Şimdi Ara

✎ 0-150 TL Kulakiçi Kulaklık Tavsiye Başlığı / Tek Konu (60. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.338
Cevap
32
Favori
145.199
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5859606162
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mikrafonlu bu fiyata kadar kulaklık zaten az, çoğunda da stok yok ne alsam bilemedim
    piston 3 kullandım tekrar aynısını istemiyorum.
  • Bass severler için yeni adres MEMT X5 ( 16 dolar )
    https://forum.donanimhaber.com/cinli-ses-muhendislerinden-bir-muhtesem-kulak-ici-daha-memt-x5-rock-zircon-dan-daha-kaliteli-bas--127085208#127109002

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baraka77 -- 20 Haziran 2017; 13:2:27 >
  • 30-40 liraya kadar bütçesi olanlar (Hp H2300) alabilirler.Bass ve tizleri çok iyi.İyi derken bir ep630 beklemeyin ama tam f/p kulaklığı

• Dnr dan istiyorum simdi ki kulakligimi degistirecegim

Max 100tl bütçe

Rock ve rap

Telefondan dinleyeceğim

Kulaklik konusunda cok profosyonel degilimdir ama genel olarak dengeli bi kulaklik istiyorum

EN ÖNEMLISI SILIKONLU ISTEMIYORUM KULAGIMDAN DUSUYOR ONCEKI KULAKLIGIM URBANEARS SUMPAN DI BU TARZ OLABILIR TESEKKURLER

ALINTILARSANIZ SEVINIRIM

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dengeli, audiophile giriş seviyesi kulaklık, 25-30 dolar civarı KZ ZS5

https://forum.donanimhaber.com/kz-zs5-knowledge-zenith-sinirlari-zorluyor--127434701
  • Beyler 70 tlye kadar kulaklık bakıyorum. Ps4 tablet vs. De kullanacağım

Philips shl3060 mı sony mdrzx110 mu alsam arada kaldım

http://www.hepsiburada.com/philips-shl3060wt-00-beyaz-kulakustu-kulaklik-p-BD803385?magaza=YAKAMOZ&wt_gl=cpc.elk.bilgisayar-diger.pla&gclid=EAIaIQobChMI7YCqvrHo1QIVchbTCh1jvAuQEAQYAiABEgLBmfD_BwE

http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/sony-mdr-zx110ap-stereo-mikrofonlu-kulaklik-300284700

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi feyyazim15 -- 21 Ağustos 2017; 18:24:14 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• 45-120 lira arası bir bütçem var.

Daha çok metal tarzı dinlerim ancak bu kulaklığı hem oyun hem müzik dinlemek için istiyorum.

Hem telefonda hem bilgisayar da kullanacağım,daha önce xperia z2 ile gelen kulaklığı kullanıyordum ve memnundum.
  • Arkadaşlar merhaba. 100 TL civarı bütçem var. Genellikle Rock, Metal, Hip-hop tarzı müzikler dinliyorum. Basslar benim için önemli ancak diğer sesleri bastırmaması gerekiyor; derinden gelen, patlamayan, güçlü bassları seviyorum. Tizlerin de kulağı tırmalamayacak şekilde iyi olması lazım. Spotify Premium kullanıyorum ancak değecek bir kulaklık önerirseniz Tidal Hi-Fi'a geçiş yapmayı düşünüyorum (bu paraya Tidal Hi-Fi'a değecek kulaklık olmaz ya gerçi). Bu bütçede alabileceğim en iyi kulaklık nedir?

Not: Mikrofonlu olması önemli. Ve şu anda QuadBeat 2 kullanıyorum.

Bir de şu linkteki ürün orijinal mi sizce? (sanmıyorum ama):
    http://urun.n11.com/giyilebilir-teknoloji-aksesuarlari/beats-monster-orijinal-urbeats-siyah-kulaklik-orjinal-P171601789

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Injoker -- 4 Eylül 2017; 4:36:19 >

• Bütçem 125 tl notebook'ta kullanacağım oyun oynamak için arada sırada müzik dinlerim basslara önem veriyorum.
  • Maksimum 150 liraya kadar bass ağırlıklı fakat tizleri de öldürmeyen bi kulakiçi kulaklık arıyorum.

Sony MDR-XB50AP adlı kulaklığı buldum fakat tizleri çok boğuyomuş.Genellikle bass dinlesemde tizlerde lazım

Şimdiden teşekkür ederim iyi forumlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Leopard2A6

Maksimum 150 liraya kadar bass ağırlıklı fakat tizleri de öldürmeyen bi kulakiçi kulaklık arıyorum.

Sony MDR-XB50AP adlı kulaklığı buldum fakat tizleri çok boğuyomuş.Genellikle bass dinlesemde tizlerde lazım

Şimdiden teşekkür ederim iyi forumlar.

Hocam SoungMAGIC E30'a bakabilirsiniz. Bass ağırlıklıdan çok dengeli ve 'clear' sese sahip. Tizlerini oldukça beğendim. Amazon'da vergi ve kargoyla dahil 47 dolar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Injoker

Arkadaşlar merhaba. 100 TL civarı bütçem var. Genellikle Rock, Metal, Hip-hop tarzı müzikler dinliyorum. Basslar benim için önemli ancak diğer sesleri bastırmaması gerekiyor; derinden gelen, patlamayan, güçlü bassları seviyorum. Tizlerin de kulağı tırmalamayacak şekilde iyi olması lazım. Spotify Premium kullanıyorum ancak değecek bir kulaklık önerirseniz Tidal Hi-Fi'a geçiş yapmayı düşünüyorum (bu paraya Tidal Hi-Fi'a değecek kulaklık olmaz ya gerçi). Bu bütçede alabileceğim en iyi kulaklık nedir?

http://urun.n11.com/giyilebilir-teknoloji-aksesuarlari/beats-monster-orijinal-urbeats-siyah-kulaklik-orjinal-P171601789

Hocam direkt Amazon'dan CX 3.00 alın, kargoyla birlikte 32 Dolar tutuyor. Attığınız linkteki ürüne yaklaşmayın bu arada.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tsuda -- 7 Eylül 2017; 18:23:0 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Tsuda

quote:

Orijinalden alıntı: Injoker

Arkadaşlar merhaba. 100 TL civarı bütçem var. Genellikle Rock, Metal, Hip-hop tarzı müzikler dinliyorum. Basslar benim için önemli ancak diğer sesleri bastırmaması gerekiyor; derinden gelen, patlamayan, güçlü bassları seviyorum. Tizlerin de kulağı tırmalamayacak şekilde iyi olması lazım. Spotify Premium kullanıyorum ancak değecek bir kulaklık önerirseniz Tidal Hi-Fi'a geçiş yapmayı düşünüyorum (bu paraya Tidal Hi-Fi'a değecek kulaklık olmaz ya gerçi). Bu bütçede alabileceğim en iyi kulaklık nedir?

Hocam direkt Amazon'dan CX 3.00 alın, kargoyla birlikte 32 Dolar tutuyor. Attığınız linkteki ürüne yaklaşmayın bu arada.

Sağolun hocam KZ ZS5 sipariş ettim geçen gün, gelmesini bekliyorum. Araştırmasam linktekini alacaktım az daha.

• Tsuda kullanıcısına yanıt
    Başkan teşekkür ederimde kargoyu bekleyemem.TR'den alabilceğim bişeyler önerebilirsen sevinirim.
  • quote:

Başkan teşekkür ederimde kargoyu bekleyemem.TR'den alabilceğim bişeyler önerebilirsen sevinirim.

2 haftada evine geliyor zaten kargo. Pek uzun zaman değil bence. Öneridğim kulaklığın tizleri gayet iyi olduğu için önermiştim.
    TR'den istiyorsanız CX 300 alsbilirsiniz. 169TL Hepsiburada'da.
  • Tsuda kullanıcısına yanıt
    Belli bi süre yerimde sabit kalamıcağım için sıkıntı.CX 300 içinde kimi ''çok güzel 10 numara kulaklık'' kimi de ''bu paraya böyle rezalet olmaz'' diye iç geçiriyo.Ne yapacağımı şaşırdım
  • quote:

Belli bi süre yerimde sabit kalamıcağım için sıkıntı.CX 300 içinde kimi ''çok güzel 10 numara kulaklık'' kimi de ''bu paraya böyle rezalet olmaz'' diye iç geçiriyo.Ne yapacağımı şaşırdım

¯\_(ツ)_/¯

Şimdilik idare edin o zaman, tam yerleştiğinizde alırsınız kulaklık.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Meizu ep51

• Max 80-100tl butcem var xiaomi piston 3 dusunuyorum nasildir?

Dinledigim tur ; rap agirlikli olarak her tarzi dinliyorum

Onceden htc max 300kullaniyordum ve memnundum

• 
Sayfa: önceki 5859606162
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.