Şimdi Ara

Skrill Adres Doğrulama

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
1.417
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Skrill'den 2 haftadır çekeceğim bir miktar para var. Hesap doğrulamadan çekme limitinden fazla olduğu için otomatikman doğrulama işlemine girdi hesap. Kimlik, telefon, e-posta falan her şey tamam ama adres doğrulama konusunda 4 defa ret yedim.
    Kredi kartı ekstresi yolladım, banka kartı ekstresi yolladım, ikametgah adresi yolladım sürekli ret yiyorum. Var mıdır şunu şunu yap hemen onay verirler diyen? 2 hafta oldu yahu.

Attıkları mailde şu yazıyor.

Kabul edilebilir adres doğrulama belgeleri şunlardır:
    hizmet faturası (doğalgaz, elektrik, su, kablolu tv, sabit hatlı telefon, vs.),
    finans kurumunuzdan orijinal basılı ekstre (banka, kredi kartı, ipotek, sigorta, yatırımlar - sadece online çalışan finans kuruluşlarının ekstrelerini kabul etmiyoruz),
    finans kurumunuzdan onlarda hesabınız olduğunu, tam adınızı ve adresinizi onaylayan imzalı ve mühürlü bir mektup,
    hükümetle herhangi bir yazışma (vergi belgeleri, mahkeme kağıtları dahil),
    Skrill hesabınızda kayıtlı adresi içeren geçerli bir kimlik belgesi.

Hizmet faturası yollayamam, ailemle oturuyorum. Kendi adıma ödenmiş bir fatura yok.
    Skrill Adres Doğrulama

Edit: Üzerinde adresim olmayan İşbankası Banka Ekstresini kabul ettiler tuhaf bir şekilde. Tabii bunda yaklaşık 10 tane destek ticket'ı atıp adamlara yalvarmam da etkili olmuş olabilir. Kilit.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SevenPacer -- 15 Eylül 2018; 17:24:52 >

• yapı kredi play ekstremi attim dün hala onay bekliyor yazıyor. Kaç gün beklediniz hocam onayı alabilmek için?
  • Ben çok uğraştım açıkçası. 5 veya 6 kez kabul etmedi saçma sapan sebeplerden ötürü. Kişisel e-posta yolladım, artık elimde hiçbir belge kalmadığına dair, son bir kez daha denedim ve öyle kabul ettiler.
    İlginç bir sistemleri var gerçekten de, sabır diliyorum size.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.