Şimdi Ara

SJCam M20 Aksiyon Kamerası incelemesi ( Gyro + 4K + inanılmaz netlik ) GearBest (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.508
Cevap
66
Favori
68.159
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: skletocmia

Olgu hocam, son su videolarınızdan sonra m20 almaya karar verdim işbankası kart ile alıcam bir skıntı yaşamam umarım , birde fiyat olarak şuan 92 dolara hala alabiliyor muyuz ?

Aynen indirim kodu ile 1. msjdaki link yardımı ile alabilirisniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: OlguErhan

Görüntüler harika

Ben de aldım bu kameradan, şuan test aşamasındayım.

Yakın zamanda Sony HDR-As20 ile karşılaştırmalarını yükleyeceğim. Şuanlık sadece as20 nin görüntü sabitlemesi daha iyi gözükmekte.

• quote:

Orijinalden alıntı: Cicihost

quote:

Görüntüler harika

Ben de aldım bu kameradan, şuan test aşamasındayım.

Yakın zamanda Sony HDR-As20 ile karşılaştırmalarını yükleyeceğim. Şuanlık sadece as20 nin görüntü sabitlemesi daha iyi gözükmekte.

Esas bunların orjinal kayıtları %30 daha güzel ve net, Youtube upload ederken kaliteyi mahfediyor ki o halde bile nasıl şahane çıkmış

• Sony HDR-AS20 ile SJcam M20 kıyaslama detayları;

-Görüntü sabitleme bahsi Sony'de çok daha iyi.
    -Netlik konusunda sjcam önde
    -Renkler sjcam de daha canlı

Sony 1080p 60 fps videodan caps
    SJCam M20 Aksiyon Kamerası incelemesi ( Gyro + 4K + inanılmaz netlik ) GearBest

Sjcam 1080p 60 fps videodan caps
    SJCam M20 Aksiyon Kamerası incelemesi ( Gyro + 4K + inanılmaz netlik ) GearBest

Karşılaştırmayı detaylandıracağım daha yeni geldi sjcam elime

Not : Sony su altı kabındaydı bir parça o da netliği düşürmüş olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cicihost -- 23 Temmuz 2016; 14:23:17 >

• vergi odedinizmi gumrukte 75 euro uzeri sonucta.
  • Olgu hocam sormayı unuttum, verdiğiniz linkten sipariş geçerken satıcıyla iletişime geçmem gerekli mi, daha sonradan vergi çıkmaması için ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Havya Makinesi

vergi odedinizmi gumrukte 75 euro uzeri sonucta.

VErgi ödemedim, yeni çıkan bir model olduğu ve bu aralar ucuza çok aksiyon kamerası gümrükten geçtiği için ( 40-50 $ arası kameralar Eken H9 vs. ) + satıcı üzerine düşük meblada yazınca araştırma ihtiyacı hissetmiyor PTT anladığım kadarı ile.

MEsela benim kamera gümrük kontrolüne girdiği halde 60 kuruş kontrol parası ödedim sadece ( MOr bantlar ile açılıp kapatılmıştı )
  • quote:

quote:

Olgu hocam, son su videolarınızdan sonra m20 almaya karar verdim işbankası kart ile alıcam bir skıntı yaşamam umarım , birde fiyat olarak şuan 92 dolara hala alabiliyor muyuz ?

Hocam ben kamerayı sadece fotoğraf çekmek için kullanıyorum. Xiaomi yi ile karşılaştırırsak geçmek gerekir mi buna?
  • quote:

Orijinalden alıntı: pardonya

quote:

quote:

Hocam ben kamerayı sadece fotoğraf çekmek için kullanıyorum. Xiaomi yi ile karşılaştırırsak geçmek gerekir mi buna?

bence xiaomi yi daha iyi neden dersen sjcam a göre daha gerçekci çektiğini düşünüyorum. sjcamda renk değişiyor gibi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: emre-29

quote:

quote:

quote:

bence xiaomi yi daha iyi neden dersen sjcam a göre daha gerçekci çektiğini düşünüyorum. sjcamda renk değişiyor gibi.

teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: emre-29

quote:

quote:

quote:

M20 ve Xiaomi Yi ile çektiğim resimlerin karşılaştırması :https://www.dropbox.com/s/1oggj5s0ju6zfgi/Orjinal_m20veXiaomi_REsimleri.rar?dl=1

REsim performansı aynı + RAW dosyası olarak 22-23 mb lık resim dosyası da oluşturuyor. Profesyonel anlamda işlemek için kullanılıyor.

Xiaomi yi 25 Mbps netlikte kalıyor
    M20 30 Mpbs netlik değerine sahip.

Aşağıdaki renkler gayet doğal ve canlı. Her iki kamerayı da uzun süre test etmiş biri olarak M20 doğal ve daha canlı - net renklere sahip.

Mesela Bahçemdeki Tahta pergole RENgi aynen M20 kamerasındaki gibi : https://store.donanimhaber.com/a7/c5/b1/a7c5b11785b5d02502619b2d19252d83.jpg

Zevkler ve Renkler tartışılmaz, buna ilaveten kullanmak amaçlı diye sorsalar 2 adet Xiaomi Yi verseler 1 tane M20 vermem

• Pil ömrünü merak edenler için bir test gerçekleştirdim;

%100 dolu pille 4k 24 fps olarak kesintisiz 1 saat 45 dakika 19 saniye kayıt gerçekleştirdim.

5 parçaya böldü bu kayıt süresini ve toplam 18.286 MB

• banggooda 103 dolara gearbestte 93 dolara alınıyor. banggooda batarya 10 dolar gearbestte 5 dolar. yarı yarıya. orjinal olduğuna eminsiniz değilmi gearbesttekinin?

• quote:

Orijinalden alıntı: Havya Makinesi

banggooda 103 dolara gearbestte 93 dolara alınıyor. banggooda batarya 10 dolar gearbestte 5 dolar. yarı yarıya. orjinal olduğuna eminsiniz değilmi gearbesttekinin?

Gearbest Orjinal
  • Daha önce hiç aksiyon kamerası almamış biri olarak benim aklıma iki şey takıldı birincisi alınca hemen mesaj atarak satıcıdan ödediğimiz meblağı düşük mü göstermesini isteyeceğiz ikinci olarakta gerekli aparatlar nelerdir selfie stivk su altı kabı sd kart yedek batarya şarz cihazı gibi başka neler lazımdır acaba

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • şu aksiyon kameralarına facebooktan vb canlı yayın özelliği gelse ne güzel olur

• 6 temmuzda verdiğim sipariş tam takım olarak 148 dolara bugün teslim edildi.
    ancak monopoda su kabı ve diger aparatlar baya zorlu giriyor. bu sorunu yaşayan kimse var mı acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cicihost

Pil ömrünü merak edenler için bir test gerçekleştirdim;

%100 dolu pille 4k 24 fps olarak kesintisiz 1 saat 45 dakika 19 saniye kayıt gerçekleştirdim.

5 parçaya böldü bu kayıt süresini ve toplam 18.286 MB

4k 24 fps olarak 1 saat 45 dakika mükemmel olmuş hocam

@Rwz
    Hocam geçen gün xiaomi y i forumunda gördüm. birisi powerbank ile şarj ediyordu ama direk çalışacağını sanmıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: bysametxxx

Daha önce hiç aksiyon kamerası almamış biri olarak benim aklıma iki şey takıldı birincisi alınca hemen mesaj atarak satıcıdan ödediğimiz meblağı düşük mü göstermesini isteyeceğiz ikinci olarakta gerekli aparatlar nelerdir selfie stivk su altı kabı sd kart yedek batarya şarz cihazı gibi başka neler lazımdır acaba

Satıcıya birşey yazmaya gerek yok, zaten fiyatını düşük yazıyorlar.

Gerekli aparatları selfi ve yedek batarya diyebiliriz linklere bakalım tavsiye eder arkadaşlar.
  • 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.