Şimdi Ara

✎ 0-150 TL Kulakiçi Kulaklık Tavsiye Başlığı / Tek Konu (58. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.337
Cevap
32
Favori
145.205
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5657585960
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: The Exile

Genelde R&B , hip-hop , pop tarzı müzikler dinlerim. Basları rahatsız etmeyecek kadar yuksek olabilir. Önemli diğer nokta ise ses izalasyonu benim için. Dışardan içeri yada içerden dışarıya ses gitmemeli. Aklımda Sennheiser CX275S var. 120 TL'ye kadar önerilere açığım. Şimdiden teşekkürler.

bende ariyorum o fiyat araliklarinda

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar, 70 tl ye kadar silikonlu kulakiçi kulaklık arıyorum.

Genellikle megadeth, slipknot, muse gruplarını dinlerim. Yani trash metal ve alternatif rock.

Bassları hissedebileceğim fakat aynı zamanda tiz ve midleri de arkaplanda kaybettirmeyecek bir model bakıyorum.

Mikrofon falan olmasına gerek yok. Biraz uzun ömürlü olsun yeter.

Çok bir şey de beklemiyorum gerçi bu bütçeye ama yine de f/p olması önemli.
  • kablosu sağlam ve fazla dolaşmayan kulaklık lazım..önerisi olan?
  • 170 tl ye kadar kulaküstü ve kulak içi kulaklık bakıyorum kulakiçine sennheiser cx 300-ii aldım kulak üstü urbanears plattan düşünüyorum tavsiye bekliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi osuleyman32 -- 29 Aralık 2016; 23:49:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Envitras

Mediamarktta jbl c100si indirmideydi 50tl ye dusmustu ben de acil diye aldim jbl unlu bisey gibi duruyor kalitesihakkinda bilgi verecek var mi? Ilk izlenimlerim cok iyi quadbeat 2 kullaniyordum onun kadar iyi ses veriyo suan

Hocam dün baya inceledim ama almadım. Nasıl memnun musunuz? Ses kalitesi net mi? Cevaplarsanız sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: osuleyman32

170 tl ye kadar kulaküstü ve kulak içi kulaklık bakıyorum kulakiçine sennheiser cx 300-ii aldım kulak üstü urbanears plattan düşünüyorum tavsiye bekliyorum

Hocam Senheiser CX 300-II'dan memnun musunuz? Almayı düşünüyorum da eksi ve artı yönlerini söyleyebilir misiniz?
  • Dostlar geçen gün Sony mdr-ex15apl aldım. Ama kablosu 5 liralık kulaklıklar gibi. Bir de kulakiçi modellerle telefonda konuşurken kendi sesim çok garip geliyor. Yani kulaklığın tekini çıkarmak ya da ikisini de hafifçe çıkarmak geliyor içimden. Yürürken de kablo monta her sürttüğünde ses geliyor. Bu durumlar kulakiçi olmayanlarda olmuyor. Sizce değiştireyim mi ne tavsiye edersiniz?
  • Merhaba, 30-40 tl civarında telefonda müzik dinlemek için kulaklık arıyorum. Genelde oyun-film müzikleri dinlerim, enstrumantel yani. Öneriniz olursa beklerim teşekkürler.
  • Selamlar. Sennheiser CX-275 S modeli satıyorum. İlgilenen bilir kulaklığın kalitesini. Fiyat 100TL'dir (Sıfır)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: omertrnguzun

quote:

Orijinalden alıntı: osuleyman32

170 tl ye kadar kulaküstü ve kulak içi kulaklık bakıyorum kulakiçine sennheiser cx 300-ii aldım kulak üstü urbanears plattan düşünüyorum tavsiye bekliyorum

Hocam Senheiser CX 300-II'dan memnun musunuz? Almayı düşünüyorum da eksi ve artı yönlerini söyleyebilir misiniz?

Kötü bir kulaklık bence ne bass vardı neden düzgün olan birşey ayrıca bolcada sibilans yapıyor (ş ve ç gibi seslerin patlaması olayı) samsung galaxy s7 edge telefonumun içinden çıkan kulak bile daha iyiydi ben tavsiye etmem neden bu kadar övüldüğünüde anlayamıyorum ama sağolsun o kulaklık sayesinde kulaklıklara merak sardım ve şuan Hifiman he400i ile bu konuya giriyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Taklitçi karşıtı -- 24 Ocak 2017; 1:33:32 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Selamlar flat kulaklık tavsiyesi istiyorum. Yani dengeli olması lazım bas-mid-tiz. Ağırlıklı olarak Rock -Metal - Blues dinliyorum. Yardımcı olabilecek arkadaş var mı?

not: Şuanda sony nc31-em kullanıyorum ancak telefon değiştirdiğim için gürültü engelleme fonksiyonunu ve mikrofonunu kullanamıyorum yoksa ses yönünden her türlü tatmin edici. Bu kulaklığı deneyen varsa bu karakteristikte öneri yaparsa sevinirim.

• Rock zircon seviyesinde bluetooth kulak ici kulaklik onerileriniz lazim arkadaslar fiyat 20 dolari gecmesin

• Merhaba arkadşlar.
    100 TL'ye kadar kulakiçi kulaklık tavsiyesine ihtiyacım var.
    Hemen her tarz da müzik dinliyorum ama daha çok Indie Pop, Electronic, Biraz da Folk.
    Kaynak: Cep telefonu, Spotify
  • Bütçe 50 TL

Yüksek ses baz tiz severim

Pop rap hip hop dinlerim

Yüksek seste dışarıya ses vermemesi lazım

Earpods dışarıya çok ses veriyor ama kaliteli

• lj94 kullanıcısına yanıt
    Güzel kulaklıkmış hocam tam benlik

• Nc31-em ye devam. Bozulunca kulaklık kablosu bulup lehimleye lehimleye 5 sene daha kullanırım ahah.

Bende de MH410c var ama kulağımı acıtıyor ne yapsam bilemedim kulak kanalına girmeyenlerden.

• Kulağım acımasın ve ortalama ses versin diyorsan Apple earpods al idare eder 35 tl ye falan var kutusuz olarak.
    Edit: Fiyatı artmış dolar kurundan dolayı.

Edit:http://www.kulaklik.web.tr/venture-electronics-monk-incelemesi/

Üstteki monk kulaklıktan bulabilirsen iyi bir kulaklık ancak acıtır mı bilemiyorum...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lj94 -- 1 Şubat 2017; 17:18:44 >
    Hocam o tipler kulağımı acıtıyor kulağa giren silikonlulardan lazım

• Hayırlı Forumlar,

Bütçe: 0-100, 20-25 $

Muzik Türü: Karisik

Baslar biraz daha onemli

Ayrica birkac konuda bilgi almak istiyorum bu isin acemisiyim çünkü.

Ben suana kadar 50 tl uzeri sadece earpod kullandim ve detaydi, derinlikti, ortamdi hicbir sey bilmiyorum.Yardimci olursaniz en azindan piyasa hakkinda bilgi kasabilirim.Yani onerilecek kulakliklari biraz earpod referans alarak aciklarsaniz mukemmel olur.

Son olarak da aklimdaki birkaç üreticiyi de yazayim(Birsey bildigimden degil 3 gundur saatlerce forumdaki konulari okudugumdan) ama bunlardan hangisi demek degil bu, özet fikir sahibi olmak icin.Koss, urbanears, Kz.

Simdiden cok cok tesekkurler.

• 
Sayfa: önceki 5657585960
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.