Şimdi Ara

[SOFT MOD] xPredator (White and Red Edition) Proje Tamamlandı.... (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
146
Cevap
6
Favori
12.336
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • işcilik ve tasarım harika ellerine sağlık... uzun zamandır böyle mod görmüyordum forum da bende beyazda klamaya karar verdim.. Su soğutma hakkında ilerleyen zamanda yardım isteyebilirim son 10 senedir en cok istedğim şeydir su soğutma :D
  • Emek var bellı edıyor...
  • Gördüğüm en iyi mod'dan birtanesi ellerine sağlık,profesyonellik akıyor her yerinden
  • Teşekkürler yorumlar için.
  • Fanlar felaket olmuş.Emeğine sağlık
  • Yok artık ne yaptınız hocam siz

Beni tekrar kasaya aşık ettiniz muhteşem olmuş çok fena gözüküyor
  • Çok güzel olmuş tebrikler..

Bende bu işe yavaş yavaş başladım.Fanın yapraklarını nası boyuyoruz yardım eder mısınız ?
  • işçilik ve emek büyük tabi ama resimlerde ayrı bir güzel çıkmış sanırım makinede profesyonel neyse çok güzel olmuş hayırlı olsun
  • Acayip şık olmuş kasa tertemiz gözüküyor ellerinze sağlık
  • Hocam gerçekten süper olmuş harikasınız.

Acaba herşeyi içinde (anakart su borusu vida ekran kartı vs. kısaca herşeeey) ne kadar tuttu net bir rakam söylemeye çalışırsanız sevinirim hocam güle güle kullanın bide mümkünse özelliklerini yazarmısınız pc anakart modeli vs.
  • tek kelimeyle muhteşem olmuş hocam valla böyle kasaları görünce benimde bu işlere girişip yapasım geliyor da , afedersin yemiyor :p hem maddi bakımdan hem uğraşmak bakımından bayağı zaman istiyor :D

helal olsun mükemmel bir işçilik çıkmış . hayırlı olsun tekrardan =)
  • Harika olmuş elinize sağlık
  • Çok düzenli bir kasa olmuş . Ellerinize sağlık bayıldımm

• Muhteşem desem hakaret gibi kalır, harikulade olmuş, süper olmuş.. İşçiliğe bayıldım hocam, ellerine sağlık, gözüm bayram etti sabah sabah
  • muhteşem olmuş
  • Yorumlar için teşekkürler.

@Okoray

Fanların arka taraflarında bilgi kağıdını kaldırıyorsun. Küçük bir kapak olur genelde. Onuda kaldı. Mili tutan bir pul var. Onu çıkardığında yapraklar rahatlıkla çıkar ve boyama yapabilirsin.

@menesozun

Sıvı soğutmanın fiyatını vermiştim. yukarıları okursanız görebilirsiniz. Sistem öözelliklerini profilimden görebilirsiniz. Sistemi 2010 da aldığım için kesin fiyat veremeyeceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lyrazed -- 5 Ağustos 2013; 17:34:07 >
  • Kasa harika emek harika sonuç mükemmel
  • İşçilik harika hocam ellerinize sağlık çok güzel olmuş
  • Keşke klavyeyle mauseyide kırmızıya boyasaydın hocam uyumlu olurdu kasayla
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.