Şimdi Ara

SnowRunner (2020) [ANA KONU] (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
359
Cevap
16
Favori
24.145
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ürüng ayıg toyon

Oyunun tek sorunu yine iğrenç kamera konrolleri ve açıları,

Eski oyunlara göre daha anlaşılabilir ve oynanabilirliği daha yüksek:

-Garaj var,geliştirmeleri burda yapıyoruz
    -Epey araç geliştirmesi ve modifikasyonu var.
    -Haritada işaretler daha belirgin ve anlaşılabilir.
    -Görev listesi felan var.
    -Para ve beceri puanları var.
    -Haritada araçlar için geliştirme parçaları bulabiliyorsunuz.
    -Harita olayı daha güzel artık,3 ana harita var onların içinde de farklı bölgeler var,hepsi açık değil.
    -Artık harita daha güzel,binalar küçük kasabalar daha çok.
    -Araçların sayısı epey fazla
    -Artık araçların iç kabinini de modellemişler ve çok kaliteli duruyor,tabi artık karakterin eli de görünüyor
    VS.VS.
    Bana mı öyle geliyor bilmiyorum ama oyun sanki eski ruhunu kaybetmiş gibi geldi bana. Oyunu iyice arcade'ye döndürmüşler. O simulasyon hissi kaybolmuş gibi. Ayrıca en basit eklentilerin bile çoooook ileri levellarda olması çok saçma olmuş.

• quote:

Orijinalden alıntı: LastStand

Bana mı öyle geliyor bilmiyorum ama oyun sanki eski ruhunu kaybetmiş gibi geldi bana. Oyunu iyice arcade'ye döndürmüşler. O simulasyon hissi kaybolmuş gibi. Ayrıca en basit eklentilerin bile çoooook ileri levellarda olması çok saçma olmuş.

Alıntıları Göster
    Önceki oyunları aşırı oynamamıştım ama dediğin gibi biraz kolaylık var.Kamera açıları düzgün olsa epey zorluğu gidecek oyunun.
  • SnowRunner’ın İlk DLC’si ve içerik güncellemesinin ayrıntıları açıklandı

SnowRunner off-road simülasyonu için yeni haritalar, araçlar, harita ve interior modlama, extreme kargolar geliyor. Oyunun içerikleri için yol haritası Season Pass videosu ile açıklanmıştı. Şimdi ise ilk aşama olan Search & Recover DLC’sinin ve aynı anda gelecek olan ücretsiz içerik güncellemesinin ayrıntıları paylaşıldı.

Search & Recover DLC‘si ile Rusya’nın Kola Yarımadası‘nda geçen Kış Bölgesi ekleniyor. Burada birkaç tane haritanın bulunması bekleniyor. Yeni araçlar, özel araç boyamaları, özel interior öğeleri de olacak.

Ücretsiz güncellemede ise Rusya haritası Taymyr için The Rift isimli harita eklenecek. Araç skinleri ve interior öğeleri yanı sıra çıkışta bulunmayan Harita & Interior Modlama Programları paylaşılacak. Extreme kargo eklentileri gelecek. Ve son olarak yeni görevler eklenecek.

Çıkış tarihi açıklanmadı ancak oyun yayınlandıktan birkaç hafta sonra çıkabileceği belirtilmişti. Ayrıca mod yapımcıları için ödül havuzu da 1 Haziran’dan itibaren başlayacakmış.

SnowRunner (2020) [ANA KONU]

https://www.simulasyonturk.com/snowrunnerin-ilk-dlcsi-ve-icerik-guncellemesinin-ayrintilari-aciklandi/?fbclid=IwAR03yY5fdKh8MR1WRMrfMIZ3IRql67-jx0DjJ3JDsFgskYBbtC1OKi2qktc

• oyun aşırı iyi birçok AAA dan iyi grafikleri var. MP de bazen şart coop yapıp araçları kurtarmak gerekiyor
  • oyun iyi güzel de 20dk da bir crash yiyorum birtek bende mi oluyor sizde sorun varmı
    orjinal sürüm
  • Son 3 günde 20 saat oynadım araç kontrolleri hariç güzel ama örneğin kamyon için çamur tekerleri rank 8 de açılıyor gizli noktaları açıp upgrade pointleri topluyorsun ama gene de zor olmuş
  • Merhaba, arkadaşlar bu oyunu güzel bir ilgi gelirse çevirebilirim Onun için aşağıdaki linke girip, oy kullanırsanız sevinirim.https://forum.donanimhaber.com/snowrunner-turkce-yama-yapilsin-mi--143192523

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi S-Rey Studios -- 30 Nisan 2020; 23:43:42 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: S-Rey Studios

Merhaba, arkadaşlar bu oyunu güzel bir ilgi gelirse çevirebilirim Onun için aşağıdaki linke girip, oy kullanırsanız sevinirim.https://forum.donanimhaber.com/snowrunner-turkce-yama-yapilsin-mi--143192523
    türkçe yama gelirse çok iyi olur.
  • Oyunu çıktığı günden beri pcde oynuyorum oldukça keyifli. Biraz zor geldi yapısı ama fizik temelleri ve grafikleri oldukça hoş.
  • 160 tl'ymiş. steamde de yok. orijinal mi aldınız epicgamesden?
  • arkadaşlar ilk kamyon berbat ya. öldürüyor dağ bayır gezerken. awd yok.

mesala bir görevde 3 farklı yerden parça istiyor. bunları tek tek götürsek olmaz mı? illa hepsini aynı anda mı götürmek lazım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: rambetiko

arkadaşlar ilk kamyon berbat ya. öldürüyor dağ bayır gezerken. awd yok.

mesala bir görevde 3 farklı yerden parça istiyor. bunları tek tek götürsek olmaz mı? illa hepsini aynı anda mı götürmek lazım?
    Olur hocam illa hepsini bir goturmek zorunda degilsiniz.Ben butun araclari sattim awd diferansiyelli bir kamyon aldim.Birde lastik aldim sıkınti cikmiyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok iyi olur türkçe olmasi destekliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kokpitte çok güzel..

• Oyunda tikanan camura saplanan pm atsin coop gelip kurtaririm.

Co op cok daha zevkli oluyor bazi gorevlerde ciddi yardim gerekiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi StreamRolleR -- 2 Mayıs 2020; 9:51:29 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fizikler malesef rezalet olmuş. Aracın ağırlığını artık hissemiyoruz. Tekerler çok fazla yanal hareket yapıyorlar. Gta 5 araba fiziklerinden hallice. Kamera ise bir spintires klasiği olarak oda berbat ama ona alışmıştık. Motor sesleride berbatlıktan nasibini alan bir diğer şey. Saçma sapan gelen devir sesleri var. Bazen ne kadar tork üretiyorum anlayamıyorum.

Bunların haricindeki hemen herşey harika. Grafikler, efektler, harita, yeni görev sistemi hepsi çok iyiler ama bunlar snowrunnerı kurtaramayacak. Çünkü bu oyunun olayı fiziklerdi. İlk oyundaki fizikler mudrunnerda yoktu, mudrunnerdaki fiziklerde snowrunnerda yok. Git gide kötüye gitti niye böyle oldu bilmiyorum.
  • oyunda çok acayip buglar var. istediğim her yerde yakıt ikmali yapabiliyorum.

• Dün 3 kez yeni oyun başlattım. Grafikler falan baya hoşuma gitti.

Garaj menüsü çok karmaşık geldi çıkmak istediğinde uyarılar çıkıyor falan.
    Pick up sürüşünü beğenmedim kamyonlar daha güzel gidiyor.
    Çamura saplanınca çıkarması zor oluyor hele arkada trailer varsa.

Ha birde köprü yaptıktan sonra garaj'a ulaştığımz yerde bozuk kamyon var onun tamiratını nasıl yapacağız ?

Şimdilik güzel oynamaya devam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GöKHaN 35 -- 2 Mayıs 2020; 22:46:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GöKHaN 35

Dün 3 kez yeni oyun başlattım. Grafikler falan baya hoşuma gitti.

Garaj menüsü çok karmaşık geldi çıkmak istediğinde uyarılar çıkıyor falan.
    Pick up sürüşünü beğenmedim kamyonlar daha güzel gidiyor.
    Çamura saplanınca çıkarması zor oluyor hele arkada trailer varsa.

Ha birde köprü yaptıktan sonra garaj'a ulaştığımz yerde bozuk kamyon var onun tamiratını nasıl yapacağız ?

Şimdilik güzel oynamaya devam.
    Kamyoneti bozuk kamyona bağlayın,garajın önüne çekin,sonra bozuk kamyona geçip garaja girin,otomatik olarak garajda araç tamir edilim benzini fulleniyor.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.