Şimdi Ara

Skip Beat (Tanıtım)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
2.378
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Skip Beat
     Skip Beat (Tanıtım)

Yorum yaparken nasıl başlamam gerektiğini biliyorum ama tanıtım biraz zor geliyor ; sanırım ilk önce serinin genel özelliklerinden bahsetmek gerek resimlerdende anlaşılabileceği gibi romantizm , komedi öğlerini barındıran bir shoujo örneği diyebilirim ama tabiki ayrı bir tanıtım konusu açmamın sebebi bu genel özellikleri değil oldukça farklı konusu mükemmel karakter dağılımı ve manga tadındaki çizimlerin animeye bozulmadan aktarılması ; benden 2008 - 09 sezonunun bana göre en iyi animesi olan Skip Beat i öyle tarafsız , yorumsuz sadece genel bilgi vererek anlatmamı beklemeyin

Shotaro - Kyoko - Tsuraga ana karakterlerimiz . Kyoko Chan ilk bölümden kalbinizi kazanıyor ; Shotaro ünlü bir şarkıcı olmak için Tokyo ya yerleşmeye karar veriyor ve hikayenin başladığı noktada ikinci single ını yeni çıkarmış ve oldukça popüler özellikle bayan hayranları arasında ; işte Kyoko chanımız hayatını Shotaro ya adamış bir melek onunla birlikte okulunu yarım bırakıp Tokyo ya gelmiş ve o işten o işe koşturup Shotaro denen pisliğin hizmetçiliğini yapıyor (ne kadar tarafsızım değil mi) Olayların nasıl geliştiğine fazla girmiyorum fakat Kyoko chan Shotaro nun gerçek yüzünü görüyor ve kendisinden intikamını alacağına yemin ediyor işte esas hikaye burada başlıyor . Kyoko chan show dünyasına girip Shotaro yu yok etmek amacında (gerçi ileride amaçları biraz değişiyor) neyse bir şekilde LIME isimli bir menajerlik şirketine kabul ediliyor . Hikayemizin diğer kahramanı oldukça ünlü bir oyuncu olan Tsuruga da bu şirkette çalışmakta . Hikayenin bundan sonraki gidişatı ise bu güne kadar kendi için hiçbir şey yapmamış bir meleğin yeniden doğuşu ve şöhret yolundaki eğlenceli , komik birazcıkta üzücü macerası . İyi seyirler , ah unutmadan hatırlatayım seri şu an devam etmekte ve İngilizce çevirileri 20. bölümde .

Ve Skip Beat in en sevdiğim kısımlarından biri kapanışı

• Ben buna başlamak istiyorum ama devam etmesi beni bunu ertelemeye zorluyor.
  • kaliteli bir fansub grubu ancak 9. bölüme kadar çevirmiş onlar bitirsinde animeyi indiririm ondan sonra bu arada mai sen hangi gruptan izliyorsun iyimi izlediğin grubun görüntü kalitesi altyazısı falan
  • Ellerine sağlık hocam iyi olmuş.

Ben de izliyim bi nasılmış
  • @dombilibili
    Aslında ben Chihiro nun subları ile başladım izlemeye ama ne yazıkki onlar 13. bölümde projeyi durdurdular , şu an Horriblesub ın çevirileri ile devam ediyorum ama Crustyroll isimli grupta çevirmekte ve görüntü kaliteleri daha iyi ama Chihiro forumunda Horriblesub ile devam etmesini istedi Skip Beat fanlarının bende ondan onları tercih ediyorum 120 mb her bölümün boyutu yani pek kaliteli değil ; çevirileri mükemmel değilsede idare ediyor ama Ureshii grubu bitirdiği gibi onların çalışmasını indirip arşive atacağım bende senin dediğin gibi (hayat hikayemide anlatayım mı nasıl olsa başladım bir kere konuşmaya)

Mangayı tercih ederim diyenler ve hikayenin daha ileri basamaklarını merak edenler içinde mangasını öneririm , benim ilk 10 umda yer alan bir manga animeside aynı şekilde daha bitmeden en sevdiğim seriler arasına girdi diyebilirim .

• bende ureshii grubunu beklemeye karar verdim yorumları okudumda Horriblesub grubunun anidb de pek beğenilmemiş chihiro grubu bıraktığı için devam ettiğini söylemiş bazılarıda o yüzden en iyisi beklemek sanırım bu arada sen mangasınıda okuduğun için biliyorsundur sanırım mangası devam ediyor şu an anime mangasının hangi bölümüne kadar gelmiş durumda anidb de
  • Anime manga nın 44 - 45 inci chapter ında şu an sensei boşver sen animesini mangasına başla ya da boşver animedeki seslendirmeler çok mükemmel başlama mangasına çekiciliğini kaybetmesin .
  • sonu pek beklendiği gibi bitmesede gerçekten eğlenceli bir anime
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.