Şimdi Ara

Skechers Kullanan?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
1
Favori
63.945
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Skechers marka ayakkabı kullananların yorumlarını merak ediyorum.Tavsiye eder misiniz özellikle gowalk modeli

• quote:

Orijinalden alıntı: Citizen

Rahatlik olarak kesinlikle cok iyi, ama hemen eskiyor, ozellikle ayakkabinin ustundeki ag kisimlari hemen yirtiliyor.

Sirf rahat diye giyiyorum, eski gorunumden dolayi hanimla misafirlige falan gitsek hep kavga ediyoruz, yine mi sunlari giydin diye.

2 ayda falan su hale geliyor: (bu ikinci cift ayakkabim, birincisi de 2 ayda ayni duruma geldi)

Bu mesaja eklenen görseller:

Skechers Kullanan?

Citizen, Mesut bey seni insaattami gönderiyor o ayakkabının hali ne öyle 2 ayda
    Rahatlik olarak kesinlikle cok iyi, ama hemen eskiyor, ozellikle ayakkabinin ustundeki ag kisimlari hemen yirtiliyor.

Sirf rahat diye giyiyorum, eski gorunumden dolayi hanimla misafirlige falan gitsek hep kavga ediyoruz, yine mi sunlari giydin diye.

2 ayda falan su hale geliyor: (bu ikinci cift ayakkabim, birincisi de 2 ayda ayni duruma geldi)

Skechers Kullanan?
  • Rahat ama deger mi sana kalmis

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Siyah Memory Foam'ın önü 3. günde kırıldı, değişimden gelen yeni ayakkabı da ertesi gün aynı yerden kırıldı
  • 3 keredir onların ayakabılarını kullanıyorum çok rahatlar ayrıca bir sıkıntı yaşamadım ben memory foam lı alın mümkünse çok iyi oluyor

• bu ayakkabılarda kalıplar nasıl oluyor bilen var mı? tam numaramızı alsak sıkıntı yaşar mıyız?
  • Hocam beğeneni çok, dünyaca sevilen bir marka lakin ki ben hiç beğenmemekteyim. Tabanı saçma derecede yumuşak geliyor, hamura basıyormuş hissi uyanıyor bende. Alırken satıcının gazına geldim, içime sinmeye sinmeye aldım, bir seneye yakın da kullandım. Sorun yaşamadım ama sevmedim de hiç. Ara sıra terletiyordu bi o battı gözüme. Eskiden de çok memnun kaldığım nike free 5'e geçtim onu kullanıyorum şimdi, hiçbir şeye değişmem, sonuna kadar da öneririm onu.
  • Memory foam modelini kullaniyorum. Ben memnunum iyi bakarsan yirtilma falan da olmaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • https://www.google.com.tr/search?q=skechers+srr&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0CAgQ_AUoAWoVChMItouJwb6cyAIVR1ksCh2KQQz0&biw=1280&bih=800#imgrc=ect2MvkW9LwDUM%3Attp://www.skechers.com.tr/satin-al/erkek-yuruyus-ayakkabisi/skech-air-20-brain-freeze-51471-bkbl su anda bunu almayi dusunuyorum ama skechers in eskiden aldigim bi tane ayakkabisi vardi kosu ayakkabisi diye geciyordu tabani delik esneyebilen biseydi modelini unuttum ama bulursam editlerim 4. Gunden tabani kaymisti ):

Edit: https://www.google.com.tr/search?q=skechers+srr&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0CAgQ_AUoAWoVChMItouJwb6cyAIVR1ksCh2KQQz0&biw=1280&bih=800#imgrc=ect2MvkW9LwDUM%3A

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mans not hot -- 29 Eylül 2015; 17:57:27 >

• Kesinlikle skechers ayakkabı almayın, fiyatı çok pahalı ama ayakkabı aşırı kalitesiz, çünkü 3-5 giymeye mahvoluyor. Giyilemez hale geliyor, yani yırtılıyor. Firmada zaten hiç ilgilenmiyor. tabanı rahat ama verdiğiniz paraya yazık. çok çok kaliteli markaları daha ucuza alabilirsiniz. Biraz araştırın, şikayetvar.com' a bakın beni anlarsınız. Kesinlikle tavsiye etmiyorum. sıkıntı çekmek isteyen alsın....
  • Rahatlik olarak kesinlikle cok iyi, ama hemen eskiyor, ozellikle ayakkabinin ustundeki ag kisimlari hemen yirtiliyor.

Skechers Kullanan?

• bende 51360 memory foam kullanıyrum rahat ayakkabı deri diyor ancak 2-3 giyişte ayakkabının üst ve yan kısımlarının şekli bozuldu rahat mı rahat çok sağlam değil bu kadar para eder mi oda tartışılır
  • Snickers diye okudum...

• Bende de war cok hafif rahat
  • 6 ayda bir ayak tabanım için topukluk yaptırıyordum çok masraflı bide illet. baya internetten araştırdım memory foam diye bir özellikleri var çok rahat ayakkabı. Topuk dikenimin ağrılarını azalttı.
    2 yılda bir yenilemek lazım tabi, en azından tabanlık yaptırmakdan kurtardık. almadan önce mutlaka memory foam olmasına dikkat edin ama diğerleri aynı etkiyi yapar mı bilmiyorum.https://www.skechers.com.tr/erkek-ayakkabi
  • Cok rahat ama özen göstererek kullanmazsan cabuk eskir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ilk kez bayramda aldım bu ayakkabıyı pederde aldı

Hayatımda bu kadar rahat ayakkabıyla daha karşılaşmadım sağlamlığı konusunda endişeleniyordum ama sıkıntı çıkarmadı daha.

yeni sezon ürünüydü 330'a aldım.
  • Sağlam ayakkabılardır. Şahsen Amerika'da 40-50 dolara bir arkadaşım sürekli alıyor arada bize de getiriyor sağolsun. Burada 300 TL
  • Hayatimda bir sefer bot'unu aldim. Baya saglam falan gorsen tank gecse uzerinden birsey olmaz. Dedim tam iste gunluk santiyede giyilecek bot. Neyse dondum izinden basladim calismaya. Degil sahada, santiyede giymek 1 hafta sonra tabani acildi. Resmen sokaga atilan para. Bir daha da bu marka olan hicbirsey almadim.
  • Gençler skechersin foam memory modelinden bir tane almayı düşünüyorum.Denedim rahatlık olarak kesinlikle sıkıntısı yok.Tek kaygılandığım sağlamlığı.Çünkü dışı ful bez gibi sanki bi yere takılsa yırtılcak gibi geliyor bana.Ha durduk yere nıye takılsın da örnek verdim sadece.Birde kirlenınce temizlenmez gibi geldi.Kullananlar bi aydınlatabilir mi?
  • Müşteri memnuniyeti sıfır olan bir marka.

Bizim ufaklığa sketchers ayakkabı aldık. yazın ayakkabı dışarda durunca güneşten tabanı büzüştü(yanındada adidas ayakkabı vardı ona hiçbirşey olmadı).

Aldığımız yere 6 ay 2 hafta sonra geri götürdük adamlarda sketchers istanbula göndermiş. Belli bir süre sonra sketchers istanbul ayakkabıyı aynen iade geri göndermiş.

Neden aynen iade ettiniz diye sorduğumda verdikleri cevap şu şekildeydi :

Bizim ayakkabıların garantisi 6 aydır, siz bu süreyi geçmişsiniz. Bizde tadilat olayı yok. Ayakkabı 6 ay içerisinde bozulursa önce inceleriz üretim hatası varsa değiştiririz üretim hatası yoksa yine aynen iade ederiz dediler.

Yani adamlar 6 aydan sonraki ayakkabılara bakmıyoruz. 6 ay içindeyse inceliyoruz.(koşulsuz şartsız değişim yine yok.) diyorlar.

Bu markayı tercih ederken bu yazdıklarımıda dikkate alın. şu an elimizde tabanı tamamen büzüşmüş bir bebek ayakkabısı var.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.