Şimdi Ara

SKANDALA GEL TURKCELL BANA 400 TL LİMİT BİÇTİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
57
Cevap
0
Favori
8.245
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar bugün bir Turkcell bayisine uğradım faturalı hatta geçip lifecell paketine abone oldum.
    normalde taksitle telefon hayatımda almadım almayıda düşünmem ama gelmişken güzel bir fırsat varsa 2. telefon olarak büyük ekranlı birşey alırım belki diye cihaz sordum. önce finanstan limitinizi öğrenelim dediler. 1-2 bilgi sordular sonra bana en fazla 400 tl lik telefon alabileceğimi söylediler

ve ben üst düzey sayılabilcek devlet 3/2 devlet memuruyum bankada para var,üstüme ev,araba,arsa vs hepsi var. multi zengin değilim ama var oğlu var yani öyle söyleyim.
    Turkcell saçma sapan bir sistem kurmuş müşteri kaybetmeye birebir
    madem çalışmayan sistem kuracaksınız neden girişiyorsunuz böyle işlere

• Türkcell puanlarınızla alakalı. Eviniz, arabanıza bakılmıyor. Türkcellde kaç yıl kaldınız, düzenli ödeme yaptınız mı buna bakılıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sen arabayı yada evi benim üzerime yap ben sana ıphone 8 plus x note 8 alırım bizde öyle şey yok 3 adet alabiliyor hemde
  • quote:

Orijinalden alıntı: circassianmen

Türkcell puanlarınızla alakalı. Eviniz, arabanıza bakılmıyor. Türkcellde kaç yıl kaldınız, düzenli ödeme yaptınız mı buna bakılıyor.

18 yıldır Türkcelliyim ama faturasız hattaydım ilk defa faturalıya geçtim. Sanırım sistem bunun yüzünden yanılgıya düştü ama benim değindiğim nokta, madem Türkcell böyle bir sistem kurdu insanların ödeme gücünü tespit edecek algoritma yapabilmeli yoksa böyle müşteri kaybederler ben mesela dün limit problemi yaşamasaydım cihaz alıp çıkabilirdim mağazadan.
  • dermeister01 kullanıcısına yanıt
    Valla faturasız bile olsanız puan kazanıyorsunuz diye biliyorum. Belki bir hata olmuştur. TİM bayilerinden denemenizi tavsiye ederim. Türkcellde işiniz olduğunda en profesyonel ekip onlar oluyor.

• Bende dün itibariyle, geçtim faturalıya.

Sorgulama yaptım 400₺ verdi. Eminim faturaları ödedikce limit de artacaktır.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lene kullanıcısına yanıt
    o zaman faturasızdan faturalıya geçen herkese 400 tl veriyor ama yanlış... madem kredi derecelendirme gibi bir sistem yapıyorsun o zaman çok parametreli bir sistem yapman gerekiyor.
    Tim de ki eleman, yeni faturalı ya geçen birine 6. gününde 6splus verdik dedi. Belkide platinium üyesi olabilir bilmiyorum. Onlara ek limit kredi çıkıyor. Biz yeni üyeler biraz beklememiz lazım. Bir ara 90 gün olayı vardı.

• Fatura larınızı düzenli öderseniz kıredi limitsiz artar arkadaşlar
    SKANDALA GEL TURKCELL BANA 400 TL LİMİT BİÇTİ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İbrahimEsad -- 21 Ocak 2018; 1:26:51 >
  • faturayı düzenli ödeyene limit artırsınlar doğru ama yeni hat alanlar ya da faturalıya geçenler için başka parametrelere bakmaları lazım. şimdi Ali Koç gidip turkcell den hat alsa ve kontratlı telefon almak istese adama 400 tl limit biçecekler
  • İbrahimEsad kullanıcısına yanıt
    Bende tam bu şekilde diyordum. PLATİNİUM ÜYE VİP 'sir aga 😎

Ali Koç platinium paket alır. İlk fatura sonrası iPhone X alır çıkar..

• quote:

Orijinalden alıntı: Lene

Ali Koç platinium paket alır. İlk fatura sonrası iPhone X alır çıkar..

• Platinum 35 GB paketi - - 165 ₺ gözüküyor.. Bunu alan adama'da 400₺ limit "küfür gibi bir şey olur..

Anlatmak istediğim bu yani..

• quote:

Platinum 35 GB paketi - - 165 ₺ gözüküyor.. Bunu alan adama'da 400₺ limit "küfür gibi bir şey olur..

Anlatmak istediğim bu yani..

şuan sistem böyle bana 400 tl limit verilmeside bana küfür gibi geldi.

bu arada Ali Koç un bir tane blackberyy si bir tane de tuşlu nokia telefonu var yakından görmüş biri olarak söylüyorum. öyle sandığınız gibi iphone x falan kullanmıyor. artık güvenlik mi? mütevazilik mi? yoksa ikisi birden mi? bilmiyorum.
    Neyse takmayın ya kafaya. Nasıl olsa artar ilerki aylarda. Ben dün geçtim mesela 400 ama, eminim faturaları düzenli ödedikce artacaktır.. Acelem yok.

• quote:

Neyse takmayın ya kafaya. Nasıl olsa artar ilerki aylarda. Ben dün geçtim mesela 400 ama, eminim faturaları düzenli ödedikce artacaktır.. Acelem yok.

aynen zaten bende belki zevkine büyük ekranlı birşey alırım diye öylesine sormuştum. şuan iphone 7 kullanıyorum muhteşem telefon ama ekranı küçük, huawei mate 10 lite için sormuştum çünkü faturaya ek alınca peşin fiyatından bile ucuza geliyor.Ekranıda kocaman 5.9 inç
    Bende 8 plus düşünüyorum bakalım. Hayırlısı

Büyük ekran benimde favorim 👍

FaturaSıZ oLMak puan kazandırMıYor.

Puan kazanmak için faturalı olmak gerekiyor.

Bu bağlamda kaç sene Turkcell abonesi olduğunuz önemli değil.

Faturalı olduğunuz sürece ödediğiniz fatura tutarı ve yaptığınız düzenli ödemeler puan kazandırıyor.
  • Lene kullanıcısına yanıt
    Büyük ekran seviyorSAN tablet kullan.

Eskiden bende büyük ekranlı telefon severdim ancak sonradan telefon ile tableti birbirinden ayırdım.

Normalde film izleme işini tabletten yapıyorum.

Ayrıca telefonla konuşurken borsayı tabletten takip ediyorum.

Normalde ortalama boyda telefon işimi görüyor.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.