Şimdi Ara

SKODA KAMİQ Türkiye Fiyatı Açıklandı (İncelemeler Geldi...) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
111
Cevap
1
Favori
8.839
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Özellikle 1.0 TSI’ ın fiyatı gayet iyi. Hemen hemen aynı donanıma sahip, 2008 1.2 Puretech Allure’ un fiyatı 252 bin TL. Arada tam 55 bin TL fark var. 2008’ in artısı hayalet ekran ve cam tavan. Onlarada 10 bin TL dersek yine 45 bin TL fark var. Üstelik Kamiq, daha geniş ve ferah bir araç. Ha şöylede bir durum var, 2008’ in tasarımı falan Kamiq’ in içinden geçer, genel anlamda daha iyi bir araç olabilir ama 45 bin TL’ lik fark çok ciddi. Peugeot fiyat konusunda uçtu gitti. Şimdi ciddi bir rakip geldi. Bu fiyat farkını verip ben almazdım 2008’ i.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 207m

Özellikle 1.0 TSI’ ın fiyatı gayet iyi. Hemen hemen aynı donanıma sahip, 2008 1.2 Puretech Allure’ un fiyatı 252 bin TL. Arada tam 55 bin TL fark var. 2008’ in artısı hayalet ekran ve cam tavan. Onlarada 10 bin TL dersek yine 45 bin TL fark var. Üstelik Kamiq, daha geniş ve ferah bir araç. Ha şöylede bir durum var, 2008’ in tasarımı falan Kamiq’ in içinden geçer, genel anlamda daha iyi bir araç olabilir ama 45 bin TL’ lik fark çok ciddi. Peugeot fiyat konusunda uçtu gitti. Şimdi ciddi bir rakip geldi. Bu fiyat farkını verip ben almazdım 2008’ i.
    2008 in alınacak bir hali kalmadı hocam.Çok suistimal etti firma.Geçmişte hep derdim bu Peugeot çok araç satsa doğuştan beter olur diye.Fazlasıyla haklı çıkardılar.
    Yeni 208 den bilginiz varmı.Bir ara Eylül diyorlardı sonra erkene alabiliriz diyorlardı.

• kim buna bu parayı verir diyeceğim diyemiyorum çünkü araba yok. O yüzden doğuş fena yüklenmiş fiyatlara. İşi biliyorlar yazık bu vatandaşa.
  • quote:

Orijinalden alıntı: icemy

2008 in alınacak bir hali kalmadı hocam.Çok suistimal etti firma.Geçmişte hep derdim bu Peugeot çok araç satsa doğuştan beter olur diye.Fazlasıyla haklı çıkardılar.
    Yeni 208 den bilginiz varmı.Bir ara Eylül diyorlardı sonra erkene alabiliriz diyorlardı.

Alıntıları Göster
    PSA Türkiye, 2008 konusunda net sınıfta kaldı. Araya pandemi girdi tamam eyvallah, ama arabaya yüksek talep var diye de, bu kadar zam yapılmaz. 208 sanırım ekimden önce gelmez. Eylül zor gibi görünüyor. 208’ de geldiğinde muhtemelen yine talep çok olacaktır. 2008 kadar olmasada... Araç “ car of the year “ etiketiyle gelecek. İç tasarım 2008 ile birebir aynı zaten. Yani oldukça etkileyici. Bakalım bunu nasıl yönetecek PSA Türkiye, merakla bekliyorum. Üstüne birde 3008 ve 5008 makyajlı kasalar var. Sonrasında yeni 308 vs. Hiç boşluk yok neredeyse. Peugeot bayileri dolup taşmaya devam edecek. PSA Türkiye’ de bunu görünce zamlara devam edecek. Adamlar bunu farz edinmiş kendilerine.

• quote:

Orijinalden alıntı: 207m

PSA Türkiye, 2008 konusunda net sınıfta kaldı. Araya pandemi girdi tamam eyvallah, ama arabaya yüksek talep var diye de, bu kadar zam yapılmaz. 208 sanırım ekimden önce gelmez. Eylül zor gibi görünüyor. 208’ de geldiğinde muhtemelen yine talep çok olacaktır. 2008 kadar olmasada... Araç “ car of the year “ etiketiyle gelecek. İç tasarım 2008 ile birebir aynı zaten. Yani oldukça etkileyici. Bakalım bunu nasıl yönetecek PSA Türkiye, merakla bekliyorum. Üstüne birde 3008 ve 5008 makyajlı kasalar var. Sonrasında yeni 308 vs. Hiç boşluk yok neredeyse. Peugeot bayileri dolup taşmaya devam edecek. PSA Türkiye’ de bunu görünce zamlara devam edecek. Adamlar bunu farz edinmiş kendilerine.

Alıntıları Göster
    Evet katılıyorum. Çok fazla sevilen bu araçları fazla fazla satıp iyice ülkede yer etmek yerine, fiyatları yukarı çekip kâr etmeyi seçtiler.

1 sene sonra araçlar bulunabilir olduğunda bu liste fiyatlarının çok yüksek olduğu ortaya çıkacak. O noktadan sonra fiyatları da düşüremezler. Bundan sonra satışlar düşecek.

Aynı senaryoyu Peugeot 308'de de yaşadık.

• 207m kullanıcısına yanıt
    +1
    2008 de yaptığım hatayı 208 de yapmayacağım.Ekim olması daha iyi benim için.İnşallah abartmazlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi icemy -- 16 Temmuz 2020; 21:55:17 >
  • Moueson kullanıcısına yanıt
    Merdiven altından sonrasını okumadım harbi sıyırmışsın

• Araç donanım listesinde dijital kadran göremedim, ama incele videosunda dijital gösterge var, inşallah donanım listesinde hata vardır :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Ceycey1103

Araç donanım listesinde dijital kadran göremedim, ama incele videosunda dijital gösterge var, inşallah donanım listesinde hata vardır :)
    Şu an Türkiye'ye gelen araçların çoğu dijital göstergeli rahat olun.

Fiyatı belli değil sanırım ama yarın öbürsü gün illa ki belli olacaktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Moueson

200 binden girmiş 250 binden kapatmış . Kesinlikle bu fiyatlara asla satamaz . Skoda dediğin ucuz olmalı sonuçta vw'nin merdiven altı markası . Ama bu fiyatlar nedir !! Resmen ucmuşlar !
    Skoda premium bir marka değil , lüks bir marka değil hiç bir konuda iddiası da yok . Millet bu fiyatlara Mercedes veya BMW nin jipini alabilecekken neden bu dandik markayı alsın ki !
    o dediğin markaların en boş cipleri yarım milyondan başlıyor
    kamiqlerde daha gelmeden çoktan kapış kapış satıldı.
    git sor bakalım o fiyatlara alabiliyor musun?
    bir haftaya 190 binlik boş 1.0 motorlu paketi internette galerilerde mimimum 210.000 liraya görürsünüz.

bazılarının kafa 4 sene önceki fiyatlarda kalmış!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gnr -- 17 Temmuz 2020; 7:11:15 >
  • Aronadan bir tık pahalı olur demiştim. 170-180bin civarı bekleyenler maalesef haksız çıktı.. VW her zamanki gibi kendi markalarını birbirine vurdurmuyor. Arona biraz daha renkli bir iç mekana sahip. Kamiq Skoda kimliği nedeniyle çok renksiz. Geldi ama araba var mı acaba satış yerlerinde o da muamma..

• 3 tane bayi ile ve 4447780 skoda Türkiye ile görüştüm. Hiç araç yok hepsi satılmış.
    Kasım ayına kadar araç yok denildi. Opsiyon yaparız ama fiyat garantisi yokmuş. Ozamanki fiyat geçerli olurmuş.
  • Bu aracı incelenmiştim. Genişliği büyük. B segmenti gibi değil. Özellikle arka yaşam alanı bayağı geniş.

Ama tercih etmedim çünkü tasarımı aşırı sıkıcı. Ve o manuel el frenleri 2020 yılında çağdışı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi esenler otogarı alt katı -- 17 Temmuz 2020; 9:28:53 >
  • park halinde son bir haftadır 34 plakalı, ikidir Skoda Scala görüyorum. satışa ne zaman sunuldu ki?
  • manisa_tr kullanıcısına yanıt
    Hepsini Abdi İbrahim kiraladı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 1 motor, 18 jant ve cam tavan opsiyonuyla istesek ne zaman gelir araç bilen var mi?

• Bu tarz bir araçta 1.0 nasıl olur bilemedim ama bence şu piyasaya göre fiyatı fena değil gibi.
  • Oncelikle bayileri aradım, arkadaslarin dedigi gibi araclarin hepsi satilmis. Ayrica liste fiyatında arac yok. Hepsi boya koruma, seramik, cam filmi ivir zıvır vs diyerek fiyati gomcurmusler.

Su an siparis kotalari acilmamis, en erken ekim ayi diyorlar.
    Yani paraniz olsa bile arac alamiyorsunuz. Alsaniz bile kaziklanarak aliyorsunuz.

Ne diyeyim bu ulkede insan gibi yasamak, malk mulk sahibi olmak siradan insanlar icin hayalden öte.

• Vay amiq
    K basmamış pardon.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mrt20 -- 17 Temmuz 2020; 18:22:8 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.