Şimdi Ara

SMS onay kodu göndermiyor.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
798
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Mail adresimi değiştirdim. Ancak konulara yazabilmem için SMS onayı istiyor. Ancak numaramı değiştirdim ve önceki kod da kaybolup gitti. Bir daha yollaya tıkladığımda daha önceki kod başarı ile ulaştığı için bir daha yollamıyor.

Yardım edersiniz sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 津波 -- 14 Nisan 2014; 17:01:29 >

• eski numarana her hangi bir kod gelmişse o kodu gir. eğer eski numaran gelmemişse . yeni numaranı siteye girişini yap ondan sonra zaten onay mesajı gelecektir. benimde başıma byle bir şey geldi ama aynen böyle yaptım oldu
  • quote:

Orijinalden alıntı: ens.ylm

eski numarana her hangi bir kod gelmişse o kodu gir. eğer eski numaran gelmemişse . yeni numaranı siteye girişini yap ondan sonra zaten onay mesajı gelecektir. benimde başıma byle bir şey geldi ama aynen böyle yaptım oldu

İyi de eski numaram kapandı gitti. Ben yeni numarama yollamak istiyorum.
  • işte bende sana diyorum ki eski numaran yerine yeni numaranın girişini yap. bilgilerinde numaranı kaydet. tekrar yolla gelir
  • bana da kod gelmiyor, numaram aynı değişmedi ama kod gelmiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: ens.ylm

işte bende sana diyorum ki eski numaran yerine yeni numaranın girişini yap. bilgilerinde numaranı kaydet. tekrar yolla gelir

Değiştir dediğimde verilen cevap: "Son gönderdiğimiz kodun, telefonunuza başarıyla ulaştığı görünmektedir. Bu durumda değişiklik yapmanız mümkün değil."
  • adminlerle konuş onlar sana yardımcı olmaya çalışırlar.
  • ens.ylm E kullanıcısına yanıt
    Yine de ilgin için sağol kardeşim.
  • @Citizen @kocaballi
  • konu yetkim dahilinde değil, Adminlerimizden veya forumdestek üzerinden yardım almalısınız...
  • kocaballi kullanıcısına yanıt
    Sağolun. Forum destek dediğiniz forumdestek@donanimhaber.com e-mail adresi mi?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.