Şimdi Ara

SJCam M20 Aksiyon Kamerası incelemesi ( Gyro + 4K + inanılmaz netlik ) GearBest (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.507
Cevap
66
Favori
68.163
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Musical Otopsi

Olgu hocam cihazın fotoğraf çekim kalitesi nasıl örnek atabilir misiniz ?

//forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=117977938

//forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=118016741

Kayıpsız netlikler :https://www.dropbox.com/s/1oggj5s0ju6zfgi/Orjinal_m20veXiaomi_REsimleri.rar?dl=1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OlguErhan -- 20 Temmuz 2016; 21:15:50 >
  • Sjcam m20 satan var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi korayalttantire -- 20 Temmuz 2016; 23:26:20 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • M20 mobil uygulaması nasıl? app store'daki uygulamada desteklenen cihazlar arasında nedense m20 yazmıyor. Xiaomi yi app ile kıyasladığınızda artıları eksileri neler?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • korayalttantire K kullanıcısına yanıt
    OlguErhan kullanıcısına yanıt
    m20 uygulaması cok basit görünüyor ama yeni yazılım üzerinde çalışma yapılıyormuş. keşke xiaomi yazılımı ile birlikte çalışıyor olsa güzel olurdu.
    olgu hocam siz de sjcam zone mi kullanıyorsunuz yoksa başka bir program mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tanrianubis

m20 uygulaması cok basit görünüyor ama yeni yazılım üzerinde çalışma yapılıyormuş. keşke xiaomi yazılımı ile birlikte çalışıyor olsa güzel olurdu.
    olgu hocam siz de sjcam zone mi kullanıyorsunuz yoksa başka bir program mı?

Açıkçası üzerinde Lcd ekran olduğu için cihazın uygulamasını bile indirmedim. Ayrıca tablet var sd kartı çıkartıp dosyaları keyifle izliyorum. Dandik pirana 4 çekirdek mi neydi 2 sene önce aldığım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • OlguErhan kullanıcısına yanıt
    hımmm.. tabi o da dogru :) ekran olduktan sonra ne gerek var. xiaomi yi ye gitti benim aklım:)
  • m20 lle birlikte yedek bataryasını da aldım ancak powerbank ile şarj etsem cihazda bi sıkıntı yaratır mı?
    hem cep telefonu hem de m20 ilekullanmak için almayı düşünüyorum ne dersiniz? aranızda şarj için powerbank kullanan oldu mu?
    bu ürün gözüme çarpıyor ücretsiz kargosu ile

http://www.hepsiburada.com/tp-link-tl-pb10400-10400mah-cift-1a-2a-usb-cikisli-el-fenerli-tasinabilir-sarj-cihazi-kilif-hediye-p-TELSARJTPL10400?magaza=Ofmat+Teknoloji&wt_gl=cpc.tum.genel.pla&gclid=Cj0KEQjwwry8BRDjsbjMpPSDvagBEiQA5oW0nOM3gOz81Iss66U1To7MIg6DrhaxJrwV9F4k18LyaWUaAjBA8P8HAQ

• bende aldım sonunda
  • olgu hocam xiaomi 2 den sonra m2 ye bakmazsın diyordum :D ama güzel video olmuş eline sağlık
  • quote:

Orijinalden alıntı: AYSST

olgu hocam xiaomi 2 den sonra m2 ye bakmazsın diyordum :D ama güzel video olmuş eline sağlık

Kayıtlar bir arkadaşıma ait,

M20 F/P lideri şu an için 2016 da

Şimdi 8 dk 4K çekimi yaptım ( Xiaomi 2 ) kamerası ile 3.8 gb yer kapladı yaw onu Youtube ye aktarıyım dedim Upload ve oraya yüklemesi 4.5 saat sürdü Tmm herşeyi becerdimde yükledikten sonra göstermek için arkadaşın bilgisayardan açayım dedim 4K da Pc kastı Hadi laptopu yeni imiş oradan açalım dedik - izledik 2Gb veri harcadık 8dk video izlemek için, Adil kullanım kotası göçtü

Kısacası 1080P 60 fps candır, 4K heyecan

Bahsi geçen çekim :https://youtu.be/UEC2eK7U_F4

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• bence xiaomi 2'nin en önemli özelliği - 1080p 120 fps
  • Ben de satın alabildim sonunda

SJCAM M20
    Yedek patarya
    cp-GPK4 aksiyon kiti
    mixza 64gb sd kart.

131$ 400tl tuttu hepsi 19unda siparişi verebildim. 20 temmuzda kargoya verildi.
    Yakınlarda eline kargosu geçen arkadaşlar yaklaşık kaç günde geliyor? Tahminim hollanda tabanlı bir kargo yada hollanda'dan geliyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: turcoblanco

Ben de satın alabildim sonunda

SJCAM M20
    Yedek patarya
    cp-GPK4 aksiyon kiti
    mixza 64gb sd kart.

Yakınlarda eline kargosu geçen arkadaşlar yaklaşık kaç günde geliyor? Tahminim hollanda tabanlı bir kargo yada hollanda'dan geliyor?

Hadi hayırlısı, 3 hafta gibi sürede geliyor ortalama.
  • quote:

Orijinalden alıntı: OlguErhan

quote:

Orijinalden alıntı: turcoblanco

Ben de satın alabildim sonunda

SJCAM M20
    Yedek patarya
    cp-GPK4 aksiyon kiti
    mixza 64gb sd kart.

Hadi hayırlısı, 3 hafta gibi sürede geliyor ortalama.

sağolun hocam ayrıca özel çabalarınız yardımınız ve bu incelemelerle yol gösterdiğiniz için teşekkürler. sabahına sahibinden de xiaomi yi+ kingma su altı kabı+kafa+göğüs bandı alacaktım 400 tl ye. gece foruma bir bakayım dedim konularınızı gördüm. özellikle yi vs m20 gyro videosunu izledikten sonra farkı anladım sayenizde

• OlguErhan kullanıcısına yanıt
    resmen bombaymış yasananlar... bu da bize neyi gösteriyor.. biz henüz 4k ya hazır degiliz :)
  • Satan yok mu yahu? :)

3 kişi/firma buldum. Hepsi 10 güne kadar gelecek dedi. Tak diye alabileceğim bir yer yok mu acaba?
    Sirkeci Altın Han'da falan satan bulunur mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: AYSST

m20 lle birlikte yedek bataryasını da aldım ancak powerbank ile şarj etsem cihazda bi sıkıntı yaratır mı?
    hem cep telefonu hem de m20 ilekullanmak için almayı düşünüyorum ne dersiniz? aranızda şarj için powerbank kullanan oldu mu?

Bunu bende merak ediyorum, powerbank ile şarj etmeyi veya direkt çalıştırmayı deneyen oldumu acaba?

• Olgu hocam, son su videolarınızdan sonra m20 almaya karar verdim işbankası kart ile alıcam bir skıntı yaşamam umarım , birde fiyat olarak şuan 92 dolara hala alabiliyor muyuz ?
  • 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.