Şimdi Ara

SKODA KAMİQ Türkiye Fiyatı Açıklandı (İncelemeler Geldi...) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
111
Cevap
1
Favori
8.837
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Eskiden yeni çıkan otomobiller 100.000 den başlardı.Şimdi ise 200.000 den başlıyor.

Türkiye'de ki ekonomik şartlar belli.Bu arabalar nasıl satılacak vede bu fiyatlar nereye kadar gidecek ..!
  • leopar35 L kullanıcısına yanıt
    Doğuş oto 15 bin fazla fiyat biçiyor yazmışsınız sizin bayi değil sanırım dimi o

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Scaladan haber var mı üstadlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yasino86 Y kullanıcısına yanıt
    Hayır ben doğuştan rezerve etmedim, doğuş oto diğer bayilerden 15.000 daha ucuza veriyor.(benzinli için)

• quote:

Orijinalden alıntı: beyinsis

pejo'yu çok sevdiğin belli ama:

-5008 tutmadı, makyaj falan da kurtarmaz artık onu. d sınıfı cip arka yarı bağımsız, tavan basık, kimse istemiyor
    -308 yeni de gelse tutmaz
    -208 yılın arabası olsa ne yazar o sınıfta polo, fiesta ve corsa hakim

sonuç olarak 3008 ve 2008 ile gider pejo. diğer modellerden bir cacık olmaz.

Alıntıları Göster
    Hocam 5008 tutmadı değil, getirmiyorlar yeteri kadar. Bayilerde kaparo verip sıra bekleyen bir çok kişi var. Ama bir Kodiaq değil o da ayrı bir konu 👍🏻

308’ i ( car of the year etiketli bu araçta ) doğru pazarlayamadığını kabul ediyor Peugeot. Yeni 308 için aynı hatayı tekrarlamazlar. Ama C HB segmenti çok karışık. Rekabet dişli. Golf, Astra gibi kültleşmiş modeller var. Fakat Peugeot çıkardığı her yeni modelde tutturdu bu işi. Yeni 308 üzerinde de çok çalışıyorlar. Doğru stratejiyle kıvırabilirler.

208 çok satıyor Avrupa’ da. Segmentinin şuanda en iyi ve en inovatif aracı. Termik ve elektrikli motorları aynı anda sunuyor. Ülkemize geldiğinde doğru stratejiyle satar diyorum ben. Her halükarda Polo’ dan oldukça ucuz olacaktır. İnsanların Peugeot’ ya karşı ilgisi arttı. 208’ de ilgi çekecektir.

• quote:

Orijinalden alıntı: 207m

Hocam 5008 tutmadı değil, getirmiyorlar yeteri kadar. Bayilerde kaparo verip sıra bekleyen bir çok kişi var. Ama bir Kodiaq değil o da ayrı bir konu 👍🏻

308’ i ( car of the year etiketli bu araçta ) doğru pazarlayamadığını kabul ediyor Peugeot. Yeni 308 için aynı hatayı tekrarlamazlar. Ama C HB segmenti çok karışık. Rekabet dişli. Golf, Astra gibi kültleşmiş modeller var. Fakat Peugeot çıkardığı her yeni modelde tutturdu bu işi. Yeni 308 üzerinde de çok çalışıyorlar. Doğru stratejiyle kıvırabilirler.

208 çok satıyor Avrupa’ da. Segmentinin şuanda en iyi ve en inovatif aracı. Termik ve elektrikli motorları aynı anda sunuyor. Ülkemize geldiğinde doğru stratejiyle satar diyorum ben. Her halükarda Polo’ dan oldukça ucuz olacaktır. İnsanların Peugeot’ ya karşı ilgisi arttı. 208’ de ilgi çekecektir.

Alıntıları Göster
    5008'i indirimle falan zorla sattılar. satan bir aracı neden getirmesinler?

208 avrupa'da çok satabilir, türkiye'de satmayacak bence. en son 206 ve 307 iyi satmıştı. 208 ve 308 başarısızdı.

• redmaner kullanıcısına yanıt
    Hocam NCAP te 1250 kg yazmıyor... 1156kg...

Benim teneke denen cliodan 80kg hafif...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sissil -- 23 Temmuz 2020; 0:7:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sissil

Hocam NCAP te 1250 kg yazmıyor... 1156kg...

Benim teneke denen cliodan 80kg hafif...
    Kendi katalog verisi 1251 kg boş ağırlık olarak. Şoför dahil edilirse yaklaşık 1325 kg
  • 207m kullanıcısına yanıt
    "Her halükarda Polo'dan ucuz olacaktır" demişsiniz.

Ben sizin kadar emin değilim.

508 Passat'tan ucuz değil, 2008 T-Roc'tan ucuz değil, 3008 ile Tiguan fiyatları kafa kafaya artık.

Peugeot Türkiye gördüğü bu ilgiden sonra hiçbir aracını VW muadilinden ucuza satmaya yanaşmayacaktır.
  • Darısı Scala nın başına. Fiyat bilgisi olan var mı?
  • 1.6 olan veriyon sarı sitede 275.000 den başlıyor :)
  • redmaner kullanıcısına yanıt
    Sitede yazanlar genelde tutmuyor.
    SKODA KAMİQ Türkiye Fiyatı Açıklandı (İncelemeler Geldi...)

• 2008 varken buna bakmaya gerek yok. İllaki satacaktır ama benim tahminim Peugeot 2008 satış rakamını asla yakalayamaz ve ben de tercih edecek olsam kesinlikle 2008i tercih ederdim.

Hem Motor Şanz. olarak hem de iç ve dış tasarım olarak 2008 komiqden en az 10yıl önde gibi.
  • 207m kullanıcısına yanıt
    aga 45binlik fark gayet normal. Karşılaştırdığın paket Allure paket ve Allure olmasa bile 1.2puretech 130hp eat8 i göz ardı ediyorsun. Donanım olarak Allure'da Açılır cam tavan da var onun dışında jantlar 17inç + 3 boyutlu Hologram etkili 10 inç dijital gösterge paneli + kablosuz şarj + Yarı deri koltuklar + Saten krom kokpit detayları ve kapı kolları vs bunların hepsi para... 2008 tasarım olarak senin de dediğin gibi kamiq'in içinden geçer ki tasarım da bir maliyettir. 45bin tl 'lik fark gerçekten normal ve bu farkın en önemli kısmı şanzuman ve motordur. 1.0tsi dsg ile kıyaslamak hata olur.
    Saygılar.
  • Puma yada t-roc varken bu araba sönük kalıyor bence

• Bayide arac yok. İlk parti sınırlı geldi, ikinci parti de ne zaman gelir belli değil.

Bizim millet 243e aldigi 1.6 TDI Dsg Kamiqleri sitede 285 e satisa cikarmis. Yazık günahtir ya. Bu nasil bir firsatciliktir.

• Bugun Yolda Gordum, cok guzel duruyor arac disaridan..Stoplar vs Led kayar sinyaller harika olmus..

• Backstreet kullanıcısına yanıt
    İci de guzel, t-roc tan daha iyi malzeme kalitesi var, golfe yakin diyebilirim. Tasarimi da cok hosuma gitti. Bulsam sportage i verip alacaktim, o derece begendim. Ayrica kendi aracimda da full cam tavan olmasina ragmen cam tavani bu kadar buyuk bi arac daha once gormemistim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi masterap -- 23 Temmuz 2020; 12:10:18 >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.