Şimdi Ara

Oyun Dünyasında Bu Hafta ( 16 Kasım) (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
119
Cevap
0
Favori
27.185
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ne Kadar Gereksiz Yorumlar Okudum Ya. Bu Kadarda Patavatsiz Olunmaz.

Arkadas Yerine Siz Oraya Cikip Konussaydiniz Mahkeme Karariyla BSC'ye Erisim Yasagi Koyarlardi.

Hadi Kapasiteniz El Vermiyor Yapici Olamiyosunuz Okuzlemesine Yaptiginiz Elestrileri Kendinize Saklayin Sizin Gibi Bos Beles Olmayan İnsanlarin Sevkini Kirmayin.

Benim BSC İle İlgi Alakam Olmadigi Halde Bu Yorumlari Okuyunca Sinirden Kan Beynime Sicriyorsa Bu İste Emegi Gecenlere Allah Sabir Versin.

Tum BSC Ekibine Tebrikler. Cok Guzel Olmus. İsallah Devami Gelir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Leingrad

Ne Kadar Gereksiz Yorumlar Okudum Ya. Bu Kadarda Patavatsiz Olunmaz.

Arkadas Yerine Siz Oraya Cikip Konussaydiniz Mahkeme Karariyla BSC'ye Erisim Yasagi Koyarlardi.

Hadi Kapasiteniz El Vermiyor Yapici Olamiyosunuz Okuzlemesine Yaptiginiz Elestrileri Kendinize Saklayin Sizin Gibi Bos Beles Olmayan İnsanlarin Sevkini Kirmayin.

Benim BSC İle İlgi Alakam Olmadigi Halde Bu Yorumlari Okuyunca Sinirden Kan Beynime Sicriyorsa Bu İste Emegi Gecenlere Allah Sabir Versin.

Çok güzel bir düşünce olmuş bu. Özellikle günümüzün ''bilinen'' oyun siteleri ''daily fix'' gibi ufak videolarla o günün güncel haberlerini 3-4 dakika gibi kısa sürede inceliyorlar. Bu proje ile sizde ülkemizin açık ara en iyi oyun sitesi olma yolunda emin adımlarla ilerliyorsunuz.
    Yapıcı eleştirilerimi sunayım hemen; arkadaşımız kelimeleri çok yutuyor. Biraz daha sakin ve kelimelerin üzerine basarak konuşursa daha iyi bir sunum yapar. Ayrıca İngilizce telaffuzu kötü. Video hazırlanmadan önce telaffuz edeceği İngilizce kelimelerin doğru telaffuzlarını öğrenip tekrar ederse çok daha başarılı olacağını düşünüyorum. Bir daha ki videoda başarılar. Güzel düşüncenizden dolayı tebrik ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: naughtymmn

Çok güzel bir düşünce olmuş bu. Özellikle günümüzün ''bilinen'' oyun siteleri ''daily fix'' gibi ufak videolarla o günün güncel haberlerini 3-4 dakika gibi kısa sürede inceliyorlar. Bu proje ile sizde ülkemizin açık ara en iyi oyun sitesi olma yolunda emin adımlarla ilerliyorsunuz.
    Yapıcı eleştirilerimi sunayım hemen; arkadaşımız kelimeleri çok yutuyor. Biraz daha sakin ve kelimelerin üzerine basarak konuşursa daha iyi bir sunum yapar. Ayrıca İngilizce telaffuzu kötü. Video hazırlanmadan önce telaffuz edeceği İngilizce kelimelerin doğru telaffuzlarını öğrenip tekrar ederse çok daha başarılı olacağını düşünüyorum. Bir daha ki videoda başarılar. Güzel düşüncenizden dolayı tebrik ederim.

Alıntıları Göster
    Taha kardeşim eline ağzına sağlık sen yorumları dikkate alma kimse annesinin karnından çıkar çıkmaz yürümeye başlamadı zamanla çok daha da iyisini yaparsın

• quote:

Orijinalden alıntı: diciotto

Taha kardeşim eline ağzına sağlık sen yorumları dikkate alma kimse annesinin karnından çıkar çıkmaz yürümeye başlamadı zamanla çok daha da iyisini yaparsın

+1

Ayrıca Eleştiride yapıcı olmak lazım yıkıcı değil.. Biriside demişki babasının oğlu akrabası mı bu talha.. Evet babasının oğlu teyzesinin Kuzenii. Sanane Be adam.. Sa-na-ne!!!
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ciudad de México

quote:

Orijinalden alıntı: diciotto

+1

Ayrıca Eleştiride yapıcı olmak lazım yıkıcı değil.. Biriside demişki babasının oğlu akrabası mı bu talha.. Evet babasının oğlu teyzesinin Kuzenii. Sanane Be adam.. Sa-na-ne!!!

Alıntıları Göster
    Ağzına sağlık Talha :)

God of War adama konsol aldırır vallahi

• quote:

Orijinalden alıntı: KAKÁ

quote:

Orijinalden alıntı: l3bron

Telaffuz tek kelimeyle berbat olmuş. Emeğe saygı gene de.

Sen yap iyisini de seninkini izleyelim o zaman

Ben de aynısını diyecektim.Desen millet hepsi sunucu hepsi her gün program yapıyor.Öyle kolay değildir bu işler.Çocuk heves etmiş bir iş yapmış emek vermiş.Destek verip moral verceğimiz yere köstek oluyoruz.Biraz daha-sakin ve eleştirilerimizin dozunu kaçırmadan yorum yapalım.Eminim ona vereceğimiz güven duygusu ile çok daha iyi programlar sunacaktır.
    Ayrıca ben hiç bir tr sitesinde görmedim videolu bu hafta çıkacak oyunların listesini.Bsc'yi bu yaptığı güzel çalışmalardan dolayı kutluyorum.
    Son olarak Talha bir abin olarak her zaman arkandayım.Çok daha iyi programlar suncağından hiç şüphem yok.Dozunu aşan eleştirelere hiç kulak asma.Yeni işinde başarılar diliyorum...

• quote:

Orijinalden alıntı: GT_55

quote:

Orijinalden alıntı: KAKÁ

quote:

Orijinalden alıntı: l3bron

Telaffuz tek kelimeyle berbat olmuş. Emeğe saygı gene de.

Sen yap iyisini de seninkini izleyelim o zaman

Ben de aynısını diyecektim.Desen millet hepsi sunucu hepsi her gün program yapıyor.Öyle kolay değildir bu işler.Çocuk heves etmiş bir iş yapmış emek vermiş.Destek verip moral verceğimiz yere köstek oluyoruz.Biraz daha-sakin ve eleştirilerimizin dozunu kaçırmadan yorum yapalım.Eminim ona vereceğimiz güven duygusu ile çok daha iyi programlar sunacaktır.
    Ayrıca ben hiç bir tr sitesinde görmedim videolu bu hafta çıkacak oyunların listesini.Bsc'yi bu yaptığı güzel çalışmalardan dolayı kutluyorum.
    Son olarak Talha bir abin olarak her zaman arkandayım.Çok daha iyi programlar suncağından hiç şüphem yok.Dozunu aşan eleştirelere hiç kulak asma.Yeni işinde başarılar diliyorum...

Alıntıları Göster
    ulusal kanallarda yıllardır spikerlik yapan şahıslar bile teleffuz hatalarında bulunuyorsa bu kardeşimizin ki dünyadaki en olağan şeydir. ki ilk videosunda vermek istediği mesajı sonuna kadar vermiştir. hangi oyunun çıkıcağını özellikleriyle anladınızsa problem yoktur ? anlamadıysanızda o sizin probleminizdir zaten. teleffuz önemli değil ki zamanla düzeltilicek karınca kadar bir problem. pc başından konuşmak kadar kolay değil bu işler. arkadaşlarla amatör video çekip youtubeye koycaz diye ne eziyet çekmiştikki başaramamıştık. gerçek er meydanı aslında.

sonuna kadar tebrikler kardeşim . teleffuzunu yirim senin yirim !

not : ne arkadaşla ne bsc ile bi bağlantım yok . adını bile bilmiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Monkey D Luffy

ulusal kanallarda yıllardır spikerlik yapan şahıslar bile teleffuz hatalarında bulunuyorsa bu kardeşimizin ki dünyadaki en olağan şeydir. ki ilk videosunda vermek istediği mesajı sonuna kadar vermiştir. hangi oyunun çıkıcağını özellikleriyle anladınızsa problem yoktur ? anlamadıysanızda o sizin probleminizdir zaten. teleffuz önemli değil ki zamanla düzeltilicek karınca kadar bir problem. pc başından konuşmak kadar kolay değil bu işler. arkadaşlarla amatör video çekip youtubeye koycaz diye ne eziyet çekmiştikki başaramamıştık. gerçek er meydanı aslında.

sonuna kadar tebrikler kardeşim . teleffuzunu yirim senin yirim !

not : ne arkadaşla ne bsc ile bi bağlantım yok . adını bile bilmiyorum

Alıntıları Göster
    Ben başarılı buldum. Gayet güzel olmuş.
    Devamını da bekleriz.
    Telaffuz da sorun değil zaten, dediklerini anlayamayan varsa o başka.

• Ben video'da çıkmış ve gelicek oyunları izledim ,Sunucu arkadaşa pek tikkat etmedim,PRO sunucu değil nede olsa bazı hataları olabilir,Ali KIRCA yada Uğur DÜNDAR sunsaydı gene hata bulunurdunuz :D:D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Patriot Ayhan

Ben başarılı buldum. Gayet güzel olmuş.
    Devamını da bekleriz.
    Telaffuz da sorun değil zaten, dediklerini anlayamayan varsa o başka.

Alıntıları Göster
    Gayet güzeldi. Ben öyle pek telaffuz hatası görmedim. Zaten ilk videoymuş bu, zamanla daha iyi hale gelir.
    Sonuçta bir Türk'ün teleffuzu doğma büyüme Abd'li veya İngiliz gibi olamaz. Boşuna hevesini kırmayalım arkadaşın.

Bizim milletin en sevmediğim yönü bu. En ufak bir şeyde verilen emeği baltalıyorlar.

• gayet başarılı bir çalışma. bu işler biraz alışkanlık meselesi izleyici için.. ilk defa dinleyince biraz garipsemiş olanlar olacaktır sese ve yüze alışınca daha olumlu yaklaşırlar Talha kardeşim.. Moralini bozma sen.. Bazı dengesizler oturduğu yerden iğrenç yok çok berbat falan demiş.. Ağmağan Çağlayan'lar her yerde var tabi
  • quote:

Orijinalden alıntı: cihansevencan

gayet başarılı bir çalışma. bu işler biraz alışkanlık meselesi izleyici için.. ilk defa dinleyince biraz garipsemiş olanlar olacaktır sese ve yüze alışınca daha olumlu yaklaşırlar Talha kardeşim.. Moralini bozma sen.. Bazı dengesizler oturduğu yerden iğrenç yok çok berbat falan demiş.. Ağmağan Çağlayan'lar her yerde var tabi
    Emeğine sağlık Talha, güzel bir anlatım. Özellikle sunumdaki genel hal, tavır ve heyecanın oldukça iyi, böylesi bir anlatıma tam olarak uymuş diyebilirim. Mevcut hatalar da kolaylıkla düzeltilir, zaten birkaç video sonra kendiliğinden düzelecektir hepsi.

BSC ekibini de ayrıca kutlarım. Güzel işler yapılıyordu zaten, aynen artarak devam etmesi dileğiyle.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• quote:

Orijinalden alıntı: musAKka

Emeğine sağlık Talha, güzel bir anlatım. Özellikle sunumdaki genel hal, tavır ve heyecanın oldukça iyi, böylesi bir anlatıma tam olarak uymuş diyebilirim. Mevcut hatalar da kolaylıkla düzeltilir, zaten birkaç video sonra kendiliğinden düzelecektir hepsi.

BSC ekibini de ayrıca kutlarım. Güzel işler yapılıyordu zaten, aynen artarak devam etmesi dileğiyle.

Alıntıları Göster
    Emeğinize sağlık arkadaşlar.Güzel bir çalışma olmuş.Fakat Assaassin's Creed 2 ertelenmedi mi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Anvial -- 17 Kasım 2009; 16:45:31 >

• Bu negatif yorum yapanlar biraz da kiskancliktan kendi cikamiyacagi icin oraya kotuluyorlar cocugu...
  • quote:

Orijinalden alıntı: .:BBR:.

Ne Kadar Gereksiz Yorumlar Okudum Ya. Bu Kadarda Patavatsiz Olunmaz.

Bal damlıyor ağzından dostum Talha' ya ve BSC ye bir kez daha teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: ucankurbaga

Bu negatif yorum yapanlar biraz da kiskancliktan kendi cikamiyacagi icin oraya kotuluyorlar cocugu...
  • quote:

Orijinalden alıntı: gorkemliboy

Emeğinize sağlık arkadaşlar.Güzel bir çalışma olmuş.Fakat Assaassin's Creed ertelenmedi mi

assassin creed baya zaman oldu çıkalı. bu bahsedilen assassin creed 2.
  • güzel bir video olmus dewamını bekliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: ucankurbaga

Bu negatif yorum yapanlar biraz da kiskancliktan kendi cikamiyacagi icin oraya kotuluyorlar cocugu...
    ya forumda yıkıcı eleştiri yapan yok ki yani "siz beceremessiniz bidaha yapmayın tanıtım falan" diyen yok ama savunma yapanlardan "siz bunlara bakamyın devam edin" diyenlerden geçilmiyor :) telafuzun güzel olduğunu idda eden varmı ? yok ... telafuz komiğimize gitimiş yada garibimize gitmiş bunu bilertmişiz sizden cacık olmaz diyen yok ki :)

kimse american aksan ı falanda beklememiş zaten , telafuz konusnda kasmaya gerek yok kasınca komik duruyor birazdaha cool , benimsenmiş bir telafuzla bu göze batma durumuda ortadan kalkabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi evohan -- 19 Kasım 2009; 0:58:58 >

• quote:

Orijinalden alıntı: evohan

ya forumda yıkıcı eleştiri yapan yok ki yani "siz beceremessiniz bidaha yapmayın tanıtım falan" diyen yok ama savunma yapanlardan "siz bunlara bakamyın devam edin" diyenlerden geçilmiyor :) telafuzun güzel olduğunu idda eden varmı ? yok ... telafuz komiğimize gitimiş yada garibimize gitmiş bunu bilertmişiz sizden cacık olmaz diyen yok ki :)

kimse american aksan ı falanda beklememiş zaten , telafuz konusnda kasmaya gerek yok kasınca komik duruyor birazdaha cool , benimsenmiş bir telafuzla bu göze batma durumuda ortadan kalkabilir

Alıntıları Göster
    Başımıza ne geliyorsa eleştiri yapmayı bilmememizden geliyor toplum olarak...

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.