Yüzbaşı
25 Mart 2014
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 67 (Bu ay: 2)
Gönderileri
Yazın bizde. İnş cnm.s.s.s yazacaklar yazsın 4-5 ay sonra görüşürüz. Rvp-nani-diego gibi yıldızları getirebilmişiz, eğer bu sene şampiyon olup direk gitme hakkı kazanırsak şampiyonlar ligine, bu transferler için iyi bir koz olur, hem prestij hemde ekonomik anlamda. Gerisi ikna etmeye bakar. Biraz daha yandexliyeyim....

2-3 gündür oyun çim sahada değilde buz zeminde oynanıyormuş gibi. Oyunda gereksiz bir hızlılık var daha doğrusu top durmuyor. Top bu kadar hızlı olunca oyuncunun topu kontrol etmeside zorlaşıyor 1-2 saniye animasyonu yiyorsun ardındadn zincirleme hatalar geliyor. Şu oyunu değiştirmeyin be artık kardeşim yeter ya. Pro clubta vaziyet bu şekilde sezon veya fut hakkında bir bilgim yok.
PS4 almak için bilgisayarımı satmak istiyorum. Piyasayı araştırdım ve en güncel fiyat listesini oluşturdum.
PS4 almak için bilgisayarımı satmak istiyorum. Piyasayı araştırdım ve en güncel fiyat listesini oluşturdum.
Takıma geldiğinden beri 5 maçtır üst üste oynadığını görmedim. Ya sakatlanıyor ya saçma sapan kırmızı kartlar görüyor. Bu adam bize gelmeden önce futbol hayatı boyunca 1 tane bile kırmızı kart görmemiş. Herneyse dünkü maçtada gördük ne kadar yetersiz çelimsiz olduğunu. Top tekniği isteidiği kadar yeterli olsun, dün ne bir top çalabildi ne kanatlardan gelen akınlarda kademeye girdi. Sahada dolaştı sadece. 2 tane şutu var biri kjalecinin üstüne diğeri kornere gitti. Topal sakatlanırsa bizim ahlimiz ne olur düşünmek bile istemiyorum. Hazır para ediyorken 3-5 me katara kakalamak lazım.
Fenerbahçe'mizin Avrupa maçlarını , çift çanağı vs olmayanlar, legal yollardan netten HD kalitede izleyebilecekler.

İZLEYEBİLMEK İÇİN
1- SOPCAST programını indirip, yükleyin. Üye olup, giriş yapın.

http://www.sopcast.org/download/win.html

2- Maç günü aşağıdaki linkten verilen bağlantılardan birine tıklayın. Tıkladıktan sonra Sağ üstte küçük bir pencere açılacak. Uygulamaya başlat deyip, sopcast programında yayının gelmesini bekleyin. İYİ SEYİRLER
http://livefootball.ws/17737-fenerbaxche-shaxter-prognoz-na-match-28072015.html

Not: Maç linkleri maç başlamadan 1-2 saat kadar önce sitede yayınlanmaktadır.

Beyler elimde 2 metin var, iki metini karşılaştırmak istiyorum. Amacım iki metindeki aynı kelimeyi bulabilmek. Fakat aynı kelimenin ne olduğunu bilmiyorum. Diğer tüm farklı kelimeleri silmenin bir yolu var mı? Veya iki metini birleştirip aynı olanları seç diye bir komut varmıdır?
.
örnek metinler:
-1.METİN-
Ali
Ayşe
Fatma
Hüseyin

-2.METİN-
Emre
Taner
Ali
Mete

Görüldüğü gibi tek ortak nokta ALİ. Fakat biz Alinin ortak nokta olduğunu bilmiyoruz esasında biz Ortak Nokta olan ALİ yi arıyoruz. Fakat Aliyi nasıl bulabiliriz?
Arkadaşlar @Harun50'nın önerdiği ekran kartı ve psuyu aldım. Lakin bilgisayarcıya götürdüğümde şu cevabı aldım '' Anakartını değiştirmen gerek''. Anakartımın fotoğraflarınıda aşağıya atıyorum. Sizce yeni bir anakart almaya gerek var mı? Ne yapmalıyım

SİSTEMİM
İşlemcim: i7 -3770 cpu @ 3.4 ghz

EKRAN KARTI+PSU

ANAKARTIM

Selam arkadaşlar,
Sistemim aşağıdaki gibidir, AMD veya nvidia farketmez GTA V online kasmadan çalıştırabilecek bir ekran kartı istiyorum. Şuanki psu 250 watt. Ekran kartına ek olarak, bu kartla beraber pcdeki tüm birimleri karşılayabilecek psu'da önerirmisiniz.
Not: 50-100 lira ekleyip şunu da alabilirsiniz demeyin lütfen çünkü kredi kartımın limiti en fazla 1000 TL. Şimdiden teşekkürler...

sistemim

selam beyler

Lisanslı türkiye ligini ikinci bitirerek şampiyonlar ligi bileti aldık. Ortasahada banko oynayacak sağlam oyuncu arıyoruz. Transfer sezonunun kapanmasına 2 gün kaldı, iletişim için burdan yazabilir veya origin id: emrey1o ekleyebilirsiniz.
Hakkında
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
PC
Otomobil
Mitsubishi
Mobil cihaz
Samsung
Operatör
Turkcell
Oyun Platformu
PC
Takım
Fenerbahçe
Steam
emreyyyyy
LOL
Zyra
Dünyadan Futbol
Mersin İdmanyurdu
İşlemci
Intel
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 7 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 9 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 437
İkinci El Bölümü Mesajları: 39
Konularının görüntülenme sayısı: 40.192 (Bu ay: 193)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 189 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.