Şimdi Ara

SJCam M20 Aksiyon Kamerası incelemesi ( Gyro + 4K + inanılmaz netlik ) GearBest (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.508
Cevap
66
Favori
68.159
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Kemara bugün elime ulaştı. Tekrardan teşekkürler.

İlk kullanımda yapmamız gereken bir ayar var mı? Ya da telefonlardaki piksel testi gibi bir test yapmamız gerekir mi?
  • Gearbest bir şey demeden 20 ya da 30 dolar yazıyor sanırım otomatik olarak. Benimkine 20$ yazmışlar.

Yanına aldığım şeyleri yazayım fikir verir:

Sd Kart
    Yedek pil ve şarjer
    Floating Stick
    Selfie Stick
    Baş bandı
    Çanta

Sd Kart mecbur çünkü içinden çıkmıyor. Diğerleri opsiyonel. Tatil paketi benimki =)

Link isterseniz paylaşabilirim. Linkler uzun olduğundan burada kalabalık yapmasın diye yazmadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: noGret

Olgu Hocam,

Kemara bugün elime ulaştı. Tekrardan teşekkürler.

İlk kullanımda yapmamız gereken bir ayar var mı? Ya da telefonlardaki piksel testi gibi bir test yapmamız gerekir mi?

Yok yaw menüler türkçe zaten ayarla dili türkçeye bak keyfine

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • deli olacam ya. banggoodan alayim dedim basima gelmeyen kalmadi. daha gecen hafta 80 dolarlik alisveris yaptim sıkıntı yasamadim. bir kac kere odeme hatasi aldim pes ettim. mail geldi paraniz cekildi diye. banggood hesabina bakiyorum hala odeme bekleniyor yaziyor. destege yazdim derdimi zor anlattim. 2-3 haftada geri yatiralacak paraniz sipariste sorun olusmus dedi. 2-3 hafta ne cihazi alabilecegim nede parami. ustelik geri odeme alirken kur farki yiyecegim cok zarari ugrattin beni banggood cookk

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Havya Makinesi -- 25 Temmuz 2016; 16:48:55 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Havya Makinesi

şu aksiyon kameralarına facebooktan vb canlı yayın özelliği gelse ne güzel olur

lg ekşın cam, da var canlı yayın
    4k 30 fps
    face uzerınden mı ALLAH bılır
  • /07/2016 12:17:00 Gonderi (Cikis) alip verme merkezinde alindi Receive item at office of exchange (Otb) - - Netherlands (the) (Yurt Disi)
    2 19/07/2016 12:17:00 Gonderi yurt disina sevk edildi (Giden) The item was forwarded to the destination country (Otb) - - Netherlands (the) (Yurt Disi)
    3 20/07/2016 14:30:00 Gonderi yurtdisina sevk edildi Send item abroad (EDI-received) - - Netherlands (the) (Yurt Disi)
    4 23/07/2016 13:48:04 Gonderi (Varis)alip verme merkezinde alindi Receive item at office of exchange (Inb) - - Turkey
    5 23/07/2016 16:47:51 Gonderi gumruge sevk edildi (Gelen) Send item to customs (Inb) - - Turkey
    6 23/07/2016 16:47:51 PTT İşyerine Girdi Yurtdışı Kabul Geliş Kaydı Yapıldı İST.ULUSLARARASI PİM/İST.ULUSLARARASI PİM BAŞAKŞEHİR İSTANBUL(AVR)
    7 25/07/2016 13:25:11 PTT İşyerinden Çıktı PTT İşyerine Sevk Edildi İST.ULUSLARARASI PİM/İST.ULUSLARARASI PİM BAŞAKŞEHİR İSTANBUL(AVR)
    8 25/07/2016 15:01:06 PTT İşyerine Girdi Posta Teslim Bordrosu Mübadele Servisine Geldi İSTANBUL AVPİM/İSTANBUL AVPİM ARNAVUTKÖY İSTANBUL(AVR)
    9 25/07/2016 15:09:20 Torba Geliş Kaydı Yapıldı İSTANBUL AVPİM/İSTANBUL AVPİM ARNAVUTKÖY İSTANBUL(AVR)

İlk defa bir kargom böyle acayip bir rota izledi .) , iki ihtimal ya takılıp geri dönecek yada 60 kuruşta olsa vergi cıkacak

• Arkadaşlar bende sipariş vereceğim ama "Warehouse Options: CHINA EU" bu kısımdan hangisini seçiyoruz acaba?
  • Micro-SD kartim var. Onun disinda aldiginiz aksesuarlarin linkini paylasabilir misiniz? @noGret

Ayrica Warehouse ne seciyoruz onu ben de merak ettim.

• seçeceğiniz warehouse gearbestin depolarının olduğu ülkelerdir. yani size çinden ya da avrupadaki depodan ürün gönderme seçenekleri sunuyor. tercihim çin deposudur, en azından o üründe indirim kodu kullanarak cihazı 91.99 dolara getirebilirsiniz.
    cihaz için bir çok aparat zaten kutu içinde geliyor, ancak yedek batarya şarj cihazı gerekli, isteğe göre kafa - gögüs bantları ve monopod eklenebilecek güzel aksesuarlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tanrianubis -- 26 Temmuz 2016; 8:29:01 >
  • warehouse olarak EU seçildiğinide altta "Shipping Cost:Cannot ship to Turkey" uyarısı çıkıyor buna dikkat edin. meali :D "Ürün bu depodan Türkiye'ye gönderilemiyor" ancak siz yine de bi kargo sayfasına kadar ilerleyin belki gönderirler.

sd card alıcam sitede max 32 gb destekliyor yazıyor ama bana az gibi geldi
    http://www.hepsiburada.com/samsung-64gb-microsd-evo-plus-class10-80mb-sn-hafiza-karti-sd-adaptor-mb-mc64da-tr-p-FTHFZSAMEVOPLSMC64
    bunu almayı düşünüyorum sıkıntı bi durum olur mu bana çalışır gibi geliyor. tavsiyesi olan var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AYSST -- 26 Temmuz 2016; 10:09:53 >

• godofsail kullanıcısına yanıt
    avpime girdiyse şehrinize yönlendirilecek büyük ihtimal hocam
  • Şimdi baktım Balıkesir gitmiş şehrim İstanbul .)

Bir sorun var herhalde

• amköv 7000s ile arasındaki fark sadece gyro mu ?

iki ürün arasında 28 dolar oynuyor m20 buna değer mi ?
  • AYSST kullanıcısına yanıt
    32 yazıyor ama 64 de destekliyor. bende bu kartı kullanıyorum cihazda. baya güzel performansı var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tanrianubis -- 26 Temmuz 2016; 13:13:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: LegendPunch27

amköv 7000s ile arasındaki fark sadece gyro mu ?

dostum ben bu ikilemi çok yaşadım görüntü olarak amkov daha iyi ben bunu herkesle tartışabilirim :D ancak sonuçta hareketli görüntüler çekmek için alıyoruz bu kamerayı ve sallantılı görüntü güzel çekse bile bir seyir zevki vermediği için ortaya tatmin etmeyen bir sonuç çıkıyor. forumdaki tecrübeli, iki cihazı da kullanmış arkadaşlarla konuştum kararımı m20 dan yana kullandım. şu an cihaz yolda ama hala amkov gönlümde bir yara tercih senin
  • arkadaslar bu kumandayı su altında kullanabilmemizin bir yolu var mı acaba? balon icine koymanın haricinde :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: AYSST

quote:

dostum ben bu ikilemi çok yaşadım görüntü olarak amkov daha iyi ben bunu herkesle tartışabilirim :D ancak sonuçta hareketli görüntüler çekmek için alıyoruz bu kamerayı ve sallantılı görüntü güzel çekse bile bir seyir zevki vermediği için ortaya tatmin etmeyen bir sonuç çıkıyor. forumdaki tecrübeli, iki cihazı da kullanmış arkadaşlarla konuştum kararımı m20 dan yana kullandım. şu an cihaz yolda ama hala amkov gönlümde bir yara tercih senin

m20 pahalı geliyor gyro haricinde pek üstünlüğü yok gibi. Çok kararsız kaldım

• quote:

quote:

quote:

M20 resim çekme konusunda profesyonel, 30 Mpbs netliğe çıkıyor.

Gyro öyle hafife alınacak bir olay değil.

İyi bir gimbal 120-250 $ arası satılırken 20 $ fark bence çok değil

Örnek :https://youtu.be/a3n7-T59Csk

• quote:

Orijinalden alıntı: OlguErhan

quote:

quote:

quote:

M20 resim çekme konusunda profesyonel, 30 Mpbs netliğe çıkıyor.

Gyro öyle hafife alınacak bir olay değil.

İyi bir gimbal 120-250 $ arası satılırken 20 $ fark bence çok değil

Örnek :https://youtu.be/a3n7-T59Csk

Benim kredi kartım yok bir arkadaşım alacak fakat gearbest sitesi hakkında internette yaptığımız araştırmada güvenilmez olduğuna kanaat getirdi. Aliexpress sitesinden alırım diyor haliyle fark 40 dolara yükseldi

• Üzerinde remote control olmayan başka markalarin selfie çubuklarında (meselahttp://www.gearbest.com/action-cameras-sport-dv-accessories/pp_302211.html ) fotoğraf çekmek için tuş var mı? Yoksa önceden timer mı ayarlamalıyız mesela?

Vardır diye tahmin ediyorum ama ürün fotoğraflarında göremedim öyle bir tuş emin olmak istedim sürpriz olmasın sonra.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi B747 -- 26 Temmuz 2016; 18:06:37 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.