Şimdi Ara

SİZİN KİTAPLIĞINIZ/KÜTÜPHANENİZ?? (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.170
Cevap
74
Favori
91.460
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sabhaz -- 26 Nisan 2011; 17:02:14 >
  • Harika kitaplar ve kitaplıkları olanlar var imrendim

Kitap okuma alışkanlığını yeni edindim sayılır günde en az 1 saat kitap okurum.

SİZİN KİTAPLIĞINIZ/KÜTÜPHANENİZ??
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • quote:

Orijinalden alıntı: isimsiz11111

Harika kitaplar ve kitaplıkları olanlar var imrendim

Kitap okuma alışkanlığını yeni edindim sayılır günde en az 1 saat kitap okurum.

umarım kitaplıgınız katlanarak büyür :)

• Ben de kitaplarımı kişisel kütüphanem için biriktiriyordum ama artık ilgimi çekmeyen kitapları satmaya veya bağışlamaya karar verdim. 3-4 sene evvel aldığım, artık zerre ilgimi çekmeyen o kadar gereksiz kitaplara sahipmişim ki yeni anlıyorum. Yeni kitaplığımda sadece 25'e yakın kitap var. Zamanla çoğalacak diye umuyorum.

Bir de; lütfen boyutu geniş olan resimleri, sayfa düzeninin bozulmaması amacıyla [simage][/simage] kodu ile ekleyelim.
  • Hoyt kitaplara bak ölsem okuyamam o kadar kitabı
  • Konuyu hortlatayım dedim . Kitaplığın yeni halinin bir kaç fotoğrafını cektim

• Madem konu hortladı ben de fotoğrafları tazeleyeyim

• Mesajım bulunsun bi ara kitaplığımı toplarsam resim koyarım kitaplar her yerde dağınık halde duruyo
  • @Creative_Director
    hocam kitaplığa bayıldım yahu.hani ağzım açık kaldı desem yeridiraman bunları satayım falan deme yazık olur.

@Masumelek87
    hocam maşallah kitaplığı büyültmüşsün.içinde okumadıkların var mı? bir de şunu sormak istiyorum: ayda kaç kitap alıyorsun?
  • @.solitario.
    Okumadığım 4-5 kitap var sadece.ayda yılda diye saymıyorum valla param oldukça alıyorum :) mesela yarın star gazetesinin kitap kampanyasına başlıcam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Masumelek87
    @.solitario.
    Okumadığım 4-5 kitap var sadece.ayda yılda diye saymıyorum valla param oldukça alıyorum :) mesela yarın star gazetesinin kitap kampanyasına başlıcam.

peki hocam seçici davranır mısın kitap konusunda.mesela şu tarz asla okumam dediğin roman türleri var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Masumelek87

@.solitario.

kampanyada hangi kitaplar var ?
  •  SİZİN KİTAPLIĞINIZ/KÜTÜPHANENİZ??

arkaya doğru da 4 sıra şeklinde yerim dar olduğuı için anca bu kadar düzenleyebildim
  • quote:

Orijinalden alıntı: .solitario.

@Creative_Director
    hocam kitaplığa bayıldım yahu.hani ağzım açık kaldı desem yeridiraman bunları satayım falan deme yazık olur.

@Masumelek87
    hocam maşallah kitaplığı büyültmüşsün.içinde okumadıkların var mı? bir de şunu sormak istiyorum: ayda kaç kitap alıyorsun?

satarmıyım aksine genişletmek için ugrasıyorum daha da cok :)
  • Buda benim kitaplık daha evin içinde bulamadığım bazı kitaplar ve arkadaşlardaki kitaplar var :)

• @Creative_Director
    Hocam kitapları genelde internetten mi yoksa kitapçıdan mı alıyorsun?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Razer

Kütüphanem olsa koyardım fakat kitaplarım kutuların içinde, poşetlerde duruyor. Maalesef daha kütüphane yaptıramadık...

Vaziyet aynı ..imrendim valla
  • bende kendimle gurur duyuyordum iyi bir kitap arşivim var diye ama resimleri görünce gururumun yerini kıskançlık aldı tebrik ederim arşiviniz süper birde bunları okuduğunuzu düşünülünce sizi tebrik etmekten başka bişey gelmiyor elimden. (iyiki resim yüklememişim)
  • quote:

@Creative_Director

İstanbulda oturdugum süre de aldım cogunu o zaman kendim aldım. şimdi .kırklarelinde Pınarhisardayım. Netten sipariş vermeye kalkıyorum ama genelde Her ay istanbula gidip geldiğime gerek kalmıyo :D gene elden alıyorum. denk getiremedim netten daha :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Creative_Director

quote:

@Creative_Director

İstanbulda oturdugum süre de aldım cogunu o zaman kendim aldım. şimdi .kırklarelinde Pınarhisardayım. Netten sipariş vermeye kalkıyorum ama genelde Her ay istanbula gidip geldiğime gerek kalmıyo :D gene elden alıyorum. denk getiremedim netten daha :D

hocam bu kitaplar pahalı olmuyor mu ya elden alınca?
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.