Şimdi Ara

[Çözüldü] Facebook hesabım açılmıyor, kimlik doğrulama sorunu!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
1
Favori
91.695
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar acil yardiminiza ihtiyacim var. Facebook'a her zamanki gibi google chrome dan giris yaptim. Fakat bu uyariyi verdi. Ne yapmaliyim lutfen biri yardim edebilir mi??

Lütfen Güvenlik Kontrolünü Tamamla
    Lütfen kimliğini onaylamak için aşağıdaki yöntemlerden birini seç:

Fotoğrafından arkadaşlarını tanı (saatlik sınıra geldin)

edit1: buyrun olayin resmi:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blueskyyy -- 29 Temmuz 2014; 14:09:02 >

• bir saat dolduktan sonra tekrar resimle taniyarak bulmaya calistim, baska bir arama motorunda kisileri aradim resimlere gore(diger face hesabimdan) tabii biraz uzun surdu her ne kadar hizli olmaya calissam da ...

ve sonuc olarak :P (oysa bence cogunu bulmustum :( )

birkac saat sonra daha hizli bir sekilde tekrar deneyecegim, ama sorun su ki acaba boyle birkac kez denersem birsey olur mu acaba ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blueskyyy -- 24 Temmuz 2014; 17:12:42 >

• Arkadaslar kac kere fotograflardan tanimayi denersem hesap kitlenir, deli edecek bu guvenlik sorunu beni.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blueskyyy -- 24 Temmuz 2014; 17:13:23 >
  • kimse yok mu cevap verebilecek...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blueskyyy -- 19 Temmuz 2014; 9:07:09 >

• Arkadaslar bir iki kez fotograftan tanima yapmaya calistim, orda cikanlari hemen farkli kaydet deyip kaydettim, ardindan tek tek cikan isimlere ve onlarin fotograflarina baktim, asinalik olsun diye, bir nevi sinava iyice hazirlandiktan sonra :P (kagit kalem bile aldim :P) tekrar yaptim ve hesap acildi cok sukur. cikan ekranda diyordu ki; hesabiniza surdan su saatte giris yapildi (hindistan o civarlar) bu siz misiniz, eger sizseniz tamam, degilseniz guvenligi artiracagiz. Bende sirf su isten kurtulmak icin evet evet o benim :P dedim. Acildi, simdi guvenligi artirmaya calisacagim.

Bu sorunu yasayacak, yasiyor olan diger arkadaslar icin soyluyorum. Sorular genelde ayni insanlarin cevresinde donuyor. Fotograflar genelde ayni. Eger size de cicek bocek gibi kafa karistirici resimlerle arkadas tanima yapiliyorsa; tavsiyem cok fazla hakkinizi kullanmadan ilk seferde her sorunun ekran fotosunu cekin, tahmininizi de isaretleyip ileri deyin. Eger acilirsa ne ala. Acilmazsa bir saat beklemeniz lazim tekrar denemek icin. Bu bir saatte cektiginiz ekran fotolarina calisin, hangi fotograflar cikmis hangi arkadasa ait, ornegin sonradan yaptiginizda X arkadasinizin oldugunu buldunuz ya, buyuk ihtimal o arkadas hakkinda yine soru gelecek. Niye bu kadar uzattim bilmiyorum bu yaziyi ama eger benim gibi hesabi gozden cikarmak istemiyorsaniz size tavsiyem bu. Yoksa sallaya sallaya olmaz, o olana kadar zaten muhtemelen sizden suphelenilir ve kimlik dogrulamaya kalirsiniz. Tabii kimliginizi acilmasi kesin olmadigi halde facebook a yollamak ister misiniz, size kalmis.

Kolay gelsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blueskyyy -- 19 Temmuz 2014; 9:07:37 >

• Sorunu çözmüşsün galiba. Fotoğrafları doğru tercih etmiş miydin yani doğru tanıdın mı?
  • Esclavage kullanıcısına yanıt
    Evet cok sukur cozdum :) . 5 soru geldi, ikisini gec dedim (max gecme hakki) diger 3 unu bildim yani 3/5'ini yaparak gectim :)
  • Fotoğrafından arkadaşlarını tanı (saatlik sınıra geldin) bu geldi seçemedim nasıl seçebilirim bunu
  • aynı sorun benedede var bende aynı yöntemi deneyeyim bari
  • quote:

Orijinalden alıntı: onur7676

Fotoğrafından arkadaşlarını tanı (saatlik sınıra geldin) bu geldi seçemedim nasıl seçebilirim bunu

Bir süre geçince tekrar denersin ama geçmek arkadaşin çoksa çok zor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • evet bana da olmuştu işte hesabınıza mexica tarafından girildi bu sizmiydiniz diye ben hayır dedim şifre değişmemi istedi sayılı harfli olsun ki bidaha girmesinler yavrum dedi bende tmm dedim değiştirdim bişe olmadı sonra

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ya ben hepsini doğru yapıyorum bitiyour sonra birden giriş yap diyor
  • arkadaşlar facem kimlik istedi bnde gönderdim ama bu sorun geliyo üstüne..
    Teşekkürler
    Belgelerinizi inceleyeceğiz ve isteğinizi işleme aldığımızda size bilgi vereceğiz..
  • Ben fake hesap açtım arkadaşlar bu sorun geldi ama niyet kötü değil sadece bi arkadaşa şaka yapıp kapatcaktık hesabı geri almayı çok istiyorum ne kadar yapsam da geçemiyorum bu fotoğraf bölümünü sonra kimlik doğrulama geliyor sahte kimlik bile hazırladım ama hala alamıyorum bir türlü napcam ben hesap o kadar iyiydi ki 6 günde 600 arkadaş ekledim nolur yardımcı olun .DD
  • Sağol Facemi Açtım

< Bu mesaj 18.9.15 tarihinde kaybolan verilerden kurtarılmıştır >
  • blueskyyy kullanıcısına yanıt
    Kardeş Şimdi
    Fotoğrafından arkadaşlarını tanı (saatlik sınıra geldin) Dİyor Ama (Fotoğrafından) En Baştaki Yazının Yanındaki Yuvarlaga Tıkla

@blueskyyy
  • Facebook saatlik sınıra geldin diye bi ekranla karşı karşıyayım lütfen yardım edin aşağıdaki yöntemlerden birini seç diyor ama aşgıda tıklanacak seçilecek bi yöntem yok gönder butonuna tıklıyorum seçeneklerden birini seç diyor bu ne saçma şeydir
  • r3ts R kullanıcısına yanıt
    24 saatte bir hak veriyor.Mesela denedin olmadı 24 saat beklemen lazım.Fakat denedin 1 saat sonra tekrar denedin,bu sefer son denediğin saat itibari ile 24 saat beklemen lazım.Kısacası son denemeden sonra 24 saat geçmesi lazım.
  • Ayrıca benim şöyle bir sorunum var.Ben bir şekilde gösterilen fotoğrafları doğru olarak işaretlememe ragmen beni tekrar kimlik doğrulama sayfasına atıyor.Bu sorun ile karşılaşan var mı.? 1.Haftadır bununla uğraşıyorum.
  • muhammet atış M kullanıcısına yanıt
    ben ilk denememde 1 saat verdi sonra yine denedim olmadı ama 24 saat falan demedi. ben gün içinde 2-3 kere falan denedim tekrar aynı şey oluyor biz size döneceğiz gibisinden yazı ve cıkış yap diyor

bunu tekrar denemem 24 saati başa alıyor değil mi , demek isteğin olay bu mu ?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.