski haline çevirince cevap geldi ne hikmetse seviyeyi düşürmeye gerek yok diye düşünüp vazgeçtim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kivanc1Mac -- 5 Haziran 2008; 19:29:56 >

• Arkadaşlar gözlerim kararmaya başladı. Sanırım gidiyorum HELP PLS :P
    Şaka bi yana cidden son bir kez konuyu yukarıya taşıyorum. Yoksa isteyenin bi yüzü kara diyip bitircem konuyu...
    Ama şunu anladım ki bir konuya cevap alabilmek için illa karı kız muhabbeti yapmak gerekiyormuş...
  • hamura soğan rendele sar...
    leş gibi kokar ama faydası olur...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.