Şimdi Ara

Skyrim perk sistemi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
5.244
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selamlar,geçenlerde geçte olsa Skyrim'e başlama şansım oldu.Oyun bayağıda sardı,ancak perklerle ilgili bir problemim var.Bir karekter açtığınızda perkleri yanlış dağıtma durumunda bunların sıfırlanması gibi bir olay varmıdır?

Trainerlarda öyle bir seçenek göremedim.Gerçi oyunun çok başlarındayım Whiterun etrafındaki görevleri yapıyorum.İleride karşılaşacağımız trainerlerdamı sıfırlanıyor yoksa puanı bir kere verdinizmi oyun boyunca oradamı kalacak?Eğer sıfırlanma durumu yoksa yeni karekter açmayı düşünüyorum.

• Sıfırlama yok maalesef, kararsız olduğun perkler olursa internette class build leri mevcut.
  • quote:

Orijinalden alıntı: WoW GOREFIEND

Sıfırlama yok maalesef, kararsız olduğun perkler olursa internette class build leri mevcut.

Anlaşıldı,yeni class açıyoruz:))
  • toptan verebilirsin.. elininin altında tut bir kaç point..arastır onlar sana hatayı kurtarma payı olsun..
    cunku oyun uzun tam ortalarda bır kez daha yeni aynı class acmak inan zor ve sıkıcı
  • quote:

Orijinalden alıntı: mzarafet

toptan verebilirsin.. elininin altında tut bir kaç point..arastır onlar sana hatayı kurtarma payı olsun..
    cunku oyun uzun tam ortalarda bır kez daha yeni aynı class acmak inan zor ve sıkıcı

Elimde oyunun resmi guide'ı var,oradan class seçenekleri ile ilgili araştırma yapmıştım,dual wield warrior seçeyim dedim ama oyun tarzı bana pek hitap etmedi.Perk sıfırlama olsaydı two handede geçecektim boşa giden 4-5 perk puanını kurtarırım diyordum.Dual wieldi sanırım 2ci class olarak Assassinde kullanacağım.İlk olarak Nord ırkı two handed warrior oynamayı düşünüyorum.Cevap için teşekkürler.:)
  • Perkleri yanlis dagitma var sirf ben bu yuzden oyuna yeniiden basladim Burcak
    Hangi sinifi secersen ona gore classlara dagitki soeun yasama hatta ben bir video seyretmistim hemde turkce sana linkini bulmaya calisicam

Edit
    Bu forum isini gorucektir

http://www.bethesdaturk.com/forum/index.php?PHPSESSID=645a8dfef91a4058e755bf496d0a3c6c&board=7.0

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BaARBAaR -- 16 Ağustos 2012; 14:34:57 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tuckerr

Perkleri yanlis dagitma var sirf ben bu yuzden oyuna yeniiden basladim Burcak
    Hangi sinifi secersen ona gore classlara dagitki soeun yasama hatta ben bir video seyretmistim hemde turkce sana linkini bulmaya calisicam

Edit

http://www.bethesdaturk.com/forum/index.php?PHPSESSID=645a8dfef91a4058e755bf496d0a3c6c&board=7.0

Sağol Barbaros Elder scrolls'un eski serilerinide oynamadım o yüzden herşeye yabancıyım.Skyrim ile başladık olaya.Her türlü infonun başımın üstünde yeri var

• quote:

Orijinalden alıntı: StrafingBullet

quote:

Orijinalden alıntı: Tuckerr

Perkleri yanlis dagitma var sirf ben bu yuzden oyuna yeniiden basladim Burcak

Edit

Sağol Barbaros Elder scrolls'un eski serilerinide oynamadım o yüzden herşeye yabancıyım.Skyrim ile başladık olaya.Her türlü infonun başımın üstünde yeri var

Aynen burcak hatta diablo haric ilk rpg deneyimimdir skyrim o derece bagimlilik yapti

O forum sana yardimci olucaktir.

Bak benimde canim cekti ek paketi alayim aksam ben en iyisi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.